ПОТУЖНА ЕНЕРГЕТИКА СВЯТ - СПРЯМУЙТЕ ЇЇ НА ЗЦІЛЕННЯ ТІЛА ТА ЗДІЙСНЕННЯ БАЖАНЬ

Поділитися:
Потужна енергетика свят - спрямуйте її на зцілення тіла та здійснення бажань

Зимові свята  у багатьох пов’язані зі  світлими надіями   на позитивні зміни у своєму житті.  Справді ці дні мають потужну енергію. І ми можемо використати її для сповнення найзаповітніших мрій та бажань. Про це   розповідає  експерт із сакральних знань, майстер сідхха-йоги та медитації Радха Гірі. Вона понад 10 років практикувала в індійських монастирях, пережила містичний досвід у місцях сили й із власного досвіду та досвіду великих йогів знає, як силу свого наміру перетворити на реальність.

Що робити, щоб бажання збувалися?

Багато хто вірить, що в новорічну ніч спрацьовує якась неймовірна сила, Всесвіт посилає особливо потужні потоки енергії, які сприяють втіленню наших бажань. Чи це так?

Усе залежить від нашої віри. Коли багато людей в один і той самий час моляться, медитують, а потім із вірою концентруються  на своїх бажаннях – це велика сила.
Я лише нагадую: будьте обережними з бажанням. Часто ми маримо чимось, та, коли отримуємо омріяне, воно нам уже байдуже, й ми поринаємо в круговерть усе нових запитів і страждань. Тому найліпше - навчитися жити тут і зараз, відстежувати, спостерігати, дякувати та отримувати насолоду від цього моменту, бо в ньому і є життя та щастя. 
Здійснення мрій залежить  від чистоти бажання та від того, наскільки палко людина цього прагне та чи має силу благочестя. Сила ця напрацьовується добрими вчинками та духовними практиками. Тому моліться, медитуйте, візуалізуйте свої мрії (уявляйте, начебто вони вже збулися) та безкорисно допомагайте ближньому,  й рахунок у вашому банку добрих справ зростатиме, отож швидше здійснюватимуться й ваші добрі мрії.
Є кілька технік, які прискорюють реалізацію бажань. Перша, так звані  «карти бажань»: на листі паперу  (чи в блокноті) детально прописуємо побажання й приклеюємо картинка, як це виглядатиме (її можна вирізати з журналу). «Карту бажань» можна повісити на стіну в захищеному від чужих очей місці (а блокнот покласти в шухляду).
У духовному світі люди беруть аскези (обітниці), тобто вони молять Творця  дарувати їм, наприклад, зцілення від певної хвороби, любов чи статки, натомість обіцяють змінитися, жити усвідомлено на користь світу. Наприклад,  відмовитися від руйнівних почуттів, звичок, надати конкретну допомогу ближньому в складній ситуації.

Простіть, відпустіть і станьте вільним

У ці дні, останні перед Новим роком, як якнайліпше підготувати себе до переходу, щоб зустріти його емоційно й енергетично відновленими?

Це час для очищення, прощення, перегляду свого життя та оточення. Дуже добре, якщо до 24-ї години 31 грудня ви зробите техніки прощення та відпущення, коли вибачите собі й людям, які  поряд із вами або ж на кого гніваєтеся. Це зробить вас вільними від переживань, руйнівних емоцій та спогадів – усього того, що заважає жити та стає енергетично-емоційною причиною появи багатьох захворювань, зокрема, й раку.
Для цього можна виконати наведені нижче техніки.        Буддистська техніка прощення.  Сядьте, перебуваючи в спокої, беземоційно уявіть людину, з якою маєте складні стосунки. Подумки глибоко поклоніться, припадаючи руками до її ступень, і щиро, від усього серця, просіть вибачення. Це може бути 9, 18 , 27 поклонів: стільки, допоки ви не відчуєте повне полегшення й прощення, настрій, ніби камінь відпав від душі. Це є знаком, що практика виконана правильно.
У результаті щирого розкаяння людина приборкує своє его, гординю, отже розв’язує кармічний вузол – негативний енергозв'язок із «кривдником» на тонкому рівні.
Афірмація прощення.  Сидячи із заплющеними очима, уявляєте людину, до якої маєте претензії, й подумки повторюєте слова прощення: «Я прощаю тебе за все, що ти зробила свідомо  й несвідомо, та прошу вибачення за те, що я зробила поганого стосовно тебе навмисно чи випадково. Я прощаю й відпускаю тебе». Афірмацію повторюйте, допоки не з’явиться відчуття легкості та внутрішнього розв’язання конфлікту.
Тоді просите Творця: «Господи,  дай мені сили, щоб у майбутньому я робила лише ті вчинки, які несуть благо мені та всім живим істотам во славу Твою». 

Практики для відновлення здоров’я

- Чи можна так само попрощатися із хворобами, застосовуючи ті чи ті практики ?

-  Є кілька надпотужних технік, які дарують глибинне здоров’я, але, звісно ж, за умови, що ви робитимете їх щиро й систематично.
Практика спостереження та прийняття. Важливо навчитися беземоційно сприймати й відстежувати як проблеми в житті, так і недуги. Адже коли ми боїмося хворобу, ми віддаємо їй стільки енергії та уваги, що лише посилюємо її. 
Тож для здійснення практики сідаємо, розслабляємо тіло, заспокоюємо розум і почергово переносимо увагу на різні частини тіла. Починаємо з лоба, очей, потилиці і йдемо нижче, розслабляючи їх і намагаючись відчути можливі блоки, дискомфорт чи напруження, тобто накопичені непрожиті емоції.
Якщо таке виявили, спрямуйте туди увагу й подумки кажіть цій частині тіла: «Я тебе бачу, я тебе розумію, я тебе приймаю» і пошліть туди любов, енергію рожевого світла. Робіть так, допоки відчуєте, що неприємні відчуття зникають, з’являється легкість і бадьорість.
Потому продовжуйте досліджувати інші частини тіла, зцілюючи їх енергією любові та прийняття. Таким чином високими вібраціями любові ви підвищуєте енергетику хворого органа.
Молитва та саморегуляція. У молитовниках є багато молитов про зцілення, можна читати їх або ж власну щиросердну молитву, й Бог почує вас. Та часто люди неусвідомлено чіпляються за хворобу. Їм хочеться, щоб через хворобу їх пожаліли, дали увагу чи любов. 
Тому поряд зі щоденною молитвою ще й навчіться любити себе: їжте здорову їжу, думайте позитивно, медитуйте, робіть зарядку, пранаяму (дихальні практики), накопичуючи енергію. Одного дня ви відчуєте, що навіть, якщо всі від вас відвернуться, ви не потребуєте їхньої любові, бо ця любов утворюється з вас. Інші - лише ваша проекція.

Практика Усмішка Будди.  Сідаєте, очі заплющені, й, починаючи від голови, кожному органу по всьому тілу посилаєте внутрішню усмішку й подумки у вашій уяві та відчуттях бачите, як ці органи усміхаються вам у відповідь. Таким чином ви перезаписуєте вібрації, піднімаючи їх від низької частоти хвороби до високих вібрацій радості.