ПРАВОСЛАВНА МЕДИЦИНА ЛІКУЄ ДУШУ І ТІЛО, ДОПОМОЖЕ НЕ ВІДСТАТИ ВІД ВІБРАЦІЙ ЗЕМЛІ

Поділитися:
ПРАВОСЛАВНА МЕДИЦИНА ЛІКУЄ ДУШУ І ТІЛО, ДОПОМОЖЕ НЕ ВІДСТАТИ ВІД ВІБРАЦІЙ ЗЕМЛІ

Лише в 60 із «хвостиком» Ганна дізналася, що можна йти рівною ходою, не перевалюючись, як качечка, не стогнучи від болю, коли спираєшся на травмоване ще в ранній молодості коліно. Пройшовши 12 лікувальних сеансів на кушетках, під молитви, у приватному підприємстві «Православна клініка «Віола ЛТД», жінка після кожного лікування відчувала зміни у своєму організмі. І не лише заспокоєння, умиротворення в душі, які виникають під час молитви, — відчутні зміни сталися й у здоров’ї.

Духовна православна медицина й духовна православна поліклініка в Києві існують уже 16 років. Лікують у Православній клініці «Віола ЛТД» за спеціальною методикою, розробленою засновником цього підприємства Тетяною Оноприюк. Тут органічно поєднується лікування душі й тіла, точніше через зцілення тіла душі відбувається оздоровлення нашого фізичного тіла. Як у звичайній клініці, вам виміряють артеріальний тиск, частоту пульсу, температуру тіла перед початком лікування й опісля. А потім віце-президент «Віоли ЛТД» лікар-психіатр Олена Бессараб попросить Божого благословіння на лікування й під читання молитов розпочнуть свою роботу невидимі лікарі, або, як кажуть у Православній клініці, духівники. І майже кожен, хто лежав під молитвами на кушетках у Православній клініці, відчував біль чи печіння у хворому органі чи хребті, а потім здивовано констатував полегшення стану свого здоров’я. Настя Б. тривалий час хворіла на бронхіальну астму з частими нападами ядухи. У «Віолу» вона прийшла від безвиході, ще не дуже вірячи в те, що тут їй допоможуть. Як же була вдячна жінка лікарям Православної клініки, коли після молитов і вичиток на прощення власних і родових гріхів вона нарешті змогла вільно дихати, не боячись нових нападів астми.— А по-іншому й бути не могло, — говорить Олена Бессараб. — Православна медицина лікує всю людину. Адже дух, душу й фізіологічне тіло людини не можна розділяти на щільному земному плані, тому що подібні дії спричиняють перекручування їхньої божественної природи й умирання на Землі. — За словами святого Симеона Нового Богослова, відділення душі від Бога є смерть для неї, — пояснює Тетяна Оноприюк. — Як тіло вмирає, коли відділяється від нього душа, так і коли від душі відділяється Дух Святий, душа вмирає. Методи Православної медицини звільняють людину від усіх хвороб, у тому числі генетичних, а також від шкідливих звичок, пристрастей, негативних родових програм, надбаних штампів, попереднього негативного досвіду, непотрібної старої інформації тощо. За словами спеціалістів «Віоли ЛТД», результатом лікування є відновлення організму на клітинному, а за потреби й на матричному рівні. У людини, пролікованої таким чином, уже не спрацьовують фатальні життєві програми, її доля змінюється на краще. Людина переходить на інший, більш високий інформаційний рівень, одержує можливість повністю використовувати закладений у ній позитивний потенціал, реалізувати свої творчі задатки в кар’єрі й особистому житті. Результатом лікування є також духовний ріст, духовне піднесення, духовна творчість і самопізнання. Додаткова дія лікування — зупинення процесів старіння й омолодження організму. Можливості Православної медицини невичерпні. Для застосування методів Православної медицини практично немає обмежень і протипоказань, ні вікових, ні релігійних, ні національних, — «у домі Отця Мого обителей багато» (Ін.14).

ПОЛАГОДИТИ «СКАФАНДР» ДЛЯ ДУШІ МОЖЕ ЛИШ ГОСПОДЬ

Що таке дух, людський дух? Це чиста інформація, хто володіє інформацією, той володіє світом. Душа, одержуючи інформацію, творить через слово, вірші, музику, картини. Після 1917 року все було знищено, і люди перестали чути себе, свою душу. Тому фізіологічні тіла покалічені, перекручені. Негатив, диявол, хто як називає генератора поганих вчинків, але він немов забирає людські душу і дух у полон, живиться їх енергією, призводячи до фізіологічних хвороб, зокрема хребта, на якому все зав’язано, з патології якого починаються всі захворювання. Остеохондроз — означає, що у вас закритий духовний канал керування й одержання інформації. Грижі хребта — це закриті, запечатані, запломбовані духовні центри вашого організму. За таких ситуацій перекошується таз, ущільнюються й стягуються м’язи спини. — Для духу й душі, — говорить Олена Іванівна, — фізіологічне тіло — це скафандр, щоб жити на Землі в щільному світі, як у космонавта космічний скафандр, щоб виходити у відкритий космос. І такий скафандр ніхто, крім його Творця, полагодити не може. Думаюча людина розуміє, що не кожному дано лікувати фізіологічне тіло, так само як лікувати душу й дух. За Божим  благословенням має право на таку  роботу тільки Оноприюк Тетяна Григорівна, — додає пані Олена.Таким лікуванням займаються в Православній поліклініці «Віола ЛТД» — «Віола Лікування Тіла Душі», щоб допомогти звільнитися від гріхів і стабілізувати життя на Землі. Тим більше, що планета Земля вже проходить цей шлях і переходить на нові енергії й нові вібрації, а це людина тільки має зробити. Тому що духовність і душевність невіддільні від Землі, тому що це є триєдність — духовний, душевний і фізіологічний світ, і людина триєдина: дух, душа й фізіологічне тіло.

Любов ПОЛЬОВА-САХАНДА, «Здоров’я і довголіття».