МОЛИТВА - ЛІКИ ВІД ХВОРОБ ТА ПРОБЛЕМ

Поділитися:
Молитва - ліки від хвороб та проблем
Олександр Єфремович Новіков більше сорока п'яти років лікує людей від усіляких хвороб і недуг, часом дуже поганих і не піддаються ніяким методам сучасної наукової медицини.
 
-Я Просто прошу Господа допомогти, хоча і виконую при цьому ряд дуже простих правил і прийомів. Про них я детально розповідаю у своїй книзі «Така робота цілитель. Практика молитовного зцілення », а також на практичних семінарах. Я впевнений, що кожна людина може допомогти самому собі і близьким людям допомогою молитви в різних життєвих ситуаціях. Це підтверджено на сотнях-тисячах прикладів пацієнтів, читачів книги та учасників семінарів Олександра Єфремовича. Молитвам піддаються всі практично всі захворювання людського організму. Часто випадки зцілення бувають настільки унікальними, що викликають подив навіть у цілителів і зцілених. Хвороба зникає «назавжди»
 

Ось один з тисяч прикладів з практики Новикова.

 
Є у мене добрий знайомий Іван Дуплінат. П'ять років тому цей молодий 35-річний здоровань став в'янути на очах, у нього почало все хворіти. Лікарі виявили в його організмі небезпечний вірус - цитомегаловірус. Лікування найсильнішими медичними препаратами не принесло поліпшення, додалися наслідки побічних явищ ліків. Нарешті Іван вирішив звернеться до мене. Коли він подзвонив, йому було зовсім погано - загострення, якого який ще не бивало.Я сказав, якщо зовсім погано, приїжджай негайно. Молився - на межі можливого. Увечері Іван подзвонив, каже: зовсім погано, гарячка, озноб, піт, як з відра. Я попросив пити його якомога більше намоленій води і потерпіти. Під ранок він заснув, а прокинувся - здоровою людиною. Хвороби - як не було. Ні, слава Богу, і зараз. Дуже важливий показник: якщо хвороба зникає після молитовного прояви, рецидивів не буває.
 

Найкраще омолодження

 
Коронним пунктом молитовного зцілення взагалі є нормалізація обмінних процесів в організмі, незалежно від того, яка ставиться завдання. Я вже згадував про те, що абсолютною монополією цього методу, що не має аналогів ні в класичній медицині, ні в біоенерготерапії, є процедура відновлення гормонального балансу і омолодження жінок середнього віку. Окрім відновлення всіх функцій і систем і загального омолодження організму, вона у багато разів ефективніше і нешкідливіше, ніж найкращі дієти, голодування і подібні процедури при відновленні колишньої фігури у втратили її представниць прекрасної статі. І будучи раз проведеної, ця робота багато років не потребує повторенні. Одна моя добра знайома Світлана Володимирівна Гапонік, зовні успішна бізнес-леді, п'ятнадцять років заправляємо своєю фірмою. Насправді це психологічно тендітна, емоційна і дуже мужня жінка, яка щосили витягує своє майже нерентабельне підприємство з хвостом кредитів, невиплачених державою боргів та іншими радощами сьогоднішнього дня. А крім того, вона ще й просунутий езотерик, який проводить заняття з космоенергетікі і бізнесу в багатьох містах України та затикати доходами від семінарів борги свого підприємства. Звичайно, все її життя на нервах, три роки тому її організм не витримав - у неї трапився сильний судинний криз. Роки два тому вона звернулася до мене за допомогою. Весь букет вегето-судинної дистонії, невротизація до межі, фігура - все абсолютно рівне і кругле, від плечей до стегон все одного діаметру. При тому, що років шість тому це була цікава дама з гарною фігурою. Обмалівал я її по одному разу в тиждень півтора місяці. До кінця цього періоду вона стала спокійною жінкою, дистонія різко пішла на спад, почав відновлюватися нормальний обмін речовин. Але найцікавіше почалося місяця через три, і хоча ми це багато разів бачили, звикнути до цього неможливо. Фігура стала змінюватися, як під різцем скульптора. Вона не просто схудла, у неї десь зменшилося, десь додалося - і в результаті проявилася прекрасна фігура здорової тридцятип'ятирічної жінки, неабияк здивувався й зрадів і її власницю, і нас. Болячки розсмокталися, і вона знову носиться як вихор.
 

Намоленная вода - цілющий еліксир

 
На своїх семінарах Алексарндр Новіков вчить як готувати цілющу - намолену воду. Є захворювання, у зціленні яких вода грає просто чільну роль, -розповідає цілитель. Один мій знайомий уролог направив до мене по черзі чотирьох хворих з активним каменеутворенням в нирках, яких він системно спостерігав багато років. Кожного з них я обмалівал по одному разу, але потім дуже масовано, до десяти трилітрових банок, робив їм воду. У двох з них камнеобразование припинилося, одному через рік я повторив процедуру, після чого він зцілився, і лише у одного ніяких видимих ​​результатів нашого експерименту не було. Чотири роки тому до мене з проханням допомогти в його біді звернувся Олег Кучеренко, дуже добрий і симпатична людина, керівник всього, що пов'язано зі спортом в нашому районі. У нього протягом п'ятнадцяти років було достатньо активне камнеобразование, і за три роки до нашої зустрічі йому зробили операцію на сечоводі, в якому застряг камінь. І ось до моменту нашої зустрічі у другому сечоводі пішов і застряг камінь набагато більшого діаметру. Я остерігался втручатися в такий гострий і небезпечний процес, і сказав, що без згоди лікаря нічого робити не буду. Очевидно, ситуація була ще не настільки критична і лікар погодився на відстрочку операції під його контролем на деякий час. Олег випив за півтора тижні чотири бляшанки намоленій води, і раптом, незрозуміло яким чином, дуже великий камінь до загальної радості нетравматичними і без болів вийшов. Але найголовніше те, що в нирках ні старих, ні нових каменів немає вже шість років.
 
Якщо у вас виникло бажання познайомиться ближче з досвідом і методикою молитовного зцілення Олександра Новикова, ви можете відвідати практичний семінар цілителя, який проходитиме 16-17 січня з 10. 00 до 16.00 в Академії цілісного світогляду за адресою: м Київ, вул. Богомольця, 4, п'ятий поверх. Телефони для довідок: (097) 731-26-00; (050) 934-06-01, (063) 254-92-62. На семінарі можна буде придбати книгу А. Новикова.