ПЕРЕКИС ВОДНЮ. ЛІКУВАННЯ ЗА НЕУМИВАКІНИМ

Поділитися:
ПЕРЕКИС ВОДНЮ. ЛІКУВАННЯ ЗА НЕУМИВАКІНИМ

Знаю, що є метод оздоровлення багатьох хвороб, у тому числі й профілактики онкологічних захворювань, за допомогою перекису водню. Чи можна дізнатися, як правильно його приймати?
З повагою Ніна Михайлівна.
м. Богуслав.

Доктор медичних наук, професор Іван НЕУМИВАКІН у своїй книзі «Резервні можливості організму. Дихання, свідомість. Міфи і реальність» подає схему прийняття з оздоровчою метою перекису водню. «Внутрішній прийом: приймати, починаючи з 1 краплі 3% перекису водню на 2-3 ст. л. води (30-50 мл), тричі на день за 30 хв до їди чи через 1,5-2 години опісля. Щодня додавати по 1 краплі - до 10 на десятий день. Потім зробити перерву на 2-3 дні, після якої пити вже по 10 крапель, роблячи перерву кожні 2-3 дні. Деякі хворі вживають без перерви, додаючи в кожну склянку води 5-10 крапель перекису. Головне - не забувати, що перекис водню треба пити лише на голодний шлунок (до їди).
У разі потреби дітям до 5 років можна приймати по 1-2 краплі на 2 ст. л. води, від 5 й до 10 років вживають по 2-5, з 10 -14 років - по 5-8 крапель за раз. Вживають також за 30 хв до їди чи через 1,5 -2 години опісля».