НОВИЙ ПОГЛЯД НА УРИНОТЕРАПІЮ, АБО ЩО МОЖЕ «ЖИВА ВОДА»

Поділитися:
НОВИЙ ПОГЛЯД НА УРИНОТЕРАПІЮ, АБО ЩО МОЖЕ «ЖИВА ВОДА»

Можна зрозуміти противників уринотерапії, особливо лікарів, які резонно стверджують: як можна лікувати важкі хвороби тим, чого організм хоче позбутися?! Як шлаками, взагалі, можна лікувати?! Це все - правда. Але правда - це ще не істина! Істина в тому, що лікують не урина й не шлаки, а інформаційний Образ даної людини.

«Золоте зерно»

Сеча - це рідкий фільтрат крові. На молекулах води міститься вся інформація про дану людину. Ниркові клубочки - це судинні утворення, в яких артерія, що входить, більша в діаметрі, ніж та, що виходить. Таким чином, у нирковому клубочку виникає дуже високий кров’яний тиск, під впливом якого фільтрується первинна сеча. Цей чудовий фільтр так влаштовано, що разом із водою фільтруються різні токсичні продукти обміну організму: сечовина, жовчні пігменти, надмір мінеральних солей та багато інших. А корисні речовини залишаються в судинному руслі. Навіть такі маленькі молекули, як молекула глюкози. І справді, не може бути лікувального ефекту від шлаків організму.
Але противники уринотерапії, напевно, не знають про те, що сама відфільтрована вода сечі є «золотим зерном» уринотерапії. Ця незвичайна вода містить повну інформацію про дану людину. Підкреслюю: про здорову людину! Простіше кажучи, вона містить повний Образ людини. Фенотип.
Коли хворий приймає сечу, відбувається поєднання зовнішнього Образу та внутрішнього хворого Образу й відбувається їх накладання та резонування. Тривалий резонанс призводить до різкого посилення внутрішньої енергії. Підвищується загальний життєвий тонус людини.
Хочеться зазначити, що значно зростає саме імунна сила організму. Таким чином, не сеча й не її шлаки лікують захворювання, а «золоте зерно» - здоровий Образ, записаний на молекулах води цієї сечі.

Як записати здоровий образ

Якщо на комп’ютерній діагностиці заміряти енергетичний потенціал людини до та після прийому цієї «живої води», видно різкий стрибок електричного потенціалу. Як практично, в домашніх умовах, зробити «живу воду» уринотерапії?
Ранкову сечу налити в чисту склянку й підняти її над такою ж склянкою з перевареною водою. Треба постаратися реально відчути, як енергетичний потік виходить із верхньої склянки з уриною в нижню з чистою водою. Повільно поводити по колу дев’ять разів за годинниковою стрілкою верхньою склянкою з уриною. За гарного зарядження - відчувається щільність повітря, й рука з верхньою склянкою сама підніматиметься. Це означає, що запис інформаційного Образу відбувся успішно й вода в нижній склянці стала оздоровчою. Запис може зробити як хвора людина, так і досвідчений лікар енерготерапевт, голкотерапевт.
Хоч як би фантастично й неправдоподібно виглядав цей простий метод, він допоміг багатьом. Я пропоную людям, які страждають від імунозалежних, автоімунних захворювань, спробувати цей безпечний метод хоча б три дні й тоді переконатися, наскільки він ефективний.

Що важче захворювання - то відчутніший ефект

Що важче захворювання, то потужніший та очевидніший ефект. Різниця між здоровим та хворим Образом більша, й тому ефект потужніший. Єдине, про що хочеться попередити, що лікування відбуватиметься через загострення (підвищена температура, важкість у шлунку, голові, нудота), оскільки збільшиться внутрішня сила самої людини. Але справжнє вилікування завжди йде через загострення, звільнення від недуги - це непримиренна боротьба!
Приймати «живу воду» рекомендується по 70 мл (3 ковтки) тричі на день між їдою. Через 3 дні стан хворого позитивно зміниться.
Принцип резонансу полягає в тому, що під час накладання подібного на подібне (подібних частот) відбувається підвищення внутрішньої енергії людини в геометричній прогресії. Коли людина приймає заряджену воду, в якій міститься її Образ, відбувається резонанс. Це можна порівняти з ситуацією, коли 10-тонна вантажівка не може зруйнувати міст, а рота солдатів може, якщо вони йтимуть у ногу, тобто маршируватимуть у резонансі з мостом.
Саме так виникає дивовижна сила резонансу, яка й лежить в основі уринотерапії.

Володимир БОЛСУН,
лікар-невропатолог.