ПРИЙМІТЬ ЗАКОН ІСТИНИ У СВОЄ СЕРЦЕ І СТАВАЙТЕ КРАЩИМИ

Поділитися:
ПРИЙМІТЬ ЗАКОН ІСТИНИ У СВОЄ СЕРЦЕ І СТАВАЙТЕ КРАЩИМИ

В основі розвитку Всесвіту лежать універсальні Космічні закони, які діють у всіх проявах буття, від вищих духовних світів до найбільш низьких вібрацій фізичного (матеріального) плану. Спрацьовують вони автоматично, незалежно від того, згодна чи не згодна людина з їхньою дією. На жаль, більшість людей їх не знає, а хто знає, не завжди дотримується. Це сумно й небезпечно, оскільки опанувати нові енергії в процесі підготовки до 2012 року легше тоді, коли ми розуміємо, як влаштований багатогранний світ, що нас оточує. Знання — це сила, що вказує напрямок руху й дає змогу піднятися на новий щабель розвитку. Коли в людини з якихось причин трапляється лихо, проявляються хвороби, стаються невдачі, вона у відчаї запитує: «За що мені це покарання?» Річ у тім, що всі лиха людства відбуваються саме через недотримання законів Космосу й ігнорування їх у нашому повсякденному житті. Усього законів 12. Сьогодні ознайомимося із законом Абсолютної Істини.

ІСТИНА — ЦЕ БОГ

Закон Абсолютної Істини стверджує: є Бог і Бог у кожному з нас. Бог — це Вищий Розум, що пронизує геть усе. З Істиною не сперечаються, її або приймають, або не приймають, її ніхто не засуджує. Ті, хто нею нехтує, починають ненавидіти себе й у них з’являються комплекси та проблеми. Іти до Бога — до Істини, можна різними шляхами, скільки людей — стільки доріг. Найкоротший шлях — через серце. Це шлях світла, любові, гармонії й спокою — шлях у Вогняне царство, з якого ми всі прийшли й повинні до нього повернутися в процесі еволюції. Що ближча людина до Бога і Його ідей, то більше в тій Божественної сили (духоматерії). Що більше ми концентруємо в собі енергії світла й любові, то ближчі ми до Бога. А концентрація ця здійснюється світлими думками й помислами, вібраціями молитов, мантр (молитовних формул, багаторазове повторення яких залежно від їхнього змісту, допомагає здійснити прагнення, вкрай потрібні вам — порятунок від хвороб, душевний спокій). Часто ставлять запитання: «Чому Бог не приходить до нас у фізичному тілі?» Відповідь проста: Його енергії й вібрації настільки потужні, що наше непідготовлене фізичне тіло згорить.

ГОТУЙТЕСЯ ДО ВОГНЯНОЇ ЕРИ

На Землі наближається початок Вогняної ери, до якої людина повинна серйозно готуватися: готувати себе до прийняття потужніх енергій і вібрацій, інакше можна просто загинути. Для тих, хто ще не усвідомив закону Абсолютної Істини, руху вперед не буде, тому що це — основа основ усього життя. У Бога потрібно не тільки вірити, Його потрібно сприймати всім серцем. Хто не хоче рухатися цим шляхом — його право, відповідно до закону Вільної Волі (про цей закон ми поговоримо пізніше). Однак пам’ятайте, що в такому разі «... вас очікує відсутність росту й коротке життя, незручне й cповнене страхів» (учитель Крайон). Крайон учить, що якщо ми хочемо створити мир і благополуччя на Землі, нам украй потрібно спільно боротися з тією темрявою, що засіла в душах людей, виявляючись у злості, ненависті, недоброзичливості, неправді й інших проявах темряви й низьких вібрацій. «Ви повинні позбутися старанно замаскованих недоліків, лукавства, неправди, жадібності й бажань мати якомога більше, краще, цінніше»; «Гроші, комфорт, влада не приносять щастя. Навпаки, вони затягують людину в усе більші страждання» (Крайон). Пам’ятайте про це, дотримуйте Космічних законів, щоб самим ставати кращими, світлішими й гармонізувати світ навколо.