ПОЛІПИ МОЖНА ЛІКУВАТИ 2

Поділитися:
ПОЛІПИ МОЖНА ЛІКУВАТИ 2

(Продовження. Початок у № 41).

ВІД ПОЛІПІВ ТРАВНОГО ТРАКТУ ТЕЖ Є ЗАСОБИ

Лікування поліпів у шлунку, стравоході, дванадцятипалій кишці починають з використання меду з маслом. Для цього потрібно взяти 0,5 кг меду, 0,5 кг вершкового топленого масла, покласти в каструлю й варити  на малому вогні 1,5 години, помішуючи. Охолодити, перелити в банку й поставити  в холодильник. Пити по 1 ст. л. тричі на день за 30 хв до їди. Потім  протягом  5 днів тричі  на  день  приймають 30% водний  настій  чистотілу  за  15 хв до їди. Після чого роблять перерву на 5 днів. Курс варто повторити 4 рази. Потім приготувати збір, взявши трави чистотілу — 3 частини, квіток лабазника (рос. — таволга) — 3 частини, квіток нагідок — 2 частини, парила (рос. — репейничек) — 2 частини. Столову ложку суміші залити склянкою окропу, настояти 5 годин і процідити. Приймати тричі на день за 30 хв до їди; починати з 1 ч. л. і поступово довести дозу до 1 ст. л. Приймати 10 днів, потім зробити десятиденну перерву. Курс повторити тричі. Коли є зелена трава, то добре використовувати такий спосіб. Залежно від маси тіла взяти від 15 до 60 г зеленої трави чистотілу, ретельно подрібнити і залити окропом з розрахунку: 1 частина трави на 10 частин води. Попередньо (за 3 години) очистивши кишечник за допомогою клізми, ввести клізмою настій, кишечник очистити через 1 годину. Зазвичай потрібно від 6 до 10 процедур, хоча їх можна збільшити й до 20. Однак треба пам’ятати, що тривале лікування чистотілом може завдати серйозної шкоди. У період цвітіння чистотілу курс варто повторити двічі з перервою, проводити лікування й наступні 2—3 роки.

ПОЛІПИ В КИШЕЧНИКУ

Це серйозна небезпека для організму. Вони ростуть зі стінки кишечнику в його просвіт. Причина — хронічне запалення. Поліпи можуть роками себе не проявляти, тому лікарі вважають, що кожна людина після 50 років повинна перевіряти кишечник — це основний захід із профілактики раку кишечнику. Поліп у кишечнику — це доброякісне пухлиноподібне утворення. Основною причиною поліпів у кишечнику є хронічні запалення слизової оболонки цього органа. Самі пухлини на вигляд невеликі, але іноді досягають значних розмірів. Симптоми захворювання не спостерігаються, у деяких випадках буває виділення слизу в калі, тоді можливі кровотечі. У багатьох випадках дієві народні методи лікування. Гриби шиїтаке й чага допомагають успішно боротися з поліпами кишечнику. Їх настоюють на горілці (1:10) і використовують у вигляді клізм, розводячи перевареною водою: 1 ст. л. настою на 0,5 л води. Такі клізми поєднують із клізмами з соку чистотілу. Його зробити нескладно. Перекрутити через млинок для м’яса свіжий чистотіл, здушити сік. Головне — утримати в кишечнику розчин упродовж 25 хв. Повільно вводьте його з кварти  Есмарха. Курс лікування складається з трьох етапів. На першому беруть для клізми 2 л теплої  води й розводять у ній 1 ч. л. соку чистотілу. Робити процедури щодня на ніч протягом 20 днів (за поганої переносності можна скоротити до 10 процедур). Зробити перерву на 15 днів і повторити клізми, але тепер уже з 1 ст. л. соку чистотілу на 2 л води. Знову перерва й такий само курс: 20 клізм із 1 ст. л. соку чистотілу на 2 л води. Додатково від поліпів у кишечнику рекомендую приймати хрін з медом. Натріть хрін та з’єднайте його з медом у рівних пропорціях, розмішайте. Приймайте по 1 ч. л. тричі на день.

ПОЛІПИ БУВАЮТЬ І В ШЛУНКУ

Найчастіше процес у цьому разі перебігає під маскою якогось іншого захворювання. Якщо є підозра на гастрит, треба обстежитися й вияснити, в чому річ. Симптоми гастриту досить різноманітні — нудота, блювання, частий біль, печія, нестійкі випорожнення, здуття живота, неприємний запах із рота. Крім цього, до чинників ризику належить, по-перше, вік — після 50 років. По-друге, спадковість. По-третє, власний анамнез — якщо в людини давно є проблеми зі шлунком. Діагноз  «поліпоз» ставиться лікарем не на підставі клінічної картини, а на підставі обстеження (це або рентген, або гастроскопія). За формою поліпи в шлунку нагадують ягоду, цвітну капусту розміром 1—3 см, іноді більше. Вони можуть бути на ніжці та без неї. Поліп — це пухлина залозистої структури. Як правило, поліпи розвиваються на тлі хронічного гастриту й інших запальних процесів. Хвороба може мати й спадковий характер. Якщо він не росте, його можна не чіпати. Однак фіброгастроскопію потрібно буде робити постійно — один раз на 6 місяців. Прогноз залежить від багатьох чинників, але дуже велике значення має генетичний. Починати лікування рекомендую з відомого й перевіреного рецепта. Взяти 7 круто зварених жовтків курячих яєць і 6 ст. л. насіння гарбуза, перемеленого на борошно в млинку для кави. Добре розмішати й залити 0,5 л соняшникової олії. Потримати на водяній бані протягом 20 хв, охолодити й зберігати в холодильнику. Приймати по 1 ч. л. вранці протягом 5 днів. Потім зробити перерву на 5 днів і знову продовжити курс лікування. Робити так доти, доки не закінчаться ліки. Після цього використовувати рецепт із сухою травою чистотілу. Її заварювати як чай. Пити по 1 ч. л. за 30 хв до їди й поступово довести до 1 ст. л. Термін лікування — 2 місяці з перервою 7 днів після місяця лікування. Харчуватися за поліпів шлунка потрібно так само, як за гастродуоденіту: часто, невеликими порціями, вилучити смажені, копчені, мариновані страви. Якщо поліпи є не тільки в шлунку, а й у стравоході, раджу спочатку застосовувати вищеописаний рецепт із медом та маслом. Потім у 0,5 л окропу всипати 1 ст. л. кухонної солі. Розчинити, дати солі відстоятися, акуратно злити цей розчин в інший посуд. Потім втягувати його в ніс, у горло й полоскати глотку. Випльовувати  розчин і слиз через рот. Так робити двічі на добу протягом 10 днів. Використовувати по 1/2 склянки тричі на день протягом 5 днів, потім 5 днів відпочинку. Провести 4 курси лікування.

ЛІКУВАННЯ ПОЛІПІВ ПРЯМОЇ КИШКИ

Для цього використовуємо траву чистотілу. Потрібно 1 ч. л. сухої трави чистотілу залити склянкою води, поставити на водяну баню й варити півгодини. Потім охолодити також півгодини, після цього процідити. Стати на коліна, за допомогою кварти Есмарха ввести в пряму кишку склянку відвару, трохи постояти. Тоді лягти на лівий бік, потім на правий бік, а далі — на спину. Зробити 10 клізм, 3 дні перерва. Після перерви повторний курс лікування. Потім трав’яний відвар довести до кипіння, перелити в таз і тільки зможете терпіти, сісти в нього. Коли відчуєте, що вам не гаряче, долийте окропу. Так пропартеся 120 хвилин. Після цієї процедури 1 ч. л. обліпихової олії ввести в анальний отвір. Так зробіть тричі. Для  приготування обліпихової олії: на 0,5 л соняшникової олії — 0,5 кг обліпихи. В емальованому посуді довести до кипіння та кип’ятити п’ять годин, зменшивши вогонь. Поки вона ще гаряча, розлити по банках.

НАСТОЯНКА ЧИСТОТІЛУ ДОПОМОЖЕ ВІД ПОЛІПІВ У СЕЧОВОМУ Й ЖОВЧНОМУ МІХУРІ

За поліпів в уретрі й сечовому міхурі можна використати настоянку трави чистотілу. Рецепт приготування такої настоянки досить простий: беремо одну частину трави лікарської рослини та настоюємо її в п’яти частинах горілки. Настоянку треба приймати всередину по 10 крапель вранці і ввечері, а також використовувати для спринцювань. Рекомендую в боротьбі з поліпами в уретрі та сечовому міхурі використовувати й такий рецепт: взяти чотири мухомори, дрібно порізати їх та настояти в 1 л горілки. Приймати всередину по 1 ст. л. за один прийом лише один раз на добу: вранці натще. У боротьбі з цим же станом варто щодня спринцюватися настоями ромашки аптечної. Потрібно також робити ванночки із застосуванням чистотілу. За поліпозу сечового міхура успішно застосовують багатокомпонентний збір Здренко: трава аврану лікарського, рутвиці малої (рос. — василисника малого), горицвіту весняного, споришу, залізняку колючого, перстачу сріблястого, полину звичайного, собачої кропиви  п’ятилопатевої, хвоща польового, череди трироздільної,  листя кропиви дводомної, м’яти перцевої, шавлії лікарської, квітки цмину піскового, конвалії травневої, пижма звичайного, ромашки аптечної, деревію звичайного. Усе беруть порівну. Готують настій з розрахунку 2 ст. л. на 0,5 л окропу. Настоюють ніч. П’ють по 50 мл тричі на день, за поганої переносності — двічі. Курс лікування — 3 місяці. Через кожні 10 днів роблять перерви по 2 дні. Поліпи жовчного міхура — це пухлиноподібні утворення, що ростуть зі стінки жовчного міхура в його просвіт. Вони можуть бути як поодинокі, так і множинні (поліпоз). Для лікування варто приготувати такий настій: 1 ст. л. сухої подрібненої трави чистотілу залити в термосі склянкою окропу, настояти 2 години, процідити й пити по 2 ст. л. тричі на день за 20 хв до прийому їжі. Курс лікування — 1 місяць, після 10-денної перерви можна повторити. Після першого курсу лікування рекомендую провести другий, при цьому до чистотілу додати ромашку. Змішати порівну квітки ромашки й траву чистотілу. 1 ст. л. суміші залити 1 склянкою окропу, настояти ніч, процідити й приймати по 1 ст. л. за півгодини до їди. Курс прийому — 1 місяць, після 10-денної перерви курс повторити. Прийом лікарських рослин усередину рекомендую поєднати  з використанням  настою  або  соку  чистотілу для клізм. Для цього потрібно 1 ст. л. настою (або соку) чистотілу на 2 л перевареної води й використовувати  для клізм на ніч. Усього зробити 15 клізм, після чого перерва  на  15 днів. Потім брати 3 ст. л. настою чистотілу на 2 л перевареної води й використовувати для клізм на ніч. Аналогічно зробити 15 клізм, після чого перерва на 15 днів. Нарешті брати 4 ст. л. настою чистотілу на 2 л перевареної води й знову використовувати для клізм на ніч. Зробити 15 клізм, після чого перерва на 15 днів.

(Про профілактику поліпівчитайте в наступному числі).