МОЛІМОСЯ ЗА МИР В УКРАЇНІ!

Поділитися:
МОЛІМОСЯ ЗА МИР В УКРАЇНІ!

Шановні наші співвітчизники! У цей тяжкий для України час, коли сусідня держава-агресор захопила Крим, коли вона спонсорує бандитські угруповання на сході країни, а руки російських солдатів разом із бойовиками тиснуть на гашетки, випускаючи смертоносні кулі, снаряди й міни в українських мирних людей, невинних дітей, в українських воїнів, як ніколи потрібні єдність і підтримка всього народу.
Що може зробити для миру кожен із нас, незалежно від статків, від місця проживання тощо? Українські бійці, які захищають нас на Донбасі, всі як один, прохають молитися за них, за перемогу над агресором, за мир і єдність в Україні. Тож єднаймо наші серця в молитві!

Молитва в дні нашестя ворогів

Господи, Всемогутній Боже, Царю всіх царів і Володарю всіх володарів! Ти сказав, що й волосина з голови нашої не впаде без волі Твоєї (Лк. 21:18). Ти спиняєш війни до країв землі, ламаєш лук, знищуєш меч і колісниці спалюєш вогнем (Пс. 45:10). Будь нам допомогою, захистом і силою, кам’яною горою та обороною від ворогів. Не покинь насліддя Твого, названого святим ім’ям Христовим. Нехай звеличиться слава Твоя у вишніх та в усьому світі, нехай буде мир на землі та благовоління.
Не попусти розорити й спустошити церкви та школи, землі й народи, де перебуває слава Твоя. Даруй усім християнським властям і підлеглим стійкий мир і згоду. Озброй нас могутністю Твоєю, бо з Тобою можемо ми нищити полчища ворогів. Зодягни нас силою Твоєю і дай, щоб ми зміцнилися Тобою й могутністю сили Твоєї. Амінь.

За воїнів і народ у час війни

Всемилостивий Господи, вислухай голос моління нас, грішних, і охорони всіх людей країни нашої в час тяжких іспитів. Помилуй рабів Своїх, воїнів, збережи їх від смертоносної рани й усякої хворості душевної та тілесної, охорони їх від усякої журби, лиха, гніву й недолі та дай їм повернутися здоровими та щасливими. Амінь.

Архангельське привітання

Богородице Діво, радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна ти між жінками і благословен плід лона Твого, бо Ти породила Христа - Спаса душ наших.

Молитва до св. Архистратига Михаїла

Святий і великий Архистратиже Божий Михаїле! Ти скинув із неба диявола і воїнство його, до тебе, святого покровителя Києва та всієї України, з вірою вдаємося і тобі з любов’ю молимося: будь нездоланним щитом і міцним заборолом Святій Церкві та православній Батьківщині нашій, охороняючи їх вогневидним мечем твоїм від усіх ворогів, видимих і невидимих.
Будь Ангелом-Охоронцем, мудрим наставником і сподвижником очільників наших, будь воєводою і споборником непереможним христолюбному воїнству нашому, увінчай його славою та перемогами над ворогами – нехай пізнають усі супротивники наші, що з нами Бог і святі ангели Його. Амінь.