ПРОЦЕСИ СТАРІННЯ МОЖНА НЕ ЛИШЕ ЗУПИНИТИ, А Й ПОВЕРНУТИ НАЗАД

Поділитися:
ПРОЦЕСИ СТАРІННЯ МОЖНА НЕ ЛИШЕ ЗУПИНИТИ, А Й ПОВЕРНУТИ НАЗАД

Завжди, в усі часи (навіть за радянського атеїзму) люди в критичні моменти свого життя розуміли, що життя проходить не лише у видимій матеріальній площині. Інколи виникають непередбачувані ситуації, хвороби, сімейні та матеріальні проблеми, суспільні потрясіння тощо, які повністю змінюють плин життя, плани, стосунки з людьми і т.ін. Недарма ж у разі невиліковних хвороб, родових трагедій, професійних невдач люди зверталися до церкви, шукали цілителів, ясновидців – тих, хто «бачить» більше, ніж охоплює око, усвідомлює глибше, ніж підказує розум, виходить за матеріальні межі.
Інколи такі «несерйозні» й прості методи, як молитви, церковні ритуали, замовляння тощо, допомагають досягнути позитивного результату там, де безсилі серйозні наукові методи, де не можуть врятувати великі гроші, де розгублено розводять руками лікарі.

У наш час багато лікарів визнають народну та нетрадиційну медицину. Більше того, деякі представники офіційної медицини самі володіють неординарними можливостями, застосовують альтернативні практики в лікуванні своїх пацієнтів.
Приміром, Лариса Сувирон — професійний лікар, а також парапсихолог, ясновидиця, цілитель. Вона від народження володіє незвичайним даром. Ще коли була зовсім маленькою дитиною, її незвичайні здібності помітили люди: все, що вона передбачала й озвучувала дорослим, збувалося, хоча спочатку їй ніхто не вірив. Дівчинка потрапила в поле зору серйозних державних структур, її стали залучати до лікування високопосадовців, розслідування важливих державних справ. Коли Лариса підросла, її спрямували до медичного інституту, який вона закінчила, отримавши професію лікаря.
Проте все своє життя в роботі з людьми продовжує застосовувати свої незвичайні здібності. Вона здатна спостерігати світ і людей в інших вимірах, визначати зв’язок характеру з хворобами та долею людини. Може детально розповісти про органи, артерії, кров, рух енергії по тілу пацієнта. Лариса бачить, що відбувається з людиною, коли вона помирає. Їй доступна інформація не лише про минулі й майбутні події в житті людини, а й окремі події та явища, які відбуваються чи мають статися в різних країнах світу на рівні планети.
Оригінальне бачення Лариси Сувирон відкриває для людства інший погляд на людей і на життя на нашій планеті. За свої незвичайні можливості вона ще в 1990 році отримала звання «Феномен народної медицини». Про її здібності свідчить такий факт: під час одного наукового експерименту ясновидиця мала поставити діагноз (без приладів і лабораторних аналізів) понад 200 людям і жодного разу не помилилася. Учені зацікавилися цієї жінкою й протягом кількох років її мозок вивчали кілька державних науково-дослідних інститутів. Сьогодні, окрім диплома лікаря, Лариса Сувирон має диплом Школи екстрасенсорики й парапсихології, сертифікат натуропата.
Родом із Санкт-Петербурга, в 90-х роках Лариса переїхала жити в Європу, де продовжує практикувати. Вона співпрацює з державними й приватними структурами багатьох країн світу: Естонії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, США. Читає лекції, проводить семінари, відкриваючи людям знання про них самих і про життя на планеті Земля.
Невдовзі Лариса Сувирон завітає в Україну. Вона візьме участь у конференції «Нова парадигма життя», яку організовує Українська академія цілительства 22-23 листопада. Її приїзду чекають дуже багато людей. Адже вона допомагає розібратися в таких основоположних для кожної людини питаннях, як складні й болючі ситуації в особистому й сімейному житті, проблеми стосунків, проблеми в бізнесі, фінансові питання, вибір життєвого шляху, продіагностувати організм, виявити уражені органи, визначити хворобу, а також враховуючи характер, поведінку, рід і долю людини, дає їй рекомендації, як отримати зцілення.
Дуже цікавою й важливою є тема виступу Лариси Сувирон: «Які зміни в житті людей і всієї планети несуть енергії останніх років? Що нам готує 2015 рік». Зокрема, вона розповість про те, яких змін в людині вимагають енергії останніх років; як ефективно долати життєві перепони, нерозв’язувані ситуації й проблеми; як правильно зробити вибір, особливо, коли є сумніви й коливання; чому виникають складні та щасливі періоди життя і як правильно їх прожити, що важливо зрозуміти, змінити чи відкрити в собі для кожного з нас, щоб гармонійно жити в нових енергіях; як гармонізувати себе та познайомитися зі своїм Духом; як взаємодіяти з природою, зірками й Космосом.
На конференції буде представлено багато інших актуальних для сучасної людини лекцій та майстер-класів. Приміром, Сергій Шестопалько, лікар-реабілітолог, психолог, цілитель, керівник Центру реабілітації і лікувальної педагогіки, розповість про методи енергетичної та фізичної корекції тіла людини. Процес старіння, стверджує фахівець, можна не лише спинити, а й повернути назад. Як це зробити? Саме цьому питанню буде присвячено його майстер-клас.
Ще один майстер-клас, який відбудеться на конференції, має назву «Близькість спілкування з Богом. Життя разом з Богом. Надбання Святого Духа». Цілитель і викладач академії Микола Агєєв розповість, як відновлювати зв’язок і близькість з Богом, як відкрити своє серце Богові, донести молитву, щоб нас почув Всевишній. А також навчить аналізувати життєві події та чути Його підказки.
Казкотерапія стала одним із найпопулярніших методів роботи сучасних психологів та педагогів. Чому? Бо це не просто приємний спосіб проведення часу для дорослих та дітей, а й унікальний інструмент передавання знань про духовні та соціальні закони життя. Про це на конференції розповість кандидат педагогічних наук, арт-терапевт Оксана Деркач. Саме в казках зашифровано інформацію про те, як жити, щоб бути щасливим, здоровим, успішним і самореалізованим. Але мало хто задумується про те, що ж хотіли передати нам наші пращури у відомих казках. Приміром, «Курочка Ряба», чому Курочка надумала нести золоті яйця, а потім передумала це робити? Або казка «Колобок»: у чому сенс цієї казки, адже якби Колобок не втік від баби і діда, його б з’їли, втік — також з’їли.
Слухачів конференції чекає багато інших цікавих зустрічей, важливих майстер-класів, на яких усебічно розглядатиметься питання: як жити людині в нових енергіях, відчувати їх, спрямовувати на формування бажаних і радісних подій.

Конференція Української академії цілительства «Нова парадигма життя» відбудеться 22-23 листопада за адресою: м. Київ, вул. О. Богомольця, 4, п’ятий поверх. Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефонами: (097) 731-26-00, (050) 934-06-01.