«ПО ВІРІ ВАШІЙ ВОЗДАСТЬСЯ»…

Поділитися:
«ПО ВІРІ ВАШІЙ ВОЗДАСТЬСЯ»…

Є в Африці одне дивовижне плем’я - боджанги. Його люди вірять, що крокодил - це священна тварина, яку не можна ображати. Люди, які спустилися з небес, перетворилися на крокодилів та учать і захищають їх!
Загалом, крокодили - посланці небес, і край!
Боджанги не просто шанують цих дивовижних рептилій, вони їх справді люблять! Коли народжується немовля, його благословляють в озері крокодили. Дитину кладуть на голову рептилії та співають ритуальні пісні... Маленькі діти граються у воді з хижаками, як із собаками.
А крокодили у відповідь люблять цих добрих людей. І ті, й ті не відчувають страху, поважають один одного. Віра – справді величезна сила.
Завдяки такій дружбі тварин і людей процвітає містечко Бакау. Велику частину туристів, що приїжджають до озера, становлять жінки, й це не випадково. Священне озеро Крокодилів знамените своїми цілющими властивостями.
Боджанги стверджують, що безплідні жінки після обмивання у водоймі набувають здатність мати дітей. Жінка заходить по пояс у воду й гладить крокодила по голові. Гладить (не менше п’яти хвилин), і страх переходить у здивування, здивування в радість, а радість у віру.
А, як відомо: «По вірі вашій воздасться вам».