ПРОГРАМИ РОДУ ЗАПИСАНІ В ГЕНЕТИЧНОМУ АПАРАТІ ЛЮДИНИ

Поділитися:
ПРОГРАМИ РОДУ ЗАПИСАНІ В ГЕНЕТИЧНОМУ АПАРАТІ ЛЮДИНИ

Їх можна або посилити, або змінити

У медицині існує таке поняття, як спадкові хвороби. Люди, чиї батьки, бабусі й дідусі та інші близькі родичі мали цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання, проблеми з органами травлення, зором тощо, мають підвищений ризик виникнення в їхньому організмі таких само патологій. Але, виявляється, спадковими можуть бути проблеми не лише зі здоров’ям, а й багато інших: матеріальні негаразди, невдачі в особистому житті тощо. Чому? Бо існують родові програми.
Однак ці програми бувають не тільки негативними, а й позитивними. Тобто спадково людині передаються також здоров’я, сила, успішність та багато іншого потрібного для щасливого життя. Науковці довели, що в клітинах ДНК (генетичного апарату людини) записано інформацію про особливості людини не лише на фізіологічному рівні, а й інформаційно-енергетичному - все те, що напрацювали для нас пращури. Про це розповідає виконавчий директор Української академії цілительства, психолог Наталія БЕНЗИОНОВИЧ.

Чи можна перепрограмувати родові програми

Знаємо ми про це, чи ні, але ці програми активно впливають на життя людини. Ми лише активізуємо їх своїми думками, вчинками, діями. А потім передаємо дітям і внукам.
Як фахівець, який працює з людьми щодо постановки життєвих цілей і їх успішної реалізації, я неодноразово замислювалася над питанням: чому в одних все виходить легко, а в інших виникає багато всіляких перепон і невдач. Мій учитель, президент Української академії цілительства Сергій Герасимович Бінат розкрив мені явище родових програм і їх величезний вплив на життя людини.
Після того як я очистила свої родові програми, помітила, наскільки розширився мій власний простір можливостей, ідей та їх реалізації. І не лише в мене, а й у моїх родичів. Саме тому я почала проводити семінари на тему роботи з родом для тих, хто хоче позбутися спадкових несприятливих програм, отримати доступ до сили свого роду. Це можна зробити за допомогою спеціальних духовних практик, молитов, церковних обрядів. Треба сказати, що я стала свідком багатьох позитивних змін у слухачів моїх семінарів, які почали працювати зі своїм родом.

Дорога очищення, зцілення й сили

Як я вже сказала, для того, щоб очистити свій рід, запустити процес процвітання свого родового дерева, існують різні практики.
Сьогодні хочу розповісти про унікальні місця в Україні, де відбувається очищення роду в багатьох поколіннях, люди позбуваються хвороб, отримують можливість розв’язання давніх проблем тощо. Ми вже неодноразово відвідали їх під час наших виїзних семінарів, переконалися в їх особливій силі. Вважаю, що тут має побувати якомога більше людей. Завдяки цьому в Україні стане більше щасливих сімей, а наш народ стане сильнішим. Тому ми надалі організовуємо триденні поїздки-семінари. І треба сказати, що вони користуються великою популярністю.
Головна ціль нашої поїздки проявити турботу про щастя і здоров’я всієї сім’ї. І всього родового дерева.
Кілька років тому, повертаючись з туристичної подорожі з Європи, я проїжджала по Львівщині через містечко Страдч. Екскурсовод розповіла, що в ньому є особлива дорога - хресний шлях Ісуса Христа на Голгофу. Той, хто проходить її з молитвами, отримує очищення роду до сьомого коліна, благословення Господа для своєї родини на світле майбутнє. Ця місцина має свою особливу історію й свою особливу силу. Тому в 1936 році папа Римський Пій ХІ надав їй особливого статусу, прирівнявши до хресної дороги на Голгофу в Єрусалимі.
Зазначу, що вже під час першої поїздки ми отримали знак, що недаремно потрапили в це місце: підійшла жінка й, дізнавшись, що ми з Києва, похвалила нас: «Молодці, що приїхали. Це надзвичайне місце. На жаль, навіть не всі місцеві знають, яка допомога й благодать приходить до тих, хто тут побував. Я вже не вперше проходжу по цій дорозі. І позбулася невиліковної (онкологічної) хвороби. Лікарі зняли мені діагноз. Тепер я ношу при собі медичну карточку, щоб розповідати про це іншим людям».
Хресна дорога проходить мальовничими пагорбами серед лісу. На ній обладнано 15 стоянок, пов’язаних з подіями, які відбувалися на хресній дорозі Ісуса Христа: коли Він узяв Хрест, коли упав під його вагою і т.д. На кожній стоянці священик, який супроводжує нас, читає уривки з Євангелії, розповідає про Біблійні події, а також про те, як Ісус переживав трагічні для нього події: зі смиренням перед Господом, терпимістю й любов’ю до людей. Треба сказати, що всю хресну дорогу ми проходимо з особливими молитвами (їх дають кожній людині, яка йде цим шляхом). Їх написала черниця Йосифа, яка отримала їх від самого Спасителя. Це надзвичайно сильні молитви за весь рід: і тих, що вже відійшли в інший світ, і тих, хто зараз живе, й за майбутні покоління.
Цей ритуал є могутнім духовним дійством, яке змінює долі людей. Саме в цьому місці відбувається величезна кількість зцілень, очищення від карми роду, звільнення від гріхів, а головне диво – духовного пробудження людини. Ритуал закінчується відвідуванням печерного монастиря і братської трапезної біля підніжжя Страдецької гори.

Чудотворна ікона та благотворне озеро

Наступним пунктом нашої поїздки є чудотворне озеро в Роковці. Сюди також з’їжджається дуже багато людей. Щоб пройти ритуал очищення, отримати зцілення та допомогу. Перед тим, як зануритися у воду, потрібно 12 разів обійти озеро з молитвами. Вода в озері дуже холодна і серед літа, але в нього занурюють навіть маленьких діток. І ніхто ніколи не хворіє. Навпаки, оздоровлюються.
На третій день нашої подорожі ми їдемо в ще одне дивовижне місце: село Глиняне. У ньому стоїть деревяний храм ХV століття, в якому знаходиться чудотворна ікона розпятого Ісуса Христа. Її подарував храму у 17 столітті Богдан Хмельницький. З часом вона потемніла, і вже практично не можна було розгледіти зображення. Але в 1936 році на Святий вечір вона почала світитися. Це продовжувалося три тижні. А коли світло припинилося, люди побачили, що образ самовідновився – покрився позолотою. Христове Тіло виглядало як щойно намальоване, кров була яскраво-червоною, фон – світло-блакитним.
І тут священики пропонують нам незвичайний ритуал зцілення: пройти на колінах навкруги престолу три рази, кожного разу звертаючись до чудотворної ікони з особистим проханням.

Як навчитися отримувати силу роду

Під час цієї поїздки я проводжу семінар, на якому розповідаю: що таке рід, наскільки родові зв’язки важливі для людини, як вони позначаються на її житті. Адже хвороби, нерозв’язані проблеми, несприятливі події передаються й повторюються з покоління в покоління. Приміром, відомо, що ризик захворіти на рак молочної залози значно вищий у тих жінок, чиї мами та бабусі мали цю патологію. І першопричина лежить не у фізичній площині, а в духовній (часто це нерозв’язані стосунки). І якщо ми не знаємо про це, то часто повторюємо помилки наших пращурів, а відтак і їхні хвороби, проблеми, а згодом передаємо їх нащадкам.
По роду нам передаються не лише проблеми, а й сила, мудрість. Так само як ми хочемо передати своїм дітям найкраще, так і рід хоче, щоб усі досягнення, напрацювання було передано наступним поколінням. Щоб їх отримати, людина має звернутися до сили свого роду, дякувати за те, що ми народилися саме в цьому роді, що він призвав нас. Крім того, нам потрібно попросити пробачення в роду за всі неправильні вчинки, які ми знаємо й про які не відаємо. Адже вони позначаються на всіх наших близьких.
І третє, через що нам відкривається сила роду, – благословення роду. Практику «прощення, вдячності, благословення» треба робити кожного ранку. Бо вона з’єднує нас із силою роду. Це дуже допомагає, коли людина йде на важливу зустріч, потребує розв’язання якихось проблем. Хочу сказати зі свого досвіду й досвіду багатьох слухачів моїх семінарів, що інколи сила роду відкривається в потрібний момент миттєво.
Що стосується негативних родових накопичень, то вони також нагромаджуються протягом багатьох поколінь. Ми знаємо, що наш народ пережив багато трагічних подій: революція, розкуркулення, голодомор тощо. І вони відобразилися певною мірою на наших родах. Тому потрібно проходити спеціальні обряди, ритуали, виконувати молитовні практики, щоб очистити свій рід, а відтак себе та своїх дітей, онуків від негативу.
Люди зазначають, що в них поліпшуються стосунки зі світом, здоров’я, розв’язуються застарілі проблеми. І це стосується не лише найрідніших людей, а й усіх представників роду. Бо варто одній гілочці на дереві почати рухатися, й усе родове дерево приходить в рух. Відкривається більше можливостей в усіх членів роду.
Я переконалася в цьому на своєму досвіді. Пропрацювавши свій рід, ми «раптом» стали отримувати дзвінки й запрошення від далеких родичів, навіть від тих, що живуть за кордоном. Зараз ми всі спілкуємося між собою, підтримуємо один одного, відзначаємо разом важливі сімейні події. Коли ми знаємо своїх родичів, думаємо про них, цікавимося ними, в нас збільшується родова сила.
Великий акцент під час семінарів, індивідуальних консультацій я роблю на стосунках людини з матір’ю й батьком. Адже в п’ятій заповіді Нового Завіту сказано: люби батька й матір своїх. І я неодноразово переконувалася, наскільки стосунки з батьками впливають на всі сфери життя людини: здоров’я, особисте життя, матеріальне благополуччя.
Приміром, трапляється, що чоловік втрачає, здавалося б, успішний бізнес. Він не може зрозуміти причини. І коли я питаю про його стосунки з мамою, він розповідає, що їх по-суті немає, бо вони не розуміють один одного. Тим часом порушені стосунки з близькими негативно впливають на реалізацію людини в земному житті.

Почніть змінюватися, й усе зміниться навколо вас

Ще раз хочу наголосити: і сила, й слабкість людини йде з її родового дерева. Коріння дерева – це предки. Це слово складається з двох частин пред (тобто перед) і ки (так називають енергію). Стовбур родового дерева – це ми, провідни -ки. Тобто проводимо енергію. Наші діти – це потом-ки. Тобто ті, кому ми потім передаємо цю енергію.
Скажімо, коли я почала вивчати свій рід, я побачила, що мої дідусі були хорошими організаторами з лідерськими рисами. І зрозуміла, що саме їхні енергії працюють у мені. Бабусі ж були дуже працьовитими, що також є в мені: я люблю працювати. Крім того, мої пращури мали великі й дружні сім’ї. І ці їхні напрацювання теж передалися: я маю трьох синів, трьох невісток і п’ятеро онуків. І ми дуже дружні.
Щоранку я дякую своєму роду за такий чудовий досвід, який допоміг мені вибудовувати своє життя, й він примножується. Бо коли ми дякуємо, ми не лише посилаємо свою енергію роду, а й під’єднуємося до його могутнього джерела енергії й вона в нас працює.
Варто «захитатися» одній гілочці в родовому дереві, як усе воно приходить у рух. Після того, як я пройшла хресний шлях у Страдчі, відмолюючи гріхи нашого роду, мені зателефонував старший син . «Мамо, ти знаєш, де я? У Серафима Саровського в Дівєєво, проходжу хресний шлях за наш рід». Від несподіванки я сіла. По-перше, мій син не знав про мою поїздку. По-друге, він бізнесмен і дуже зайнята людина. Однак, коли друзі несподівано йому запропонували поїздку у святі місця, він відчув потребу це зробити. Випадкового нічого не буває. Робота, яку розпочала я, запустила процес і в «моїх гілочках» - дітях.
Наведу ще один приклад. У моєї двоюрідної сестри сталася трагедія з дитиною. Ми стали шукати причину цього й виявили. Мій дід посідав досить високу посаду в Архангельській області й за завданням керівництва займався розкуркуленням. Люди проклинали його. І, звісно ж, це позначилося на житті його родини: рано померли дружина й дві доньки. А пізніше біда прийшла в родину моєї сестри. Тому ми цілеспрямовано працювали над тим, щоб знайти вихід із ситуації, звільнити наш рід від родового прокляття. І нам вдалося це зробити.
Через кого з членів родини прокляття спрацьовує, залежить від того, як живе людина, чи розвивається духовно, які має енергетичні вібрації. Дуже важливо, як ми проводимо кожен свій день: присвячуємо його собі чи віддаємо на благо людей. День, який ми не зробили нічого для інших, є втраченим, вчать нас святі отці.

Маленькі поради для великої роботи

Тим, хто хоче почати роботу з очищення свого роду, потрібно пройти спеціальні церковні служби – парастас. Це дуже сильний покаянний молебень за померлих. Перед цим бажано в 3-7 храмах замовити «сорокоусти» за здоров’я всієї сім’ї. Крім того, щоранку слід читати 26, 50 і 90-й псалми, а між ними молитву «Богородице Діво, радуйся». Святі отці казали, що це могутній захист.
У роки війни черниці писали 90 псалом на папірцях і клали в кишені солдат. У кого вони були, той повертався додому живим.
І не забувайте щоранку звертатися до роду, просити в нього благословення.

Наступний виїзний семінар, присвячений питанням очищення й процвітання роду, з відвіданням унікальних святих місць відбудеться 8-11 серпня. Отримати детальнішу інформацію про поїздку можна за телефонами: (097) 731-26-00; (050) 934-06-01; 050 218-90-34.