ПРИРОДА ТЕЖ ЗЦІЛЮЄ. РОСЛИННИЙ СВІТ - НАДІЙНИЙ СОЮЗНИК ЛЮДИНИ У БОРОТЬБІ З НАЙТЯЖЧИМИ НЕДУГАМИ

Поділитися:
ПРИРОДА ТЕЖ ЗЦІЛЮЄ. Рослинний світ - надійний союзник людини у боротьбі з найтяжчими недугами

За даними ВООЗ, Україна посідає в Європі одне з провідних місць як за кількістю хворих на рак, так і за смертністю від нього. Щороку в нашій країні реєструють понад 160 тисяч випадків раку, тобто 470—480 щодня, кожен рік рак відбирає життя майже у 90 тисяч наших співвітчизників. Про те, як з цією недугою можна боротися і якими способами та методами, я попросив розповісти керівника відділення Головного військово-медичного клінічного центру Міністерства оборони України, доктора медичних наук, заслуженого лікаря України Володимира СОБЕЦЬКОГО.

— Що каже статистика щодо виживання онкологічних хворих у нас в Україні і за кордоном?  

В Україні, за інформацією ВООЗ та Національного інституту раку, майже 39 відсотків хворих помирають протягом року, а виживання протягом 5 років становить 41,4 відсотка. А ось у США, наприклад, ці цифри становлять 26 і 64 відсотки відповідно. Чому так? З-поміж багатьох переваг американської медицини варто виділити те, що там широко застосовують комплементарну медицину.

— Що це таке?

— Як відомо, класичне лікування пухлин базується на їх оперативному лікуванні, а також променевій і хіміотерапії. Але останнім часом активно впроваджують комплементарну медицину — додаткову терапію на біологічній основі. Вона зарекомендувала себе як високоефективний і перспективний спосіб лікування практично всіх онкологічних хворих. Базується комплементарна протиракова терапія на застосуванні рослинних препаратів, які мають підвищені антиканцерогенні властивості, ензимів, мікроелементів, певних вітамінів, також гомеопатії та інших методів, що посилюють імунітет, зменшують побічні дії опромінення та хіміотерапії. Разом із зазначеними ефектами, ці препарати призупиняють ріст ракової пухлини, а також сприяють запобіганню рецидивам і метастазам. Унаслідок комплементарної протиракової терапії поліпшується і стабілізується загальний стан і самопочуття хворого, при цьому зникають такі симптоми і побічні дії, як біль, нудота, відсутність апетиту, головокружіння, слабість, депресія, безсоння тощо. Важливо відзначити, що біологічні методи лікування раку добре комбінуються з класичною терапією і дають змогу уникати застосування потужних знеболювальних засобів, парентерального харчування й інвалідизації пацієнтів, які зберігають активний спосіб життя і нормально переносять украй потрібну, але пов’язану зі стресом і ускладненнями променеву чи хіміотерапію. Опираючись на досвід німецьких медиків, які спеціалізуються на профілактиці та лікуванні раку, слід зазначити, що надзвичайно важливо, щоб комплементарна терапія була залучена в програму лікування хворого якомога раніше (практично відразу після виявлення хвороби) і тривала до повної стабілізації стану здоров’я хворого.

— Мені відомо, що Ви і Ваші колеги тривалий час теж застосовуєте комплементарну медицину, яка, як засвідчили результати лікування, допомагає хворим у їхній боротьбі з раком. Розкажіть, будь ласка, детальніше про це.

— Починаючи з 2003 року, використовуємо препарат «Доновіт-ВС» у вигляді пігулок. Виготовляється він на основі кореня борця. За 10 років лікування онкологічних хворих методом, що базується на застосуванні протиракових пігулок, отримано непогані результати. Приймати «Доновіт-ВС» рекомендується у доопераційний, у післяопераційний період, під час реабілітації онкохворих як препарат, який призупиняє ділення ракових клітин та їх метастазування, а також як радіопротекторний засіб і засіб, що підтримує імунітет хворого, сприяючи полегшенню стану під час променевої і хімічної терапії. — А що можете сказати про препарат «Лідавіт-ВС», який Ви розробили? — Він застосовується в тих же випадках, що й «Доновіт-ВС». Найбільш доцільно його приймати в разі раку легенів, горла, щитоподібної залози. Одночасно з «Доновітом-ВС» приймається і «Лідавіт-ВС».

— А чи проводили Ви доклінічні випробування «Доновіту- ВС»?

— Звичайно. Дослідження, проведені в Науково-дослідному інституті експериментальної діагностики і терапії пухлин Російського онкологічного центру ім. М. Блохіна, та 5-річні дослідження в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р. Кавецького показали затримку росту деяких пухлин до 65—70 відсотків та затримування метастазування на 93 відсотки. Клінічне застосування «Доновіту-ВС» хворим із деякими пухлинами було проведено в Головному військово-медичному клінічному центрі (протягом 5 років) і в Київському міському онкологічному диспансері, показавши стабільно позитивний вплив на хворих, продовживши деяким пацієнтам життя на 3—4 роки залежно від стадії онкопроцесу. Результати досліджень можна побачити на нашому сайті. Ефективність застосування «Доновіту-ВС» і «Лідавіту-ВС» підштовхнула мене і моїх колег до пошуку нових форм цих медичних препаратів, унаслідок чого було створено крем «Доновіт-ВС3». Крем цей, застосований під час проведення променевої терапії злоякісних пухлин, значного зменшує місцеві променеві реакції й ушкодження шкіри, має властивість протизапального ефекту в разі метастатичного ураження зовнішніх лімфовузлів, а також зменшує больовий синдром на ділянках ураження. Слід зазначити, що препарат «Доновіт-ВС» зміцнює наш імунітет і таким чином впливає не на окремі хвороби, а на весь організм: підвищується працездатність, його захисні функції, поліпшується робота головного мозку, міцніє пам’ять. А ще — підвищує опірність організму. Особливо доцільно приймати ліки, про які йдеться, людям похилого віку. Адже з роками організм старіє, зменшується його опірність різним хворобам, зокрема, інфекційним.

— А чи можна приймати названі Вами ліки з метою профілактики різних захворювань?

— Так, можна, насамперед для запобігання раку. Протягом місяця, після 1—2-місячної перерви курс потрібно повторити.Хочу ще раз наголосити, що і «Доновіт-ВС», і «Лідавіт-ВС» виготовлено на рослинній основі, без застосування різних хімічних сполук. Це якраз той випадок, коли, як мовиться, сама природа лікує людину. Головне – уміло і вчасно використати її цілющі властивості.

передплата