МІЦНИЙ СОН, МЕДИТАЦІЯ ТА ТРАВИ ДОПОМАГАЮТЬ ЗА ХВОРОБИ БЕХТЄРЕВА

Поділитися:
МІЦНИЙ СОН, МЕДИТАЦІЯ ТА ТРАВИ ДОПОМАГАЮТЬ ЗА ХВОРОБИ БЕХТЄРЕВА
Надрукуйте, будь ласка, поради народної медицини щодо того, як допомогти за такого складного захворювання, як хвороба Бехтєрева.
З повагою Анатолій.
м. Львів. 
 
Лист коментує лікар-невролог Володимир Болсун. 
 
За хвороби Бехтєрева в організмі відбувається внутрішня алергійна реакція, коли власний імунітет (антитіла) атакує власні ж тканини, й переважно — хребта. Тобто, всередині людини точиться безперервна свого роду громадянська війна. Тож будь-які активні, агресивні методи можуть не так допомогти, як загострити недугу.
Не раджу таким хворим вдаватися по допомогу до мануальної терапії, моржування, антибіотикотерапії. Будь-яке переохолодження, перевтома, переїдання тощо — чинники-провокатори.
Щоб зупинити внутрішню війну в організмі, слід привести в рівновагу внутрішнє середовище людини. У цьому можуть допомогти медитація, молитва, глибокий лікувальний сон — усе те, що усуває внутрішній конфлікт, зменшує психічну напругу та збільшує гармонію психіки. Під час медитації потрібно без вагань відкинути, зробити незначущими всі внутрішні конфліктні ситуації. переважно це — образи.
Також я рекомендую брати теплу ванну з морською сіллю з медовим масажем після неї. Перед сном корисно прогулятися на свіжому повітрі й зробити легку гімнастику. Лягаючи в ліжко, раджу випити 2 піґулки валеріани: це допоможе глибокому, цілющому сну. Я вважаю, що саме він є головним у лікуванні цього тяжкого захворювання.
Уранці натщесерце потрібно випити 1 склянку перевареної води й знову зробити легку гімнастику. Трояндовою олією змащувати ділянки за вухами.
Народна медицина має ефективні рослинні засоби, які застосовують і за цього захворювання зокрема. 
Збір № 1 . На 1 л окропу беруть траву череди, листя подорожника, траву багна — по 1 ч. л.
Збір № 2 . На 1 л окропу взяти корінь аїру та корінь солодки — по 1 ч. л., квітки календули — 1 ст. л.
Збір № 3 . На 1 л окропу взяти траву материнки — 1 ч. л., шавлію та квітки календули — по 1 ст. л. Заварювати на ніч і випивати цей літр протягом дня.
Кожний збір треба вживати тиждень, а протягом четвертого тижня вживають тільки таволгу (квіти й траву гадючника в’язолистого).
Раджу чоловікові також звернути увагу на свій раціон: обов’язково вводити в меню вівсяну кашу з родзинками й курагою. За хвороби Бехтєрева буде помічною й фітолазеропунктура (з рослинними препаратами, наприклад, настоянкою евкаліпта). Під час проведення фітолазеропунктури на біологічно активні точки за 30 хвилин до початку процедури наносять по краплі настоянки евкаліпта. Після цілковитого висихання препарату проводять лазеропунктуру.