ПРО РОДИННІ ПРОГРАМИ, ГЕНЕТИЧНИЙ АПАРАТ ТА ІНШІ ВАЖЛИВІ РЕЧІ

Поділитися:
ПРО РОДИННІ ПРОГРАМИ, ГЕНЕТИЧНИЙ АПАРАТ ТА ІНШІ ВАЖЛИВІ РЕЧІ

Прийом пацієнтів у Валентини Володимирівни ТереховоЇ — лікаря-реабілітолога, психолога, цілителя, керівника Центру фізичної реабілітації, члена ради Української академії цілительства, для тих, хто прийшов уперше до її кабінету, видається дуже дивним, особливо для представників офіційної медицини. Приміром, вона проводить діагностику родових програм людини, психологічних блоків у тілі хворого, визначає за допомогою китайської пентаграми та інших методів призначення людини та ступінь його реалізації тощо. Опісля лікар ставить діагноз, який передусім стосується не тіла, а душі людини, і призначає відповідне лікування. Але внаслідок цього в пацієнта зникають фізичні недуги. Таким чином Валентина Володимирівна успішно працює практично з усіма хворобами.

ОСОБИСТІ ПРОБЛЕМИ ДОПОМОГЛИ ЗМІНИТИ СВІТОГЛЯД

Змінити свій світогляд і підходи до лікування людини лікаря Валентину Терехову спонукали обставини. Її молодша донька народилася з діагнозом «дитячий церебральний параліч». Стан дитини був досить тяжким. У пошуках методів лікування Валентина Володимирівна обійшла багатьох своїх колег, побувала в різних медичних закладах. І коли одного разу професор-невролог сказала їй: «Шукайте бабку-знахарку, бо медицина безсила», вона спочатку обурилася. А потім стала вивчати науку нетрадиційної медицини, зокрема східної. Їй вдалося перемогти хворобу доньки, яка сьогодні має вищу освіту, живе повноцінним життям молодої людини. Особиста проблема допомогла лікарю набути багажу неоціненних знань, які дали їй нове розуміння причин і наслідків подій людського життя в усіх його аспектах. Після того як вона прослухала серію семінарів «Основи світобудови» засновника школи інеології (інформаційно-енергетичного обміну між об’єктами Всесвіту) лікаря-кардіолога, доктора філософії, президента Української академії цілительства Сергія Біната, в неї остаточно сформувався новий світогляд, який передбачає цілісний підхід до людини — Дух, Душа та Тіло. Таким чином вона здобула ще одну професію — цілителя.

РОДОВІ ПРОГРАМИ — ПЕРШОПРИЧИНА БАГАТЬОХ ХВОРОБ

Вісімдесят відсотків хвороб і проблем людини пов’язані з родовими програмами, вважає Валентина Володимирівна. Коли до цілительки приходить пацієнт, передусім вона запитує у нього прізвище, ім’я і по батькові та дату народження. Але на відміну від поліклінічного прийому, це не формальність задля заповнення картки хворого. За допомогою цих особистих даних людини, в яких закладено косморитми народження, Валентина Володимирівна визначає негативні програми роду, які в багатьох випадках є першопричиною негараздів. Знання з нумерології допомагають цілительці не лише отримати інформацію про косморитми людини, а й її егрегор (сукупність енерії), а прізвище, ім’я та по батькові пацієнта несуть відомості про проблеми, з якими їхній власник прийшов у цей світ. Після цього Валентина Терехова проводить діагностику психологічних блоків і психофізичного стану людини, яка звернулася до неї по допомогу, визначаючи ділянки тіла, органи й системи, в яких відбуваються різні руйнівні процеси (запалення, відкладення каменів, спазмування, утворення пухлин тощо). Усі ці дані дають змогу встановити першопричину хвороби, яка завжди лежить у духовній площині. Без цього немає сенсу лікувати людину, результат буде тимчасовим. Методи діагностики у Валентини Терехової різноманітні. Вона зчитує інформацію з енергетичного поля людини, її органів і систем, за допомогою китайської пентаграми У-Сін (спеціальна таблиця) комплексно аналізує особливості психіки й фізіологічного стану людини від народження — багажу, з яким людина прийшла в це життя. Крім того, цілителька перевіряє організм людини приладом біорезонансного тестування, який зчитує електричні імпульси внутрішніх систем, даючи повне уявлення про їх стан, та апаратом газорозрядної візуалізації за методом Короткова, який дає змогу сфотографувати електромагнітне поле людини, наглядно демонструючи його стан.

ОЧИЩЕННЯ Й ПЕРЕПРОГРАМУВАННЯ — ОСНОВА ЛІКУВАННЯ

У лікуванні пацієнтів Валентина Володимирівна також застосовує різноманітні методики, які допомагають впливати на душу, психіку й тіло людини. Зважаючи на те, що в основі будь-якої хвороби лежить психопричина, лікування потрібно починати саме з неї. Для цього Валентина Володимирівна використовує метод нейролінгвістичного звільнення, іншими словами його можна назвати методом покаяння, або сучасної сповіді. Знаючи причини (ті чи ті негативні почуття, переживання, риси), які спровокували виникнення хвороби, цілителька пише за методом нейролінгвістичного програмування спеціальний текст, в якому вони промовляються з метою покаяння. Під час прийому вона вводить пацієнта в стан медитації — розслаблення, і читає цей текст, а хворий повторює його за нею. Після цього цілителька разом із пацієнтом читає другий підготовлений нею за цим само методом текст — гармонізації, в якому закладено протилежні негативним почуття та риси (ті, яких людині бракує і які їй потрібно виховати в собі). Таким чином відбувається стирання негативної інформації й заповнення енергетичного поля людини позитивом, благодаттю, формування нової життєвої програми на здоров’я й успіх, моделювання нової особистості.

ЛІКУВАЛЬНІ ЗАСОБИ МАЮТЬ БУТИ ЕКОЛОГІЧНИМИ

Крім того, цілителька застосовує й низку інших засобів, фітопрепарати, гомеопатичні препарати, прилад біорезонансної терапії, за допомогою якого організм можна очистити від паразитів, та інші методи, які не порушують біологічну систему людини. В її арсеналі й оригінальні технології. Приміром, матриця Айріс, яка належить до новітніх медичних технологій. Спрощено принцип її роботи можна пояснити так. Будь-яка хвороба — це порушення структури електромагнітного поля і, як наслідок, — виникнення патологій на клітинному рівні. Матриця має вигляд голограми, яка продукує певне електромагнітне поле. Воно спрямоване на нейтралізацію та ліквідацію негативних процесів в органах і системах організму. У фізиці цей ефект називається резонансом. Матриця резонує зі здоровими клітинами організму в певному діапазоні, підвищуючи їх життєздатність. Для досягнення лікувального ефекту матрицю можна споглядати в медитативному стані або накладати на певні точки на тілі людини. — Таким чином можна успішно працювати з різними патологіями всіх органів і систем людини, — розповідає Валентина Володимирівна. Вона допомагає своїм пацієнтам позбутися фіброзно-кістозних мастопатій, жовчнокам’яної хвороби та багатьох інших проблем статевої, дихальної, травної систем тощо. — Найлегше працювати з тими, — продовжує цілителька, — хто має серйозні хвороби. Їм нікуди відступати, немає часу для зволікань, тому вони наполегливо виконують усі рекомендації, ставляться серйозно до процесу лікування, тож досягають позитивних результатів. Звичайно, ті моменти, які людині потрібно кармічно пережити, ніхто відмінити не може, але вони можуть по-різному проходити: або гостро, або м’яко. Приміром, до мене звернулася 36-річна жінка зі скаргами на жіночі проблеми. Після обстеження я поставила їй діагноз «рак шийки матки». Склавши за особистими даними пацієнтки її пентаграму, я виявила, що її лінія життя після 30 років слабо проглядається. Зважаючи на те, що жінка носила прізвище своєї мами, я стала розпитувати про неї. З’ясувалося, що та померла практично в тому віці, в якому перебувала пацієнтка. Серед родових програм є такі, які в народі прийнято називати «прокляттям». Це був саме той випадок, і моя пацієнтка фактично повторювала долю своєї матері. Однак під час спілкування з пацієнтами я уникаю термінології, яка залякує людину. Просто пояснюю причини проблеми і показую шляхи, якими з нею можна справитися. Так було і в цьому випадку. Зокрема, ми застосували метод психомоделювання особистості (стерли старі негативні програми, сформували нові позитивні), використовували спеціальні фітопрепарати у вигляді свічок та інші методи. Хоча робота з цією пацієнткою ще триває, вже є всі підстави говорити про успішні результати. — Коли ми працюємо з душею, ми розширюємо діапазон її вібрацій, входимо в певний духовний стан, відбувається резонанс з енергіями вищих планів, які входять у нас і зцілюють, — пояснює цілителька.

СПІРАЛІ ДНК — КАНАЛИ ЗВ’ЯЗКУ З ВИЩИМИ СИЛАМИ

Нетрадиційні методи лікування, переконана Валентина Володимирівна, не є чимось містичним. Адже вони базуються на стародавніх знаннях людства, зокрема, й східної медицини, якій 5 тисяч років. І сучасна наука доходить до розуміння цього. Так, учені сьогодні по-новому дивляться на генетичний апарат людини — місце, де записано всі програми організму індивідуму. Якщо раніше вважали, що він є незмінним і на нього практично не можна впливати, то зараз з’явилася нова біологія ДНК. Зокрема, науці вже відомо, що ДНК складається з двох частин: пасивної та активної. Пасивна представлена фізіологічними програмами, зокрема синтезу білків, та іншими, а активна — у вигляді електричних сигналів і є енергоінформаційною формою пасивної частини. Так само як тіло людини тісно пов’язане з його енергетичним полем, так і пасивна частина ДНК з активною. Таким чином, впливаючи на інформаційно-енергетичну структуру ДНК, можна змінити його фізичний рівень. Це досягається біоелектричними сигналами. Продукувати їх можна різним чином, приміром, за допомогою приладів. Або символів, слів. Бо будь-які форми, лінії, слова міняють форму фізичного вакууму. А відтак ми маємо можливість змінювати структуру ДНК. Звичайно, йдеться про глибинні рівні, тож треба усвідомлено з ними працювати. Під час цієї роботи не лише поліпшується здоров’я людини, змінюються обставини її життя, а й відкриваються нові можливості, весь її інформаційно-енергетичний потенціал. — Нитки ДНК — це канали спілкування з Богом, — розповідає Валентина Терехова. — Якщо ми розвинемо вищі духовні риси, то вийдемо на вищі плани, які розширять наші можливості, збільшать енергоінформаційний потенціал, зцілять, розв’яжуть усі проблеми. Таким чином ми отримаємо доступ до наших заблокованих можливостей, опануємо мистецтво матеріалізації бажаних результатів.

ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРАГНЕ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН

Для тих, хто прагне таких змін у своєму житті, Валентина Володимирівна проводить семінари. Зокрема один із них, під назвою «Космічна анатомія ДНК. Практика активації і налаштування ДНК на здоров’я, успішне життя, розширення можливостей свідомості», відбудеться в Українській академії цілительства в листопаді. На заняттях цілителька не лише дає теоретичні знання, обґрунтовує їх з точки зору останніх досягнень науки, а й проводить практичну роботу. Слухачі мають змогу активувати свої ДНК за допомогою молитов, медитацій, роботи з білим світлом, прослуховування творів духовної музики, набуттям стану безумовної любові. — З точки зору науки любов — це стан дуже глибокого внутрішньоструктурного резонансу від периферійних структур до центру і від центру до периферійних структур, — пояснює Валентина Володимирівна. — Периферія — це людство, а Бог — це центр. Коли ми посилаємо потік любові навколишньому світу, Богу, відбувається резонанс і любов повертається до нас. Тому під час сеансів та семінарів я застосовую певні музичні твори, які допомагають людині поринути в цей стан (він супроводжується надзвичайно приємними відчуттями, тремтінням у тілі тощо), який змінює енергоструктуру людини. Як показує практика, більшість слухачів після закінчення семінарів стають зовсім іншими: починають сприймати світ і життя радісно, їх покидають постійні тривоги і переживання, внаслідок цього вирівнюється інформаційно-енергетичне поле, а відтак нормалізуються всі грані їхнього життя. Багато хто відкриває в себе особливі здібності, зокрема до цілительства. Та найголовніше — люди стають спроможними допомагати собі й своїм близьким позбутися хвороб, розв’язати різноманітні життєві проблеми, а отже проживати кожен свій день не в тривогах і турботах, а в радості й задоволенні від процесу буття.

передплата