НАВЧИТИСЯ РОБИТИ СОБІ ПОМІЧ 3

Поділитися:
Навчитися робити собі поміч 3

(Продовження. Початок у № 8, 9.)

Маючи за плечима вищу освіту інженера-механіка сільського господарства й практику автомеханіка, Анатолій Гончаров замислився над людською природою. Знання з хімії, фізики, біології дали можливість досліднику заглибитися в потаємні процеси роботи організму й побачити залежність певних реакцій. Щоб машина їздила, її треба доглядати. Мотор не заведеться, якщо пальне поганої якості чи забруднене. Водій почистить фільтри, свічки, заляпані мастилом, інші деталі…

А що робить людина для догляду за власною «машиною»? Адже людський «мотор» - серце – також потребує чистого «пального» - крові. І тоді він вирішив дослідити, звідки хвороба бере свій початок.

 

Усе починається з нирок

І будь-яке захворювання, й відновлення організму. Нирки є головним очисним органом. Від їхнього стану залежить чистота крові, а тому й здоров’я всього організму. Наша кров забирає з клітин усі відходи, а тому потребує постійного очищення. Інакше в ній накопичуватиметься безліч шкідливих речовин, які отруюють організм зсередини. І цю важливу роботу виконують саме нирки. За 5 хвилин через них проходить уся кров, цей процес фільтрації відбувається безперервно. Після переробки із сечею виходить близько 1 л «сміття». Тому насамперед слід стежити за нирками.

Незалежно від віку, комплекції та статі, розміри нирок у дорослих людей мають однакові показники.

  • Нормальні розміри, - розповідає Анатолій Лукич, - мають бути 110-112 мм завдовжки, завширшки - 48-50, висота – 10 - 12 мм. Ось це нормальна нирка. А лікарі вказують лише розмір висоти й не вказують ширину. Кіста на нирках (водяні кульки, за рахунок яких вона розширюється) розвивається там, де її товщина більша за 12 мм. У висоту нирка збільшується через накопичення продуктів розпаду, в їх мисках утворюються пісок і камінчики через брудну кров.

Нирки, сечовий міхур, якщо туди камінчик потрапив чи застряг у сечоводі, очищаються з допомогою масажу й відповідного харчування, без оперативного втручання. Треба завжди очищати фільтри нирок від продуктів розпаду, а для цього кожний день слід вживати один із салатів: зі свіжої капусти, огірка, білої цибулі, олії соняшнику й солі за смаком; чи зі свіжої капусти, помідора, білої цибулі, олії й солі за смаком. У крайньому разі, наприклад, узимку, коли помідорів та огірків немає чи вони дорогі, можна готувати салат без них (капуста, цибуля, олія).

Олія має бути неочищеною, сировичавленою, купленою на ринку. В очищеній, яку ми купуємо в магазинах, живих бактерій уже немає. Такі салати треба вживати тільки з відвареною картоплею.

Відновлюємо функції нирок

- В Україні близько 112 тисяч людей, в яких нирки не справляються зі своєю функцією очищення крові. Таким людям ставлять штучну нирку або ж їм потрібно щороку здійснювати процедури з очищення крові. За моєю системою нирки можна відновити дуже простим способом. Сотні людей уже випробували його на собі й живуть спокійно далі.

Щоб відновити очисну функцію нирок, слід обтирати все тіло розчинами з соди та лимонної кислоти: праву частину содовим розчином (1 ч. л. харчової соди на 1 л води), а ліву частину тіла розчином лимонної кислоти (1 ч. л. лимонної кислоти на 1 л води) (детальніше про це читайте в «ЗіД» № 8). Крім того, треба уживати такі фітонастої.

За нормального та зниженого артеріального тиску готують такий слабокислий настій із насіння фенхеля чи вереску: 1 ч. л. з верхом насіння чи трави вереску заливають в емальованому посуді 1,2 л води, доводять до кипіння, охолоджують до кімнатної температури, профільтровують, закривають кришкою й зберігають на столі. Протягом дня вживають 3 склянки настою з 1 ч. л. цукру.

За підвищеного тиску готують слабокислий настій із насіння кропу чи трави хвоща польового подібно до попереднього рецепта.

Насіння фенхеля та кропу можна заливати ще двічі.

- Якщо нирка працює нормально, виконує свої функції, - говорить автор природної системи активного довголіття, - то нормально працюватиме печінка. Протоки не будуть забиті, не буде ні піску, ні камінчиків. Підшлункова залоза теж працюватиме як слід. Адже вона забезпечується кров’ю. А якщо нормально працює печінка, то й дихальна система буде справною. Адже кров із печінки надходить у легені. Без цих органів кровотворна система нормально працювати не може, бо інакше організм зашлаковується й відбувається розрив енергомережі.

У такому разі кора головного мозку не контролює відповідний орган чи систему. А далі в когось кишечник погано працює: чи пронос, чи закрепи, в когось на шкірі висипання утворюються. Шкіра - це найбільша система виділення. Вона має в 3,14 разу більше виділяти продуктів розпаду з потом порівняно з нирками й кишечником. А людина свідомо цю найбільшу систему вбиває: робить усе для того, щоб виділення припинити й токсичні речовини не виділялися.

Також до видільної системи належить слизова оболонка. Як довели науковці, в кишечнику вона має оновлюватися через кожні 72 години.

А ще нирки контролюють вміст рідини в організмі: її обсяг не має опускатися нижче певного рівня й не підніматися вище нього. Адже надмір води так само шкідливий, як і її дефіцит.

Кукурудзяна олія помічна за низького згортання крові

Усі внутрішні органи настільки пов’язані між собою, що збій одного призводить до порушення всієї системи.

- Здавалося б, причому печінка до серця? – розмірковує Анатолій Лукич. - Але ж кров розвивається в печінці. Усе зав’язане на якості крові. Американці довели, що серце може працювати 1000 років. Але його треба забезпечити... чистою кров’ю.

У кого кров рідка (низьке згортання, а через це в організмі спостерігаються зовнішні та внутрішні крововиливи, різні кровотечі – носові тощо, геморой), добре вживати кукурудзяну олію: по 1 ст. л. 3 рази на день перед їдою. За тиждень без будь-яких хімічних препаратів формула крові стає нормальною, зникає недокрів’я, нормалізується згортання крові.

- У мене лікувався один чоловік, - розповідає Анатолій Гончаров, - в якого був дуже залужений організм, але йому для відновлення згортуваності крові за цією формулою вистачило всього 2 дні. Також кукурудзяна олія добре допомагає жінкам із рясними й болісними менструаціями. Якщо її розпочати вживати з першого дня циклу протягом тижня, відновиться його нормальний перебіг і в наступні періоди.

Проте в кого гемоглобін понад 126 г/л (згортуваність крові підвищена), кукурудзяні страви та ліки на їх основі призведуть до загущення крові та тромбоутворення. Гемоглобін безпосередньо пов’язаний зі згортанням крові. Підвищений гемоглобін – високе згортання – кисла чи дуже кисла сеча. І 95% людей помирають саме за такої сечі. Тому гемоглобін не можна завищувати. Він має бути в межах 114 -126 г/л.

Кількість і колір сечі – важливі показники

Анатолій Лукич встановив, що одноразове виділення сечі дуже кислої та кислої від 50 до 300 мл помаранчевого кольору зі специфічним запахом свідчить про дуже слабкий імунітет через передозування іонів у половинах тіла людини. Через це порушуються обмінні, хімічні та інші процеси. А ось одноразове виділення сечі слабо- чи кислолужної від 300-400 мл прозорого кольору без специфічного запаху свідчить про підвищення імунітету у зв’язку із розкисленням та розлуженням половин тіла (відновлення розірваних ділянок енергетичної системи).

Методика Анатолія Гончарова полягає в тому, що треба здійснити зсув в організмі у бік слаболужного чи слабокислого середовища.

Наслідки надмірного «закислення» та «залуження»

Але кислотність сечі, стан імунітету та розвиток захворювань, як довів автор «Природної системи активного довголіття», залежать від кількості накопичених в організмі іонів (вони регулюються за допомогою харчування). Саме через перенасичення іонами утворюються дуже кисла та кисла сеча в правій половині тіла. А це призводить до інсульту, склерозу головного мозку, гаймориту, катаракти й глаукоми очей, вушних захворювань (отит, утворення пробок тощо), пневмонії та туберкульозу легень, алергії, тромбофлебіту, трофічної виразки, гангрени, вірусних захворювань, хвороб зубів, бронхів, печінки (зашлакування проток, цироз, гепатити А та Е), нирок (кислі та сольові відкладення чи продукти розпаду в клубочках (фільтрах) залежно від харчування), шкірних хвороб (бородавки та інші новоутворення), суглобів (розпад тазостегнового), пахвинної грижі.

А в лівій половині тіла перенасичення іонами призводить до дуже лужної та лужної сечі. А це: склероз головного мозку, гайморит, катаракта й глаукома, вушні хвороби, хворі бронхи, пневмонія й туберкульоз легень, усі серцеві захворювання, підшлункової залози (цукровий діабет та інші), нирки (оксалатно-фосфатні відкладення), розпад тазостегнового суглоба, бородавки, тромбофлебіт, трофічна виразка, гангрена.

Також одночасно розвиваються інфекційні хвороби, хвороби шлунка (ерозія та виразка), крові, непрохідність кишковика, хвороби статевих органів, грижі (пупкова та міжхребцева), геморой, набряк органів, нижніх та верхніх кінцівок.

Нагадаємо, що виміряти дізнатися про рН своєї сечі (кислотна чи лужна) можна за допомогою рН-метра на 6 вольт (продається в магазинах лабораторного обладнання). Потім кожна людина може сама регулювати вживання тієї їжі, яка найоптимальніша для неї, й таким чином не допустити перезалужнення чи перезакислення організму.

Детально про дієту, яка допоможе нормалізувати рН організму і зробити сечу слабо кислою та слабо лужною читайте в наступному номері газети.

Підготувала Тетяна Кияниченко.