РЕВІТАЛІЗАЦІЯ — НАУКА ПРО ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ

Поділитися:
РЕВІТАЛІЗАЦІЯ — НАУКА ПРО ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ

Ми старіємо тому, що звикли вважати: тіло підвладне часу.
Сьогоднішня система переконань, створена людьми, незаперечно встановлює, що старіння, дряхлість і смерть — кінцева доля всіх людей. Але насправді процес старіння зворотний.
Для того щоб зробити тіло й розум непідвладними часу, потрібно позбутися помилкової системи переконань, що диктується Колективною свідомістю.
Згідно з хибними установками, час сприймається нами як в’язниця, звідки неможливо втекти; а наші тіла — це біомеханічні машини, котрі, як і всі машини, повинні ламатися, зношуватися, розсипатися.
Але істина полягає в тому, що ми, люди, — єдині на Землі істоти, здатні змінювати свою біологію за допомогою енергії наших думок і почуттів.

Імпульси розуму змінюють біохімічні реакції в клітинах

Наша думка, спрямована на щось, тягне за собою утворення відповідної хімічної речовини. Тіло здатне створювати будь-яку біохімічну реакцію, якщо отримало від розуму відповідну установку.
Переконання, думки й емоції впливають на нервову та ендокринну системи, а ендокринна система може змінити всі біохімічні реакції в клітинах.
Імпульси розуму щосекунди творять нові тілесні форми. Ми з вами являємо собою суму всіх цих імпульсів і, міняючи їх схеми, ми змінюємося самі.
Ми з вами сьогодні можемо стати іншими й побудувати нову реальність, де молодий запал, оновлення, радість, повнота відчуттів і непідвладність часу стануть звичайними реаліями повсякденного життя, а старіння, дряхлість, слабкість попросту не існують і не допускаються як можливі.
Існує два основні шляхи подовження молодості й досягнення довголіття.
Перший шлях перевірений тисячоліттями — це шлях давньоіндійської медицини.
Другий шлях представлений піонерами сучасної медицини — це шлях науковий: ревіталізація. Термін «ревіталізація» означає — повернення життя.
Згідно з постулатами квантової фізики, реальність формується тільки за участю свідомості людини. Застосування усвідомлених дій, спрямованих на систематичне та цілеспрямоване відновлення обличчя й тіла — виконання спеціальних прийомів і фізичних вправ, відкриє перед вами можливість впливу на ваше майбутнє.

Дії для досягнення молодості й довголіття

1. Переформатування своєї Генетичної Матриці на довге й здорове життя, на вічну молодість.
Без створення наміру жити довго в молодості та здоров’ї нічого не здійсниться, потрібна нова домінанта мислення, яка працюватиме.
2. Оздоровлення, омолодження серця, судин.
Основний «убивця» людини — серцево-судинні захворювання, вони посідають перше місце за смертністю.
Оздоровити, омолодити серце, судини нам допоможуть: капілярна гімнастика, масаж серця, адекватні фізичні та розумові навантаження, аеробіка, дихальні вправи, прогулянки пішки 3—5 км на день, пульсова гімнастика, активація судин головного мозку.
3. Активація імунної (ендокринної) системи, системи лімфи, крові — всіх рідин тіла.
4. Заповнення енергетичних ресурсів, енергетична «прокачка» печінки, нирок, підшлункової залози, селезінки та інших органів.
5. Постановка цілей на далеке майбутнє.
Потрібно прокласти дорогу в прекрасне далеке. Наприклад, поставити мету написати книгу, навчити праправнуків грати в шахи, вивчити англійську мову.
6. Постійний розвиток і збільшення можливостей свого тіла.
Введення у своє життя нового хобі. Наприклад, навчитися кататися на роликових ковзанах, навчитися танцювати східні танці, практикувати йогу, цигун.
7. Постійні зміни.
Доти, доки нова інформація, нові враження надходять у мозок, тіло здатне реагувати по-новому. У цьому суть секрету молодості. Нові знання, нові вміння, нові шляхи бачення світу сприяють розвитку розуму-тіла, й поки це відбувається, залишається яскраво вираженою тенденція до оновлення щомиті.
8. Проведення медитацій, психотренінгів щастя.
Медитативні сеанси позитивно впливають на нервово-психічні та фізіологічні функції організму людини, запускаючи процеси саморегуляції, відновлення та омолодження.
Якщо ви сприйматимете себе, як ваша свідомість, якщо ви приймете існування глобальнішої та ширшої Свідомості — Космічної Свідомості, частиною якої ви є, тоді ваша свідомість буде готова «потиснути руку» Космічній Свідомості. Це найсерйозніший крок, який людина може зробити у своєму житті. Цей крок відкриває вам шлях до найбільшої удачі, дива, любові, везіння, багатства, молодості, довголіття. Ви отримаєте Все, що вам потрібно для того, аби досягти ваших цілей.

Вправа «Зцілення Світлом»

1. Заплющте очі. Повністю розслабтеся.
2. Відчуйте розслаблення й спокій.
У сфері вашої душі немає думок, почуттів, немає ані минулого, ані сьогодення...
3. Дихайте тонко, так тонко й повільно, так глибоко і зв’язно, щоб вам здалося, як плавна ріка енергії протікає через усе ваше єство.
Вдих-видих. Вдих-видих.
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10.
Вдих, видих.
4. Відчуйте легке тремтіння у вашому тілі — ви перелаштовуєтеся на інший, вищий рівень вібрації.
5. Візуалізуйте, як зверху сходить найчистіше яскраво-біле, золотисто-біле вібраційне Світло від чистого Джерела всього сущого.
Це Світло оточує вас із усіх боків, — тільки ви й енергія Світла навколо вас.
6. Подивіться, це золотисто-біле Світло не має ані початку, ані кінця, — тільки пульсівна енергія і ви в ній.
7. Вдихніть цю енергію — золотисто-біле Світло, у ваше тіло.
Відчуйте, Світло насичує ваші легені.
Усі клітини вашого тіла наповнюються білою, золотисто-білою цілющою енергією Світла.
Відчуйте, як Світло проникає через пори вашої шкіри.
Кожна клітина вашого єства всмоктує в себе Світло як пилосос. Візуалізуйте, як Світло вмикається в кожній клітині вашого єства, як електрична лампочка.
Безліч яскравих лампочок у вашому тілі, як безліч яскраво-білих із золотим відливом зірок на зоряному небі.
8. Видих, — ви вивільняєте Світло з клітин вашого тіла, через пори вашої шкіри Світло виходить назовні, усуваючи на своєму шляху всі непотрібні енергії, шлаки, токсини, негативні емоції, думки, енергетичні згустки хвороб. Відпустіть усе те, що зберігалося у вашій клітинній структурі. Усе трансформує сила Світла, сила Джерела всього сущого.
9. Вдихніть Світло, запаліть лампочки у ваших клітинах, лампочки-зірки на зоряному небі. Ваше єство сяє сотнями, тисячами, мільйонами яскравих лампочок Світла.
10. Видих, — виливаємо Світло назовні через пори шкіри.
Ви оточені могутньою енергією білого Світла, Світла, що не має кордонів.
11. Вдих. Відчуйте, як ви всмоктуєте Світло й розширюєтеся в Просторі все більше й більше.
Ви легкі й безмежні, ви посилаєте у світ Любов.
Ваша суть — Світло й Любов.
У відповідь за законом резонансу світ посилає вам Світло й Любов, здоров’я, молодість, благополуччя.
12. Видих. Вдих. Видих. Вдих.
10- 9-8-7-6-5-4-3-2-1
Дихайте тонко, глибоко і зв’язно.
Ви є Світло й Любов. Ви є Радість. Ви є молодість.
Це означає, у вас присутній Святий Дух.
Відпускаємо потік Світла. Виходимо з медитації. Розплющуємо очі.
Медитація проводиться щоранку й на ніч по 10 хв, добре проводити її і протягом дня. Вранці ви будете глибоко розслаблені та спокійні. На ніч ви отримаєте глибокий сон.
Медитація приведе вашу енергосистему в природний стан резонансу із Всесвітом, надасть вам життєвих сил, життєвого тонусу.
Медитація зцілить ваше фізичне тіло до клітинної структури, усуне деформації, «дірки» у вашому полі, створить захисне поле Світла для фізичного тіла.

Вправа «Перетворюємо воду в еліксир життя й молодості»

1. Наповніть водою пляшку (графин) бурштинового кольору. Накрийте пляшку, захищаючи від пилу, поставте на сонячне світло.
2. Наповніть цією водою склянку. Тримайте склянку обома руками, а саме, кінчиками пальців рук, так, щоб пальці не торкалися один одного.
3. Випийте воду маленькими ковтками, уявляючи картину, на якій ви бачите себе здоровою, молодою людиною, сповненою дитячої радості буття. Випийте воду.
4. Розслабтеся. Уявіть, що ви знову й знову п’єте цю воду, стаючи все молодшим і молодшим із кожним ковтком.
5. Закінчіть медитацію, відчуваючи приплив сил і енергії.

Вправа «Будьте тією собою»

1. Згадайте час, коли ви відчували себе цілком комфортно у власному тілі.
2. Постарайтеся згадати ті обставини, які супроводжували таке сприйняття самого себе. Які чинники його визначали? Чи сприяв цьому хтось іще, і, якщо так, то яким чином?
3. Згадайте, які внутрішні послання підтримували вашу впевненість у собі.
Які були причини такої високої самооцінки? Ви були красиві, молоді, витончені, на вас звертали увагу. Вас любили й ви любили. Згадайте ці почуття, думки, відчуття.
Як ви поводилися тоді зі своїм тілом: як ви  почувалися в ньому, як харчувалися, рухалися, одягалися та взаємодіяли з іншими людьми?
4. Увімкніть усі органи чуття. Відчуйте тепло вашого серця. Відчуйте щастя того моменту.
Удома прикріпіть до вашого дзеркала фото тодішніх днів. Дивіться на фото щодня, кілька разів на день. Відчуйте щастя того моменту.
5. Залучіть енергію того моменту в сьогодення.
6. Випрямте спину, підтягніть живіт, вдихніть свіжу енергію.
7. Відчуйте себе тією, молодою, коханою, щасливою, стрункою.
Вдих, видих.
8. Повертаємося. Розплющуємо очі. Підтягуємося.

Рецепт для краси й молодості

Тонізувальна рідина від зморщок: 1 л хорошого сухого вина (ліпше червоного) налити в глибоку посудину, куди вже поміщено 30 г ромашки, 20 г м’яти, 10 г розмарину (чи 10 г пелюсток червоної троянди), 20 г саліцилової кислоти, ретельно подрібненої. Суміш витримати в темній посудині в темряві 15 днів. Процідити. Протирати шкіру обличчя щовечора — 15 разів.
«І якщо ви обійдете весь світ, ви не знайдете жодної людини, яка була б гідна любові більше, ніж ви самі», — Гаутамма Будда

Детальнішу інформацію про різні технології збереження та відновлення молодості, подовження життя ви зможете отримати на семінарі лікаря-реабілітолога, цілителя Валентини Терехової та спеціаліста з мануальної терапії та остеопатичного масажу Сергія Шестопалька «Моделювання обличчя й тіла методами фізичної та енергетичної корекції. Технології омолодження», який відбудеться 20-22 лютого в Академії цілісного світогляду за адресою: м. Київ, вул. Богомольця, 4, п’ятий поверх. Інформацію про умови участі в семінарі можна дізнатися за телефонами: (097) 731-26-00, (050) 934-06-01.Практичні рекомендації та різноманітні методики, які пропонують учасникам семінару його автори, приведуть до глобального перегляду ваших стереотипів про проблеми старіння, допоможуть побачити світ, у якому можна жити без страху: страху бути старим і нікому не потрібним, страху побачити нові зморшки, страху перед майбутнім. Цей семінар для тих, хто не бажає старіти й вірить, що процес старіння зворотний, хто шукає шляхи виходу за межі лінійного часу.

На семінарі буде представлено практичні стратегії, що дають змогу задіяти сили тіла, розуму й духу й за їх допомогою досягти молодості та довголіття. Пропоновані техніки моделювання обличчя та тіла засновані на природній можливості організму людини до фізіологічної регенерації. Набуваючи молодість і довголіття, ми не боремося з природою, не застосовуємо до неї насильства, навпаки, ми стаємо її спільниками.
Виконання спеціальних прийомів і фізичних вправ відкриє перед вами можливості впливу на ваше майбутнє.

Валентина ТЕРЕХОВА.

Лікар-реабілітолог, цілитель.