МРІЙТЕ ПРАВИЛЬНО...

Поділитися:
МРІЙТЕ ПРАВИЛЬНО...

Якщо вранці вас щось засмутило або вивело з себе, то весь день зіпсовано — неприємності сипляться одна за одною, як із рогу достатку. Виявляється, що є дуже просте й абсолютно очевидне пояснення тому, що відбувається: те, про що ми думаємо, збувається. Так, засмутившись зранку, перебуваючи в пригніченому настрої, свідомо програмуємо собі невдалий день і, звичайно ж, його отримуємо. А буває і навпаки: якщо зранку відбулося щось хороше, позитивне, обнадійливе і ми перебуваємо в гарному настрої — день буде вдалим. Напевно ви помічали, як спонтанно кинута фраза, наприклад: «Та я все одно на цій роботі довго не затримаюсь», збувається абсолютно й повністю, хоча ви і докладали всіх зусиль для того, щоб працювати тут якомога довше. Або, навпаки, річ, про яку ви довго і пристрасно мріяли, але на яку бракувало грошей, з’являється у вас дивним чином — або ви несподівано отримуєте гроші на цю річ, або саму річ у подарунок.

Сила думки колосальна: те, про що думаємо найчастіше, матеріалізується. Ну, а тепер поговорімо про візуалізацію. Що це таке?

Візуалізація — це наші мрії, втілені в реальність у вигляді картинок або фотографій, це стоп-кадр наших справжніх бажань. Напевно, не раз, перегортаючи сторінки чергового гламурного журналу, ви, розглядаючи опубліковані там фотографії, думали: «хочу такий будинок», «хочу таку сім’ю», «хочу таку дитину», «хочу ...» І всі ці бажання можуть збутися, але для того щоб допомогти їм здійснитися якомога швидше, потрібно створити візуалізацію.

Візуалізація володіє величезною, просто колосальною силою незалежно від того, чи вірите ви в неї, чи ні, тому, перш як приступити до створення своєї «карти бажань», прочитайте правила безпеки.

Підготувала Оксана ОСТРЯНКО.