Автор науково довів, що людський організм є біоенергосистемою, яка постійно працює, й виявив причину будь-якого захворювання. Цією причиною є передозування чи нестача позитивних іонів у правій половині тіла. Запропоновані процедури дають можливість утворювати додаткові біоенергосистеми постійного біоструму в половинах тіла людини. Вони не мають протипоказань і допомагають долати будь-яку хворобу. Їх дієвість підтверджена часом: протягом 25 років тисячі людей позбулися навіть невиліковних хвороб, послуговуючись програмою Анатолія Лукича.
У 1993 році МОЗ України видало Анатолію Гончарову ліцензію на використання цієї методики в лікувальній практиці. А Державний український інститут науково-технічної та економічної інформації зареєстрував минулого року дослідну роботу «Природна система активного довголіття». Автор ділиться своїми досягненнями з метою, щоб кожна людина вміла допомогти сама собі та своїм близьким бути здоровою.
Людський організм – природна біоенергосистема
Ще 30 років тому Анатолій Гончаров з міста Рубіжне до медицини ніякого стосунку не мав. За фахом інженер-механік сільського господарства, він працював в автоцеху хімічного комбінату «Барвінок» (багато пізніше закінчив Донецький медичний університет). Від нього залежало, чи будуть справні вантажні машини, які вирушали в далекі рейси, й чи не підведуть вони водіїв. Але одного разу життя повернулося таким чином, що довелося розбиратися у власній «машині», яка почала «ламатися». Збої в здоров’ї змусили змінити професію.
Знання з фізики та хімії допомогли йому зазирнути вглиб тих процесів, які відбуваються в людському організмі. Як людина допитлива й з аналітичним мисленням, Анатолій Лукич побачив дивовижну схожість у процесах роботи цих двох на перший погляд різних систем. Скільки разів він раніше тримав у руках різні батарейки й не думав, що вони наведуть на такі прості й разом з тим дуже важливі роздуми. «Плюс» і «мінус» змушували мертве залізо рухатися. У природі є розрядні речі, міркував він. І якщо людина є даром живої природи, то вони мають бути присутніми і в ній.
Анатолій Лукич почав робити досліди на собі. І довів, що обидві половини людського тіла мають різні заряди. На кисті рук і стопи ніг він накладав компреси з лужного й кислого розчинів. І вперше в історії медицини зробив опис, як унаслідок випаровування з пор поту і з нирок сольових розчинів утворюється біоенергосистема постійного біоструму в організмі людини.
- Якщо на кисть руки на кислий (правий) бік прикладати протягом 10 днів кислий розчин, на ній утворюється набряк, - роз’яснює Анатолій Лукич. - Якщо на лужний (лівий) бік накладати лужний розчин, вона також набрякатиме. А от коли прикладати протилежні розрядні розчини, таких процесів не станеться. Відбувається розкислення лугами й навпаки. У разі пронизування правої половини тіла позитивними біорозрядними енергіями відбувається утворення позитивних потенціалів, а в разі пронизування лівої половини тіла негативними біорозрядними енергіями - утворення негативних потенціалів.
Отже, навколо тіла з правого боку виходить позитивний заряд, а з лівого - негативний. Вони починають взаємодіяти з біополем людини. Ось ці розрядні енергії пронизують половини тіла: позитивний - праву, негативний - ліву. У правій половині тіла водні розчини, які там у цей час наявні, розкладаються на позитивні іони. А коли негативні розряди пронизують ліву половину, утворюються негативні іони.
- Між позитивними й негативними іонами, - продовжує автор системи, - утворюється біомережа, яка в здорової людини не має бути розірваною. Вона контролюється корою головного мозку. А патологія розвивається там, де стався розрив енергосистеми, біомережі, й ось поки ми її не відновимо, людина не одужає. Причина не буде усунута. Причиною є передозування чи нестача позитивних іонів правої половини тіла. А один із способів позбутися цієї причини – налагодити правильне харчування.
Аналіз сечі – головний показник здоров’я
Сечу слід контролювати один раз на місяць, вважає Анатолій Лукич. Її кислотність - це основний клінічний аналіз. Сеча є віддзеркаленням внутрішнього середовища організму. І через те, що вона не є замкненою системою, як кров, то саме сеча - та рідина, за допомогою якої здійснюється контроль за здоров’ям. Тому, перш ніж приступати до його відновлення, слід визначити кислотність сечі. В організмі існують такі рH сечі: дуже кислі - до 5,0; кислі - 5,1-6,0; слабокислі - 6,1-6,9; нейтральні - 7,0; слаболужні - 7,1-8,0; лужні - 8,1-9,0; дуже лужні - більш як 9,1.
Кисла сеча свої солі частково розчиняє й легше профільтровує, а лужна не може цього зробити. Тому в сечовому міхурі домінує кисле рH-середовище. Показник рН визначають тільки за допомогою рH-метра постійного струму на 6 вольт (кишеньковий прилад на батарейках можна придбати в магазинах лабораторного устаткування).
Клінічний аналіз сечі та прилади змінного струму, які використовують у поліклініці, не дають точних показань й мають похибку з різницею приблизно одиниця. А точність цього показника має дуже важливе значення, бо за кислотності сечі нижче 5 одиниць людина може передчасно померти. Він є дзвіночком, що терміново слід робити процедури, які зсуватимуть кислотність у бік слабокислого та слаболужного середовища. Адже за дуже кислої сечі кров згортається, утворюються тромби, гемоглобін підвищується до 160-180.
За розкислення показник гемоглобіну тривалий час буде триматися на одному рівні. Річ у тім, що спочатку змінюється сеча, а вже через 5-6 місяців – кров. Приміром, за лейкемії, коли кров стає, наче вода, й від будь-якої маленької ранки чи через крововилив людина може померти, правильний аналіз сечі здатний врятувати життя, бо спонукає вчасно збалансувати середовище організму.
- Треба було встановити норму цієї кислотності, - продовжує свою розповідь Анатолій Лукич, - і я встановив на практичному досвіді, що вона має відповідати від 6 до 6,7 одиниці. За цієї кислотності сечі гемоглобін становитиме 114 – 126 г/л як у жінок, так і в чоловіків. І за такого стану людина хворіти не буде. Саме за такого показника гемоглобіну можливе поновлення функцій усіх органів чи їх ділянок. За гемоглобіну більше 130 г/л та менше 100 г/л відбувається порушення обмінних, хімічних та інших процесів, з утворенням піску й каменів чи накопичення продуктів розпаду в клубочках (фільтрах) нирок, залежно від харчування людини та терапії.
Лимонна кислота та сода – рятівники від грипу
Лимонну кислоту та соду Анатолій Лукич вважає небезпечними для вживання всередину організму, бо вони призводять до зсуву в бік середовищ дуже кислого та дуже лужного з порушенням обмінних, хімічних та інших процесів. Але якщо їх використовувати зовні, такі процедури є найбільш ефективними засобами проти грипу та інших вірусних, застудних хвороб, вони добре розчиняють та очищують пробки гайморових порожнин і відпадає потреба в оперативному втручанні, сприяють очищенню бронхів та легень від слизу та мокротиння, помічні в разі очних захворювань. Робити їх можна всім – і діткам, і людям літнього віку.
За цих хвороб слід насамперед закапувати очі й порожнини носа лужним та кислим розчинами. Лужний розчин готують так: 1 ч. л. без верху харчової соди додають до 1 л води, доводять до кипіння й охолоджують, рH 8,24; кислий розчин: 0,5 ч. л. без верху лимонної кислоти розчиняють в 1 л води, рH 2,71. Температура під час закапування має бути кімнатною.
Праве око закапують лужним розчином, ліве – кислим. Після закапування протягом 1-2 хв відчуватиметься легке печіння, велике виділення сліз та слизу з очищенням гайморових пазух, поширення тепла в голові, бурчання в животі, оновлюватимуться ділянки біомережі, поліпшуватиметься кровообіг у шкірі, обличчя рожевіє. Продукти розпаду поступово розчиняються на слизовій оболонці ока й вимиваються великим виділенням сліз.
Спочатку слід закапувати по 3 краплі 5-7 разів протягом дня. Після цієї процедури треба зробити кілька рухів очним яблуком вправо та вліво, вниз та вгору. Якщо сльозовиділення рясні, слід перейти на триразове закапування. Під час закапування правого ока бажано, щоб ліва рука лежала на животі вище пупа, а лівого – права рука на животі вище пупа, ноги схрещені.
Одночасно слід капати в порожнини носа 3-7 разів протягом дня залежно від захворювання по 3-5 крапель відповідним розчином. Після закапування ці розчини треба глибоким вдихом через ніс спрямувати вглиб, де містяться віруси. Очищати ніс від слизу слід через 5-10 хв після закапування.
У разі передозування під час виготовлення розчинів можуть виникнути набряки органів і тканин, тріщини шкіри з больовим синдромом. Якщо такі симптоми з’являться, слід концентрацію розчинів зменшити приблизно на 20%. Зберігають розчини в скляному посуді, закритому кришкою, в темному місці, час - не обмежений.
- Такі процедури є доброю профілактикою грипу й інших вірусних хвороб, - розповідає Анатолій Лукич. - Як довели науковці, слизова оболонка очей має оновлюватися через кожні 3 доби. Отож, якщо здорова людина робитиме їх хоча б раз на тиждень, вона буде захищена від проникнення вірусів. На ГРЗ хворіють не всі, а ті, в кого закислене середовище.
Так само мають оновлюватися через кожні 120 годин альвеоли - маленькі кульки в легенях. Проте вони практично ні в кого не оновлюються. Бо якщо кашель відсутній - у людини токсичні речовини не виходять, а накопичуються в організмі протягом певного часу. І людина захворює, коли цих уражених альвеол уже накопичилося кілограми. Рентген не показує інфекційного вогнища, бо він спрацьовує лише тоді, коли зміни відбулися на клітинному рівні.
Як тільки температура піднялася, з’явився кашель, офіційна медицина відразу ж починає лікувати хімією: щоб відразу ж кашель «задушити». Лікарі зважають на аналіз крові. А вона змінюється дуже повільно, й за рік може не змінитися, й за триваліший час. Тому й лікувати складно. А треба навпаки: дати можливість людині відкашлятися й очистити природним шляхом носові проходи. Навіть у здорової людини має періодично з’являтися кашель із мокротинням. Тоді й температура не з’явиться, бо не буде накопиченої інфекції.
…За будь-якого захворювання Анатолій Гончаров рекомендує вживати льодяники з евкаліптом, ментолом; арахісові горішки – вони очищають гайморові порожнини, легені, кишківник, а також корисні за високого гемоглобіну та високої в’язкості крові; волоські горіхи – за низького гемоглобіну та низької в’язкості крові.
- За моєю методикою, збій системи можна визначити на енергетичному рівні. І в ній усе просто. Ми знаємо, що віруси, мікроби, які не властиві організмові, розвиваються в лужному середовищі. Це довели американці. Тому треба збалансувати середовище організму, тобто, лужне середовище знизити…
Як цього досягти – в наступних числах газети.
Підготувала Тетяна Кияниченко.