РОДОВА ЕНЕРГІЯ – МОГУТНЯ СИЛА

Поділитися:
РОДОВА ЕНЕРГІЯ – МОГУТНЯ СИЛА

Переді мною сиділи молода, приваблива й розумна жінка з донькою-підлітком. Звернутися по допомогу до психолога, фахівця з родових проблем, їх спонукала біда. У дівчинки була важка патологія хребта, лікарі наполягали на операції. Дитина категорично відмовлялася від хірургічного втручання, мама була в розпачі. Вони випробували вже всі консервативні методи лікування, однак нічого не допомагало.
Жінка займалася духовними практиками, тож усвідомлювала, що за кожною проблемою стоїть духовна причина. Тому й прийшла по допомогу до нас, в Академію цілісного світогляду.

Чому інколи не допомагає лікування

Під час першої консультації я завжди малюю родове дерево людини, намагаючись виявити: де, в якому місці відбувається витік енергії. Бо будь-яка проблема – чи то зі здоров’ям, чи то  в особистому житті, чи матеріальні негаразди, свідчить про якісь нерозв’язані родові проблеми. Інколи вони лежать у стосунках із найближчими родичами (батьки-діти, чоловік-дружина), а інколи тягнуться від пращурів, незважаючи на те, що їх уже немає в живих – третього, четвертого, п’ятого… коліна.
Коли ми стали малювати родове дерево дівчинки, відразу виявилася проблема. З’ясувалося, що вона не спілкується з  рідним батьком, бо була ще зовсім маленькою, коли він пішов із сім’ї. І мама не могла йому це пробачити, тому намагалася, щоб донька з батьком не контактували. Із часом у дитини з’явився вітчим, з яким зав’язалися дуже хороші стосунки.
Але це не могло жодним чином компенсувати нестачу енергії роду батька. Адже кожна людина є представником двох родів - батька та матері, вона відпрацьовує їхні програми, живиться їхніми енергіями. І якщо уявити людину у вигляді дерева, то її пращури – це її коріння. І якщо половину коріння (тобто один із родів) відтяти, воно чи загине, чи хворітиме, чи матиме якісь інші проблеми.
Мої відвідувачки зрозуміли це. Дівчинка зателефонувала батькові,  відновила з ним стосунки,  на його запрошення побувала в нього вдома. Через деякий час донька з матір’ю прийшли до мене на семінар. Дівчинка усміхалася, ожила, сказала, що почувається значно ліпше, біль у хребті турбує менше. З’явилася небезпідставна надія, що проблеми вдасться позбутися без операції.

Шкідливі звички та фінансові негаразди – це родові проблеми

Таких та інших історій у моїй практиці дуже багато. Адже все, що має людина: удачі й негаразди, здоров’я й хвороби, матеріальне благополуччя чи бідність -  формується на основі її родових енергій.
Ще один приклад. Днями зателефонувала слухачка мого семінару за порадою: син пристрастився до алкогольних напоїв, не знає, як відлучити його від цієї згубної звички. Я відразу поцікавилася, які в нього стосунки з батьком. «Вони з дитинства не  спілкуються, бо ми розлучилися», - відповіла вона. У ході подальшої розмови з’ясувалося, що в її роду є проблема алкоголізму (дядьки, брати). Ця програма передалася й сину. А потік енергії іншого роду – батьківського, яка могла б допомогти молодому чоловікові справитися з негативом, було перекрито.
Ми склали програму дій: що потрібно зробити на рівні духовних практик, щоб розв’язати проблему. І перше місце в ній посідає  відновлення стосунків із батьком та представниками його роду.

Замість ображатися потрібно дякувати

Дуже важливо мати гарні, дружні стосунки зі своїми рідними – близькими й далекими, підтримувати один одного, допомагати. Украй важливо звільнитися від образ  один на одного, навчитися прощати, не тримати в душі зла. Люди приходять у спільний рід для того, щоб разом наростити його силу, напрацювати позитивні енергії, збагатити ними Всесвіт.
А ще наше найближче оточення є нашими головними вчителями. Саме через них Всесвіт нам підказує, що ми щось робимо не так, не туди прямуємо, щось маємо змінити в собі (стати терпимішими, духовнішими, милосерднішими, добрішими, щедрішими тощо).
Наведу ще один приклад. В одну з наших поїздок по святих місцях, під час якої ми здійснюємо Хресну дорогу-прощу для відмолювання негативних програм роду, записалася жінка, в якої було повне несприйняття зятя. «Де він узявся на мою голову?  - бідкалася вона. - У нашій доброзичливій і благополучній сім’ї він - як чужорідне тіло. - І додала: - Я за останній рік стільки молилася, як не молилася за все своє життя».
Я відразу звернула увагу на її останню фразу. «Можливо, через зятя  Всесвіт спрямовує вас на шлях духовності». Жінка, пройшовши з молитвами Прощу, прослухала курс семінару «Сила роду», а через деякий час стала слухачкою нового семінару  - з родових стосунків.
«Тепер я люблю свого зятя, - весело сказала вона. - Я зрозуміла, що мені він посланий недаремно. У нашій сім’ї, яка має великий потенціал, відбувся застій. Ми не розвивалися, вдовольняючись тим, що маємо. Завдяки дискомфорту, який зять мені створював, я змушена була знайти відповіді на багато запитань і дізналася для себе багато нового й дуже потрібного. І наші родинні стосунки значно поліпшилися».

Лист-прощення, який  змінює життя

Дуже часто налагодити стосунки з рідними заважають образи, від яких людина не може позбутися. У цьому разі я на  семінарах пропоную слухачам скористатися технікою листа-прощення. Детально вона описана в моїй методичці. Якщо коротко, то потрібно взяти листок паперу, ручку, усамітнитися, сісти й написати листа людині, на яку ви образилися. Він складається з 6 частин. Напишіть: перше - що саме вас образило; друге - що ви відчуваєте (гнів, біль, образу, розчарування тощо); третє - які страхи й тривоги у вас в душі через непорозуміння з цією людиною; четверте - висловіть жаль щодо непорозуміння між вами, свою відповідальність, визнайте, в чому ви  помиляєтеся; п’яте  -  викладіть свої побажання стосовно ваших майбутніх стосунків і спілкування;  шосте - напишіть слова прощення, вдячності (за урок, який ви тримали від цієї людини), виразіть свою ЛЮБОВ.
Увесь лист слід писати максимально щиро, не редактуючи й не фільтруючи слова (можете не обмежуватися літературними словами), не перечитуйте листа під час написання. І не відволікайтеся ні на що до кінця його написання. Після цього можна написати листа-відповідь від людини, якій ви адресували свого листа, за такою само схемою. Потім обидва листи слід спалити.
На душі має бути спокій, вдячність і легкість. Якщо не вдалося досягнути цього стану, практику листа-прощення можна повторити ще кілька разів. Хочу зазначити, що ця вправа є дуже дієвою. Вона допомогла багатьом людям розв’язати серйозні конфлікти, позбутися різних проблем.

Добра пам’ять про померлих не менш важлива, ніж увага до живих

Цю техніку можна застосовувати й  для пропрацювання нерозв’язаних проблем із померлими рідними. До речі, пам’ятати, поминати, молитися за своїх померлих пращурів також дуже важливо для щасливого існування людини в світі. Адже в інформаційному полі зберігається їхня енергія, яка формує енергію роду і яка живить людину. Якщо в роду є якісь негативні програми, треба обов’язково їх відпрацювати.
Дуже дієвою є практика «Окормлення»: зі спеціальними молитвами готується ритуальна каша для своїх пращурів, це дійство супроводжується поклонами, словами прощення й любові. Цей обряд є надзвичайно дієвим, допомагає людині повністю змінити життя. Тому я багатьом раджу його проводити, даючи індивідуальні інструкції.
Ще раз хочу наголосити, що енергія роду – це той фундамент, на якому вибудовується доля людини. Тому дуже важливо жити з ним узгоджено: і з живими, й з тими, хто вже пішов із життя. Шкода, що цих азів не вчать людину в дитячому садку, школі, вищих навчальних закладах.
Саме тому Академія цілісного світогляду проводить велику просвітницьку й практичну роботу, щоб допомогти людям пізнати ці істини, навчити їх своїх дітей, налагодити своє життя.

Бути щасливим – можна навчитися

У листопаді ми проведемо конференцію «Еволюція сімейних і партнерських стосунків». На ній буде представлено дуже багато потрібної та корисної інформації.
Вісімнадцять спеціалістів, серед яких психологи, лікарі, священики, цілителі, педагоги, підготували для слухачів дуже цікаві й важливі виступи. Зокрема, лікар вищої категорії, лікар народної і нетрадиційної медицини Юрій Тархов розповість про «Кроки для поліпшення стосунків у сім’ї»; практичний психолог Олена Голуб проведе творчу майстерню «Мистецтво бути разом»; практичний психолог Вадим Горя виступить на тему «Духовні паралелі партнерських стосунків між людьми й істотами Божественного світу»; лікар-невролог Віталій Прокопів -  «Зміна свідомості – шлях до гармонії, процвітання й щастя». Інструктор Універсального цілющого Дао Володимир Пецюх  розкриє дуже важливу тему: «Еволюція стосунків – фізичні, душевні, духовні»; психолог і священик Роман Мельниченко розповість про «Основи сімейних стосунків у парі», а доктор богослів’я Віктор Вєряскін – виступить на тему  «Християнство про любов». Нікого не залишить байдужою і тема фахівця з інтегральної нумерології Віталія Лещинського «Нумерологічне трактування подій в Україні. Аналіз майбутніх подій».
Не менш цікавими будуть і майстер-класи. Назву кілька з них: «Під’єднання Родового каналу для гармонізації стосунків» - консультант з питань сім’ї і роду Наталія Бензионович; «Практика біоенергетичного масажу» - спеціаліст із класичного й енергетичного масажу  Вадим Горя; «Ароматерапія – як метод пізнання світу» - лікар Віталій Прокопів; «Мистецтво бути батьками» - Олена Голуб; «Масаж внутрішніх органів та енергія життєвої сили» - інструктор Універсального цілющого Дао Володимир Пецюх; «Танець із тобою… чи Розмова Душі з Душею» - спеціаліст Валентина Кальна; «Практика зцілення та самозцілення молитвою» - професійний молільник Олександр Новіков; «Технологія омолодження на практиці» - лікар-реабілітолог Валентина Терехова; «Лікарські рослини. Методики їх використання для підтримання фізичного й душевного здоров’я» - травознай Павло Штеменко;  «Старослов’янський масаж живота – ключ до оздоровлення й довголіття. Практика» - лікар народної і нетрадиційної медицини Володимир Гуртовий.

Наталія БЕНЗИОНОВИЧ,
психолог, фахівець із родових проблем.