"ПІДНІМІТЬ" ВАШІ ВІБРАЦІЇ ДО ВІБРАЦІЙ ЗЕМЛІ

Поділитися:

Хочу відгукнутися на статтю Ігоря Павловця «2012 рік. Cвіт не загине, а стане іншим» деякими матеріалами, які допоможуть людині прискорити процес підготовки фізичного тіла й свідомості (духовності) до переходу на новий енергоінформаційний рівень, коли Земля переходитиме в новий вимір.

Спеціалісти з біолокації з Києва надіслали мені (12 травня) веління «Я Є Світло», під час читання якого вібрації людини збільшуються на 2 Гц, а радіус біополя — на 1 метр. Протягом двох днів у членів моєї родини і ще у двох сім’ях вібрації зросли до рівня вібрацій Землі (17 Гц), а радіус біополя — до 5,5 м. Читання веління захищає і очищує енергоінформаційне поле людини від різних видів біоенергетичних нападів (прокльони, різні види зурочень — це перевірено на прикладі чотирьох осіб), захищає людину від негативних випромінювань геопатогенних зон, техногенних випромінювань — телевізори, мікрохвильові печі, мобільні телефони, антени мобільного зв’язку. Крім того, поліпшує фізичний стан людини (відкриває енергетичні канали і чакри, якими у фізичне тіло людини надходить енергія Космосу і Землі) і розвиває духовність, що допоможе їй без проблем перейти на новий енергоінформаційний рівень. Веління треба читати не менш як три рази підряд, згодом кількість разів, яка ділиться на три (6, 9, 12 тощо). Читати кожен день. Читати з повагою і любов’ю до себе, зазираючи в себе, щоб побачити й відчути, які зміни відбуваються з вами на фізичному і духовному рівні, як змінюється ваше ставлення до життя, до людей, до Бога. Можна читати веління від імені своїх родичів і близьких, якщо вони не можуть цього робити (діти, люди похилого віку та інші). Якщо ви не байдужі до свого життя, то скористайтеся моєю порадою і тоді увійдете в гармонію із життям, ваші вібрації стануть резонансними вібраціям Землі, вас почнуть полишати хвороби, ви позбудетеся всієї негативної енергії, яка була у вас, піднімете свою духовність на вищий рівень. Веління є наймогутнішим з усіх звернень до Божественного начала. Людина  — це частина загального цілого, і ми є частинкою Бога. Ті, хто промовляє веління, створюють неймовірне спонукальне прискорення, яке зростає, пронесеться через земну свідомість людства і зробить Землю Вільною.

Веління «Я Є Світло»

Я Є Світло, сяюче Світло, променисте Світло, посилене Світло. Бог поглинає мою пітьму, трансмутуючи її у світло. Цей день Я Є фокус Центрального Сонця. Через мене тече криштальна ріка, живий фонтан Божественного Світла, який не може бути забарвлений людською думкою і почуттям. Я Є аванпост Божественного. Та пітьма, що користувалася мною, поглинена живою рікою Світла, якою Я Є. Я Є, Я Є, Я Є Світло. Я живу, я живу, я живу у Світлі, Я Є Світла вимір найповніший, Я Є Світла намір найчистіший. Я Є Світло, Світло, Світло, яке заливає світ повсюди, куди приходжу, проголошуючи, утверджуючи і благословляючи замисел Царства Небесного.

З повагою оператор біолокації Петро Мельник. м. Сокиряни Чернівецької обл.