ПСИХОЛОГО-ЕЗОТЕРИЧНИЙ ФОРУМ ДУХОВНИХ ПРАКТИК «СХОДЖЕННЯ»

Поділитися:
 ПСИХОЛОГО-ЕЗОТЕРИЧНИЙ ФОРУМ ДУХОВНИХ ПРАКТИК «СХОДЖЕННЯ»

Від хвороб — до здоров’я, від проблем — до удачі

Сьогодні дуже часто можна почути скарги: які важкі часи, проблеми накочуються, як снігова груда, немає сил і здоров’я переносити всі обсілі  негаразди. 
І справді, з приходом нових енергій, які стикаються з нашими старими звичками, манерами поведінки, думками тощо, в багатьох людей виникають проблеми зі здоров’ям, у взаєминах із близькими, роботою. Тому психолого-езотеричний форум духовних практик «сходження», який проходитиме в Українській академії цілительства стане цікавим і корисним і для тих, хто хоче вирватися з лабет  хвороб та невдач, і для тих, хто рішуче крокує шляхом духовного й фізичного вдосконалення.

Програма форуму дуже насичена й різноманітна. Його учасники зможуть отримати унікальні практичні знання, почути про цікавий досвід і навіть випробувати на собі методики, які сприяють поліпшенню здоров’я, енергетичному відновленню, духовному вдосконаленню.
Наприклад, Тетяна Алексєєнко, цілитель, співробітник Українського центру здоров’я та гармонії, проведе майстер-клас, на якому буде розглянуто такі питання:
— відновлення здоров’я й життєвих сил методами нетрадиційної медицини. Комплексне лікування різних форм захворювань, реабілітація після травм і перенесених інсультів та інфарктів;
— відновлення здорового способу життя. Лікування нервових і психічних розладів, зцілення від алкогольної, ігрової та наркотичної залежності;
— гармонізація сімейних стосунків та відносин у суспільстві;
— психологічна допомога;
— допомога в бізнесі.
Цілитель Валерій Василюк розповість, як за допомогою харчування запустити механізм самовідновлення організму. Яким чином їжа може:
— збільшити життєву силу, підняти загальну енергетику організму,
— поліпшити гормональне тло, підвищити імунний захист,
— запустити потужний процес самоочищення від шлаків і токсинів,
— значно знизити ймовірність виникнення інфекцій і паразитів,
— позбутися алергії,
— почати добре переносити низькі й високі температури.
Наталія Грефенштейн, магістрант Томського державного науково-дослідного університету, проведе майстер-клас «Сім кроків у розв’язанні будь-якої сімейної проблеми», ознайомить із системою, що дає можливість у короткі терміни розв’язати БУДЬ-ЯКУ сімейну проблему.
Також психолог розповість про способи наповнення благосною енергією себе та енергетичного простору сім’ї; про можливість трансформації образ і негативних переконань, а також трансформації негативних родових програм.
Психотерапевт Світлана Іваненко проведе майстер-клас «Зцілення досвіду дитинства. Повернення до себе істинного».
Усі ми родом із дитинства. Там містяться витоки нашого сьогодення. Це період, коли формується більша частина наших поглядів на життя, ставлення до себе, бачення своєї жіночої/чоловічої суті. У цей час пишеться основа сценарію стосунків чоловіка й жінки, ставлення до своїх дітей. Глибинні причини нездоров’я, залежностей, невпевненості — теж на 90% містяться в дитинстві.
Учасники майстер-класу зможуть знайти в дитинстві й зцілити витоки сьогоднішніх подій; допомогти собі зрозуміти, пробачити, прийняти батьків; виявити витоки невпевненості в собі й досягти віри в себе; знайти точку відліку страхів та відпустити їх.
Не менш цікавим буде майстер-клас валеолога Ольги Калити «Мінерали й аромати. Гармонія в єдності». На ньому розглядатимуться такі питання:
— як посилювати дію мінералів, використовуючи ефірні олії;
— як підібрати саме ваш мінерал і до нього ефірну олію, яка підходить саме вам;
— способи корекції негативних станів за допомогою комплексного застосування мінералів та ефірних олій і багато іншого.
Психолог та біоенергетик Олександра Стружко розповість про можливості діагностики по фотографії, іридодіагност Олена Мельник ознайомить із можливістю діагностики, а також розкриття творчого потенціалу людини по її очах, цілитель Олександр Щербаков відкриє таємниці про те, як формується реальність людини з її народження й до кінця життя, зверне увагу на помилки, які допускають люди, вибудовуючи своє життя, розповість, як їх уникнути.
Це тільки частина з того, що розглядатиметься й відпрацьовуватиметься на форумі «Сходження».

Форум «Сходження» відбудеться 19 жовтня в Українській академії цілительства (вул. О. Богомольця, 4), з 10-ї до 20-ї. Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефоном:
(044) 253 06 57; (044) 253 79 94.