НАУКА СВІДОМОГО ТВОРЕННЯ, АБО ЯК УТІЛИТИ СВОЇ БАЖАННЯ

Поділитися:
НАУКА СВІДОМОГО ТВОРЕННЯ, АБО ЯК УТІЛИТИ СВОЇ БАЖАННЯ

Усі, хто освоїть Науку Свідомого Творення, чітко зрозуміє: явища на ім’я «фатальність» (зумовленість) не існує в природі. Ви чітко побачите, що можете керувати своїм життям. До речі, саме це й стане ключем до того (зокрема), що ви станете жити — й молодшати. Більш того, ви твердо переконаєтеся, що якраз це й нормально. А старіння — неприродно.

Пливіть за течією...

Уявіть собі таку картину: ви йдете босоніж по теплому піску на пляжі, підходите до крайки теплого моря й бачите човен, на борту якого великими літерами написано ваше ім’я. Розуміючи, що човен ваш, ви спускаєте його на воду, сідаєте в нього — і плавно пливете за течією. Течія досить швидка, але спокійна: без порогів, вихорів та інших перешкод. Тому ваш човен пливе легко й рівно, і вам від цього так добре, що просто душа співає.
Приємна картина, чи не так?
А тепер погляньте, що ви робите кожен Божий день: не довіряючи напрямку потоку власного життя, ви ставите свій човен проти течії та веслуєте з усіх сил — і весь час поперек течії. Опір потоку вдаряє в човен — і від цього його кидає з боку на бік, вас кидає від борту до борту, від носа до корми. І ви, щоб не випасти з човна, міцно стискаєте весла й, викладаючись повністю, тримаєте себе в такому напруженні, що все тіло в спазмі, а в голові — страх.
А як щодо того, щоб відпустити весла? Ви коли-небудь пробували не гребти проти течії, а залишити в спокої весла — й довіритися плину власного життя?
На це запитання переважна більшість людей реагує бурхливим обуренням: мовляв, як це плисти за течією? Але ж це не що інше, як лінь! Мовляв, це мій обов’язок і відповідальність — помірятися силою з труднощами, випробувати свою стійкість, встановити, як довго я зможу вистояти проти течії! «Усі так роблять!» «Мої батьки так робили, і їхні батьки, діди, прадіди — теж!» «Кожен, хто чогось вартий, наполегливо гребе проти течії!» «Усі пам’ятники й монументи споруджено на честь тих наполегливих і працьовитих людей, які завзято веслували проти течії!»...
А тепер, будь ласка, поміркуйте уважно: хіба це відповіді на поставлене запитання? Запитання ж зовсім інакше: «Ви коли-небудь пробували...?»
Ті, хто вже це відчув, — хто перестав веслувати проти течії та зміг довіритися плину власного життя — твердо знають правильну відповідь: те, що вам потрібно, ніколи не міститься в напрямку проти течії! Усе, що вам потрібно, чого ви справді, всією своєю душею, хочете, — чекає на вас у напрямку за течією.
Тож коли ви веслуєте проти течії — коли воюєте з власним життям — ви прямуєте в чітко протилежний бік від того, чого хочете.
Це важко пояснити з умоглядних позицій, і це неможливо зрозуміти, спираючись тільки на раціональну логіку. Проте це можна довести.

Три закони Всесвіту в дії

І спосіб доведення одночасно і найпростіший, і найнадійніший — це отримання досвіду. У зв’язку з цим вам буде корисно знати дещо дуже важливе: коли ви вирішите отримати цей ні з чим незрівняний досвід, то практично відразу виявите потужну підтримку. Тому що вам стануть допомагати Три Закони Всесвіту: Закон Свідомого Творення; Закон Тяжіння; Закон Дозволу.
Дивіться, як усе відбувається насправді й чого люди — більшість людей — просто не помічають.
Починається все так: коли вам спадає якась думка, й ви беретеся її думати (приділяєте цій думці увагу), то в тонкому середовищі — там, де й діє енергія ваших думок, — відразу ж створюється абсолютно виразний енергетичний продукт, який у скрупульозній точності відповідає змісту вашої думки. І хоча це лише ескіз, ще те, що не володіє достатньою енергією, щоб матеріалізуватися, — це все ж таки те, що безумовно створено. Те, що вже є.
Це результат дії Закону Свідомого Творення. І це може бути що завгодно: якийсь предмет, якась хімічна реакція в тілі, обставина чи подія...
Тож, самі бачите, слід серйозніше ставитися до своїх думок. Бо ваші думки — Інструмент Творення.
Далі відбувається таке: як тільки в тонкому середовищі з’являється новий енергетичний продукт — вступає в дію Закон Тяжіння.
Цей Закон говорить: подібне притягує подібне. Практично це означає, що створений вашими думками енергетичний продукт (будь-який!) неодмінно матеріалізується, коли набере достатньої сили.
А діється це так: створений вашими думками енергетичний продукт, прагнучи матеріалізуватися в реальному середовищі, орієнтується на плин ваших думок — саме там міститься генератор, що виробляє енергію для втілення всього створеного вами. І коли в уявному потоці виникають думки, за своїм змістом подібні до енергетичного продукту, то, завдяки Закону Тяжіння, енергія втілення його посилюється. І що більше посилюється енергія втілення, то щільнішим він стає. Зрештою настає момент, коли він стає достатньо сильним, — і тоді зустрічайте своє творіння: ваша думка матеріалізувалася.
А тепер складіть одне й друге — і ви отримаєте формулу творення. Ця формула не знає винятків. Вона не осікається. Вона працює завжди. І цій формулі немає ніякого діла, знаєте ви про неї, чи не маєте про неї жодного поняття. Просто такі Закони Всесвіту: вони діють. І ще нікому не вдавалося їх порушити.

Чому ж не всі думки матеріалізуються?

Тому що є ще один потужний Закон: це Закон Дозволу. І цей Закон не діє сам по собі — він підпорядковується особисто вам.
Закон Дозволу — це те, що реагує на ваші емоції. Коли ви випромінюєте позитивні емоції, то Закон Дозволу діє — і ваше бажання швидко втілюється. А от коли ви в поганому настрої, то Закон Дозволу... теж діє, тільки навпаки: він стає тим, що зупиняє (не дозволяє) матеріалізацію бажань.
Коли ви впевнені в тому, що ваші бажання здійсняться (і нікуди не подінуться), то від вас ідуть сигнали позитивних емоцій — це розпізнається як серйозність намірів: розуміється, що вам це справді треба.
Коли ж ваші думки метушаться від «хочу» до «навряд чи отримаю», твердість вашого наміру отримати бажане ставиться під сумнів — і процес втілення призупиняється.
Є в Закону Дозволу ще один прояв. У цьому прояві Закон Дозволу постає перед вами, коли ви всією своєю поведінкою демонструєте, що не довіряєте плину власного життя. Коли ви твердо впевнені в тому, що життя — це наполеглива боротьба з численними перешкодами. Коли ви тільки й робите, що безперервно прокручуєте в голові думки про всілякі труднощі (наявні чи уявні) та постійно веслуєте проти течії.
У цій життєвій позиції Закон Дозволу проявляється так: дається дозвіл на матеріалізацію всього, що вам зовсім не треба. На щастя, такий дозвіл не відразу дається. Оберігає вас Закон Дозволу. Чекає, коли ви все ж таки схаменетеся та перестанете крутити в голові свої думки-страшилки. Зауважте: саме ця властивість Закону Дозволу не дозволяє швидко втілюватися вашим страхам: думкам про трагедії, катастрофи, страшні хвороби — й іншим.
Але якщо цього не відбувається, якщо ви наполягаєте на своїх думках-стражданнях, — то це розуміється як вибір. І тоді шлюз відкривається — і все, чого ви не хочете, боїтеся й категорично не бажаєте мати у своєму житті, втілюється.

Мистецтво приймати...

Правда зовсім в іншому: ми (всі на світі люди) тільки для того й народжені, щоб радіти. І для цього існує потужне забезпечення — Три Закони Всесвіту. І це забезпечення — в нашому повному розпорядженні. І вибір теж є, і його свободу ніхто не відміняв.
Вибираєте страждати — Закони вам це забезпечують: ви отримуєте труднощі, нестатки, драматичні події, загалом, усілякі приводи постраждати.
Вибираєте радіти — Закони бездоганно забезпечують і це: ваше життя наповнюється винятково тим, що ви самі собі бажаєте. А все інше (чого сповна в інших, а вам і на дух не потрібно) не отримає пропуску у вашу особисту реальність. Закони про це подбають.
Усе це — і є Мистецтво приймати. Коли ви освоїте його й набудете міцних навиків дозволяти втілюватися всьому вами задуманому, то спочатку це буде схоже на якусь неймовірну магію. Однак тільки спочатку. Потім, у міру зміцнення навику, ви перестанете дивуватися тому, що все задумане так бездоганно виконується.

Не дозволяйте зруйнувати вашу радість

Згадайте, як це зазвичай буває. У вас видався абсолютно чудовий день.
Ви добре виспалися, відчуваєте прилив сил, усе якось особливо злагоджено виходить — і ви із задоволенням займаєтеся тією справою, яку запланували зробити. І раптом до вас приходить хтось, хто вам небайдужий, наприклад, ваш чоловік, дитина, хтось із батьків, співробітник, якого ви цінуєте, чи близький друг, і з’ясовується, що в цієї людини проблема.
А тепер погляньте, як саме те, чим ви з таким задоволенням займалися і що було просто приречене на досягнення чогось жаданого, — розсипалося на друзки.
І ви починаєте чітко відчувати, як стрімко полишає вас радість, як безслідно тане ваша енергія, як колишня ясність свідомості туманиться тривожними, переляканими (чи гнівними) думками. І дуже швидко настає момент, коли ви фізично відчуваєте пригніченість, утому, спустошеність і загальну — як фізичну, так і розумову — тяжкість.
Перебуваючи в такому фізичному стані, ви ніколи не знайдете гідного виходу з проблемної ситуації. Тому, що ви не тільки не розв’язали проблему близької людини (у кращому разі лише частково, зачепивши тільки її самий краєчок). Ви ще й випали із власного продуктивного процесу, що скеровує вас до отримання чогось бажаного. І при цьому втратили свою біологічну енергію. Тобто створили умови для якихось збоїв і хвороб.
І найголовніше: як тільки ви дозволяєте (хоч комусь!) зруйнувати свою радість, — ви неминуче прирікаєте себе на поразку.

Секрет - у правильному налаштуванні думок

Але є й інші люди — і вони застраховані від проблем. У них їх просто не буває, отже, не буває й поразок. Ви, напевно, зустрічали таких людей. Але, найімовірніше, вам навіть невтямки, що ці люди знають секрет. Хочете дізнатися? Тоді насамперед усвідомте ось це: ви можете стати людиною, яка завжди — навіть у найбільш безнадійних ситуаціях! — одержує великий виграш. Для цього вам потрібно раз за разом (і з незмінною постійністю) виконувати ось ці дві умови:
1. Ви категорично відмовляєтеся сприймати як складну проблему все, що чомусь пішло «не так» (що не вписалося у ваші плани й ваші очікування).
2. Ви всерйоз визнаєте, що процес втілення ваших цілей — це ментальний процес, а не діяльність. І що головне в досягненні ваших цілей — це зовсім не ваші дії (вони вторинні), а ваші думки. Та такі думки, які спричиняють винятково позитивні емоції.
Уся річ у тому, щоб правильно налаштувати свої думки. Коли ви хочете більше грошей — вам не треба шукати нову роботу чи якось по-іншому змінювати свою діяльність. Коли ваша маса тіла на скількись-то кілограмів більша, ніж хотілося б, — вам не потрібно сідати на сувору дієту чи починати інтенсивно займатися спортом. Коли вас недостатньо цінують на роботі — вам зайве викликати когось на розмову, випрошувати більше уваги, займатися самовихвалянням чи якось іще доводити свою цінність. Коли ваші діти не виявляють до вас належної пошани — вам не треба їх карати, закликати змінити ставлення чи якось по-іншому демонструвати своє незадоволення.
Уміння отримувати те, чого хочеш, не має жодного стосунку до дій! Це дорогоцінне вміння пов’язане — всього лише! — з правильним налаштуванням думок. Яке ж налаштування думок вважається правильним?
Правильне (просто бездоганне!) налаштування думок — це те, яке відповідає трьом параметрам:
1. Думки, які домінують, сфокусовані лише в напрямку свого бажання.
(А зовсім не на тому, чим відволікає зовнішнє середовище).
2. Ці думки спричиняють винятково позитивні емоції. (Якщо це не так, то думки спрямовані не на бажання, а на те, що бажаного ще немає).
3. Будь-яка обставина, яка зовні виглядає як проблема, сприймається як можливість. (Адже так воно і є: будь-яка проблема — це не що інше, як замаскована можливість).
Коли налаштування ваших думок повністю відповідає цим трьом параметрам, то виникає особлива енергія, яка є гарантом продуктивних дій.
Ця особлива енергія по-різному називається: натхнення, кураж, драйв... Але хоч якою б була назва, суть вам добре відома: коли ця енергія у вас поселяється — у вас виходить навіть те, що здавалося нездійсненним.

Практичний аспект

У теорії все зрозуміло й усе просто, струнко та красиво. А ось як теорію втілити в життя? І як бути, коли на все, що пішло не так і що складається всупереч планам і очікуванням, незмінно реагуєш втратою гарного настрою, тривожними думками, розпачем, безнадією, а то й узагалі примітивною агресією? І як бути, коли не виходить у проблемах бачити можливості?
Щоб виробити правильне налаштування плину своїх думок, а отже, стати людиною, яка завжди (і без зволікань!) отримує те, чого хоче, вам лише потрібно:
1. Зняти себе з «автомата» — тобто переключитися в режим чіткого усвідомлення своїх думок.
2. І міцно утримуватися в полі позитивних емоцій.
І все!
Тоді завжди, постійно, ви станете отримувати свої бажання (в будь-якому аспекті вашого життя) у їх втіленому вигляді.
Застосуйте цей спосіб, і ви відразу зрозумієте, що він лише на вигляд такий простий. На ділі, на жаль, все виявляється зовсім не просто.
По-перше, більшість людей узагалі не вміють знімати себе з «автомата» — і не можуть перебувати в тій справді чистій свідомості, коли всі власні думки як на долоні.
По-друге, більшість людей не вміють протистояти своїй звичці страждати. Ця звичка практично змушує, навіть силує, дарувати свою увагу негативу й
безоглядно в ньому зависати.
І все: і насправді порушено обидві умови, за яких виконуються всі на світі бажання.
Адже перебуваючи в автоматичному режимі, ви поняття не маєте, що діється у вашій голові, й не знаєте, які саме ваші думки є домінувальними (адже саме вони втілюються у фізичному середовищі).
А піддаючись своїй звичці постійно страждати, ви більшу частину часу перебуваєте в стані, коли не просто передаєте абсолютно не потрібні думки, а ще й випромінюєте по-справжньому небезпечні емоції. Адже саме ваші емоції — тільки вони! — є тим, що надає вашим думкам енергії втілення.

Як навчитися усвідомлювати свої думки

Один спосіб навчитися усвідомлювати свої думки — це просто сісти й протягом години записувати кожну з них. Імовірно, ви дуже здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що діється у вас у голові. Спробуйте протягом дня відловлювати повторювані ідеї, які крутяться навколо однієї й тієї ж теми чи здаються вам не дуже корисними.
Важливе завдання — навчитися зосереджуватися на поточному моменті. Є у мислення неприємна властивість: воно часто живе чи в минулому, чи в майбутньому. Однак реальний тільки теперішній момент. Іншого чи вже немає, чи він ще не настав. Вимальовувати майбутнє можна й потрібно, але це матиме сенс, якщо не втрачається відчуття справжнього.
Так само слід чинити з аналізом минулого досвіду. Не варто надто занурюватися в минуле. Раз і назавжди потрібно забути про «якщо б» і «краще б». Отримувати тільки те цінне, що корисно для росту в сьогоднішній момент. Порожні жалкування не мають анінайменшого сенсу.
Потрібно ввімкнути усвідомленість. Це нескладно — достатньо просто помічати те, що раніше сприймалося як дрібниці. Цікаво звернути пильну увагу на колір шпалер, на відбитий край тарілки, на двері, які скриплять, коли їх доводиться швидко зачиняти. Падає листя з дерева — дуже цікаво простежити його траєкторію. Коротшає чи довшає день — усе це заслуговує того, щоб залишитися в пам’яті.

Як утримати позитив

Звертайте увагу на зміну свого настрою. Спробуйте зрозуміти, яким чином на це могло вплинути ваше мислення та які саме думки безпосередньо передували подібним змінам.
До того ж ви можете з власної волі продукувати позитивні, наснажувальні, творчі думки, які робитимуть вас кращим, надаватимуть сил і підніматимуть настрій. Щоб це зробити, можна, зокрема, заздалегідь продумати якісь позитивні твердження. Запишіть їх, приклейте скотчем туди, де будете часто бачити, й повторюйте про себе знову й знову.
Зараз у продажу є безліч книг про позитивне мислення. Допомогу можна отримати й іншим шляхом — наприклад, сходивши на консультацію до психотерапевта.

Марта НІКОЛАЄВА-ГАРІНА,
практичний психолог,
спеціаліст з
біоенергетики людини,
автор унікальних методик
з управління віком.
http://to-buybook.ru/
skachz.html