ОРГАНІЗМ СТАРІЄ З НІГ

Поділитися:
ОРГАНІЗМ СТАРІЄ З НІГ

Виявляється, організм людини починає старіти з ніг! Це ще стародавні китайці виявили й дали з цього приводу деякі рекомендації, які сприяють зміцненню наших кінцівок, а отже, затримують старіння організму.
Неодмінно слід ходити босоніж. Звісно, можливості робити це на вулиці в сучасному мегаполісі практично немає, тож робіть це хоча б у квартирі. Якщо у вас холодна підлога, все одно зніміть тапці хоча б на 10 хвилин. А якщо у вас вистачить наполегливості робити це  тричі  на день, вас можна привітати: ви зробили важливий крок до свого довголіття.
Ходіть на носочках, на п’ятах, а також на внутрішньому й зовнішньому боках стоп. Це зміцнить м’язи, кістки ніг, активізує кровообіг. Унаслідок цього поліпшиться  робота внутрішніх органів.
Крім того, дуже корисно бити  стопи ніг. Це треба робити легенько в ділянці   відразу за пальцями ніг. Для цього можна застосовувати гумовий чи дерев’яний молоточок, качалку, навіть порожня пляшка годиться. Через деякий час ви відчуєте, як по тілу повільно розливається приємне тепло, а головне - виникає почуття спокою. Це вважається одним з кращих способів поліпшення кровообігу й  ніг, і всього організму. Робіть так щодня.
У кого проблеми з очима, слід більш інтенсивно постукувати дерев’яною палицею по основі другого й третього пальців протягом 5 хв щодня. Там містяться  рефлекторні точки, пов’язані з очима.
Корисно, як стверджують китайські медики, масажувати особливу точку на склепінні стопи - юн-ціань. Це підтримуватиме хороший кровообіг і розслаблятиме м’язи ніг.
Міститься ця точка відразу за пальцями в середині склепіння стопи. Просто натискати на неї 20 разів без перерви (спочатку на одній нозі, потім на другій) без особливих зусиль. Виконувати такий масаж бажано вранці й увечері.
Можна масажувати цю точку, й нагрівши ноги в гарячій воді: налити в тазик (ванну) воду 38 градусів, поставити ноги й чекати, коли вони почервоніють, після цього великими пальцями одночасно натискайте на ці точки 80 разів без перерви. Добре, якщо після цього  руками розтиратимете стопи протягом 3-5 хв.
І, звісно, треба рухатися, більше ходити, ніженьки свої любити й їм лінуватися
не давати. Рух – це життя! Саме ця заповідь передається з покоління в покоління ще з найдавніших часів.
Корисні нашим ногам і контрастні обливання: то гарячою, то холодною
водою. Це й тонус підвищує, і кровообіг поліпшує, та й старість
відсуває.