(Продовження. Початок у №№ 8, 9, 10, 11, 12.)
Як автоводій піклується про свою машину, чи як сучасна людина стежить за батарейками в пульті управління телевізором, так само й своєю «батарейкою» кожен має опікуватися сам. Так само, як наявність окислення на клемах акумулятора означає його швидкий вихід з ладу, за підвищеної кислотності (чи лужності) закислений організм теж виходить із ладу.
Анатолій Гончаров, випробовуючи людський організм, а в більшості - саме на собі, побачив закономірність у певних фізико-хімічних процесах. Його дослідження підтверджують: пульт управління власним організмом - в руках у кожного.
Щоб «батарейка» не «потекла» від часу
Чому звичайна батарейка перестає працювати? Це питання можна побачити на сайтах, де чоловіки намагаються знайти відповідь на технічні проблеми. І відповіді ці досить слушні: «батарейці (звичайній пальчиковій) ?????кранти, окислилась, на ній якась біла речовина, схожа на соду чи сіль, - це наслідок хімічної реакції»; «контактна різниця потенціалів призводить до електролізу –от і не тільки окислення, а й руйнування відбувається, й досить швидко»; «треба стежити за батарейками - іноді перевіряти їх стан. Хоча б раз на рік міняйте батарейки»; «за рік вони що в пульті, що в тумбочці потечуть, просто від часу»...
Подібні явища відбуваються й у людському організмі. Так, дуже велике окислення, а також залуження призводять до розриву біоенергомережі, а отже, - руйнування людської системи. А нирки, а отже, й печінка, - це наша хімічна лабораторія. Тож треба стежити за своїми «батарейками» й перевіряти їх стан. Інакше вони просто від часу «потечуть». Різниця потенціалів –це різниця лугів та кислот.
Органи можна відновити
На собі та на членах своєї родини Анатолій Лукич перевірив правдивість своєї системи:
-На основі УЗД нирок і печінки в мене було встановлено набряк органів, найперше це стосувалося збільшення розмірів нирок по товщині від 2 до 3,5 разу, ліва нирка по ширині збільшена від норми в 1,5 разу. У мене виявили кісту, і я на собі випробував власну систему, завдяки якій уникнув операції. Тоді сусіди та знайомі, побачивши такий результат, також захотіли спробувати цю просту методику. І були вражені досягнутими результатами в здоров’ї.
Як пояснює Анатолій Гончаренко, одночасно зі збільшенням розмірів нирок відбувається збільшення печінки, що спричинює розвиток цирозу, підвищує ризик ураження вірусами гепатиту В та Е. Також відбувається накопичення рідини в тканинах і холестерино-кальцієвих відкладень у судинах легень та в корі головного мозку. Причиною такого стану є порушення кислотно-лужного балансу: дуже кисле й кисле середовище в правій половині тіла чи дуже лужне й лужне - в лівій.
Головні етапи оздоровлення
Перед початком лікування, зауважує Анатолій Гончаров, треба зробити аналіз сечі на кислотність. Якщо вона виявиться дуже кислою чи кислою, слід зробити УЗД нирок, печінки із жовчним міхуром, підшлункової залози та селезінки. Якщо ці органи виявляться збільшеними, потрібно почати відновлення їх функцій, застосувуючи комплекс методів.
Передусім, це нормалізація лужно-кислотного середовища організму за допомогою харчування та обтирання тіла содовим і кислотним розчинами, а також енергетичного збалансування за допомогою накладання власних долоней на різні частини тіла (детальніше про це читайте в попередніх номерах газети). У дієвості цього методу Анатолій Лукич переконався на власному досвіді.
За такого стану Анатолій Лукич радить не вживати страви та напої із кислим рН-середовищем (кислотність продуктів чи звіряти за списком Гончарова, чи вимірювати рН-метром на 6 вольт –про це ми розповідали в № 11 «ЗіД»); кожного дня пити по 3 склянки настою насіння кропу чи фенхеля (1 ч. л. насіння на 1 склянку окропу) з цукром (за смаком) і вживати по 50 г сушеного арахісу; виконувати рідинну терапію (обтирати половини тіла й закапувати очі та носові порожнини (по 1-2 краплі) розчинами соди та лимонної кислоти –ліву розчином лимонної кислоти (1 ч. л. на 1 л води), праву –содовим розчином (1 ч. л. на 1 л води); робити самомасаж нігтьових покривів та комбіноване замикання та накладання долонь на ділянках половин тіла (детальний опис цих методик див. у № 12).
Найголовніше –це стежити за станом свого організму (як рекомендують робити це технічні працівники щодо техніки), вважає Анатолій Лукич. Бо процес руйнування відбувається досить швидко.
Проте цього недостатньо, існують різні види енергій, які впливають на середовище в половинах тіла.
Наш організм «любить» салатно-бірюзовий та білий кольори
Людині на фізіологічному рівні складно відчувати негативний вплив і дискомфорт агресивного середовища деяких продуктів харчування, одягу, меблів, побутової техніки. Ми всі кудись поспішаємо й не завжди приділяємо увагу різним побутовим дрібницям. Не надаємо значення, що відбувається всередині нашого організму на рівні енергій. Однак, як дослідив Анатолій Лукич, на цілісність біомережі людського тіла впливають різні чинники: біохімічні, фізіологічні, хімічні та інші подразники енергії. Вони відновлюють чи розривають біоенергомережу в половинах тіла.
Зокрема, біохімічний вплив на організм людини чинять: харчування, напої, процедури переливання крові, пересадження кісткового мозку тощо; фізичний : фізіотерапія, самодотик, самомасаж, масаж тіла тощо; хімічний: тютюнопаління, наркотики, штучні тканини та матеріали, медикаменти, процедури очищення крові; тепловий: ванни, контрастний душ, парна (високі температури розривають енергомережу); високочастотні: випромінювання мобільних телефонів, магнітних резонаторів, електричні масажери, вібраційні ліжка тощо; кольорові: енергія спектра кольорів від салатного до бірюзового та білого кольору допомагає відновленню ділянок зруйнованої біомережі, а енергія чорного, червоного кольорів та їх відтінки утворюють дільниці з розірваною енергетичною біомережею.
- Колір і натуральність одягу мають значний вплив на рН-середовище половин тіла, - каже Анатолій Лукич. - Зокрема, в разі використання натільної білизни спектрів від салатного до бірюзового й білого кольорів рН сечі прагне до оптимального показника. Річ у тім, що салатно-бірюзовий і білий кольори сприяють утворенню середовищ слабо кислого та слабо лужного (оптимальних для організму). Я дослідив, що, коли людина носить одяг зі штучної тканини чи чорного та червоного кольорів і їх відтінків, які торкаються шкіри, рН сечі була кисла та дуже кисла (що агресивне для людського організму).
Тому і чоловікам, і жінкам я рекомендую одягати натільну білизну (майки, футболки, сорочки, плавки, бюстгальтери) від салатно-бірюзового до білого кольору. Ажурна білизна та стрінги не захищають шкіру від зовнішнього середовища, провокують запальні захворювання, бо в такому разі в малому тазі утримуються кислі й лужні (замість слабо кислих та слабо лужних) середовища, які руйнують енергетичну мережу.
Крім того, я рекомендую в робочій кімнаті ставити 2 склянки з кислим розчином (1 ч. л. лимонної кислоти на 1 л води), бо це захищає біопростір і тіло. Цього слід дотримуватися також усім лікарям і спеціалістам, що працюють із медтехнікою, комп’ютерами, в лабораторіях тощо. Працівникам електротранспорту потрібен головний убір із бавовняної тканини відповідних кольорів.
Отож, хоч що ви робите, що одягаєте, не забувайте - організм дуже чутливо реагує на будь-яке втручання.
(Як зарадити собі за різних хвороб, читайте в наступних номерах газети.)
Підготувала Тетяна Кияниченко.