РОЗШИРЮЙТЕ СВІДОМІСТЬ, ЩОБ ПІДВИЩИТИ СВОЇ ВІБРАЦІЇ

Поділитися:
РОЗШИРЮЙТЕ СВІДОМІСТЬ, ЩОБ ПІДВИЩИТИ СВОЇ ВІБРАЦІЇ

Озирніться на своє життя. Як багато подій відбувається з року в рік: ми робимо перші кроки, створюємо родини, ростимо дітей, піклуємося про батьків, учимося спілкуватися один з одним. Щиро бажаємо собі й близьким благополуччя, але не можемо застрахуватися від помилок, сумнівів, негативних думок і неправильних учинків. Чому? Часто ми хочемо занадто багато, але занадто мало працюємо над собою, над своєю свідомістю й тим самим створюємо перешкоди на шляху добра, світла й любові. Підвищуючи свою свідомість, ми підвищуємо свої вібрації, а отже, і вібрації всього сущого. Що ж таке свідомість? Як її розширити? Сьогодні поговоримо про це.

БОГ У КОЖНОМУ З НАС

Свідомість, з погляду біоенергології (грец. bios — життя + energia — діяльність + logos — навчання; науки про життєдіяльність усього сущого у Всесвіті), — це певний обсяг інформації навколо джерела свідомості, наприклад, людини. Рівень свідомості залежить від ступеня сприйняття Бога й Божественної любові. Головним при цьому є визнання Закону абсолютної істини: Бог є й Бог у кожному з нас. Також ми повинні прийняти, що в Бога абсолютна Божественна любов і Його свідомість безмежна. Роблячи добрі вчинки, відкриваючи своє серце світлу, ми наповнюємося Божественною любов’ю й випромінюємо її у світ. Це перший етап прояву свідомості, властивий звичайним людям. Другий етап — це Христососвідомість, або Свідомість Ісуса Христа. Вона поєднує Силу, Мудрість і Любов Батька, Сина і Святого Духа. Третій етап — свідомість, якою володіють члени Духовної Ієрархії від першого до сьомого рівня освяти в Духовному світі. На першому рівні — люди, які ще не усвідомили своїх зв’язків з Душею й не вступили на шлях еволюції Душі в Духовному світі (це вони мають зробити під час переходу на нові енергії). Сьомий рівень освяти — це піднесені Вчителі.

ПЕРЕШКОДИ НА ШЛЯХУ СВІТЛА

Розвиток свідомості відбувається постійно, день у день, завдяки нашому життєвому досвіду. Але вона може зупинятися в розвитку, якщо ми дозволяємо егоїзму й упертості, занепокоєнню й неврівноваженості заволодіти нами. Егоїстична людина занадто зайнята собою, найчастіше несправедливо або неусвідомлено піднімає себе над усіма. Якщо в її житті немає місця жалю й любові до ближніх, її супутниками стають темні сили. Згодом егоїст може опинитися на самоті, адже колись він «відштовхнув» своєю поведінкою тих, кому був дорогим. Без друзів і рідних успіхи, яких досяг, стають непосильним тягарем, з’являється відчуття невдоволення, потім депресія, хвороби, і світ «для себе» руйнується. Тільки змінивши свою свідомість і «впустивши» у свою душу світлі сили, він позбудеться влади антисвіту (світу хаосу й руйнування). Негативно впливає на людину й упертість. Вона перешкоджає утворенню хвиль життя. Не бажаючи розуміти тих, кого зустрічаєте на своєму шляху, ви зупиняєтеся у своєму розвитку. Наприклад, якщо ви почуєте прекрасну музику й закриєте вуха,  ви не зробите кроку в розвитку своєї свідомості. Адже у своє творіння музикант вкладав серце й напевно мріяв, щоб тим, хто його почує, було радісніше, щоб  світ навколо став добрішим і щасливішим. А ви цього не зрозуміли.

БУДЬТЕ ЧЕСНИМИ З СОБОЮ

Як захиститися від такого негативного впливу? Насамперед, знайдіть час, щоб подумати про той життєвий етап, який ви пройшли (і не важливо, скільки вам років: 20 або 80). Щиро порадійте гарному, що з вами відбулося. Але також будьте чесними із собою й визнайте свої помилки. Друге зробити набагато складніше, але це дуже важливо: визнаючи помилки, ви даєте собі шанс їх виправити, а отже, змінитися на краще й збільшити світлу енергію Всесвіту. Далі вам потрібно простити себе й попросити пробачення в людей, з якими пов’язані болісні спогади. Напишіть на папері те, про що шкодуєте (Я несправедливо повівся з батьком, матір’ю, дочкою, сином; Я не зізнався у своїй провині), прочитайте написане, промовте: «Я визнаю й відпускаю свої помилки. Я відкриваю своє серце добру й світлу», і спаліть аркуш (так знищується все, що вам заважає). Якщо ви відчуєте, що потрібно поговорити з людьми, які стали причиною ваших душевних ран, зателефонуйте їм, але не чекайте ні на яку реакцію (адже це потрібно саме вам). Якщо зробити такий крок занадто складно, просто подумайте про них добре й живіть без «примар» минулого, живіть своїм життям. У такий спосіб ви звільните свою свідомість для нових людей і подій, розширюючи її.

РОЗЖАРЕНИЙ ЦИЛІНДР ВІД НЕДОБРОЗИЧЛИВЦІВ

Розуміючи, що шлях до світла — найкращий вибір і свідомо йдучи ним, ви стаєте невразливими для сил антисвіту. Але, якщо ви сумніваєтеся, вам можуть нашкодити недоброзичливі, заздрісні люди. Їх «вплив» проявиться нездужанням, головним болем, слабкістю, які виникли начебто «без причини» і ніяк не минають. Позбутися такого стану (його ще називають пристрітом або навроченням) допоможе робота з розжареним циліндром. Оберіть місце, де ніхто вас не буде турбувати. Станьте рівно, заплющте очі та уявіть над своєю головою розжарений до червоного кольору циліндр. Повільно «опускайте» циліндр униз, щоб він займав простір навколо вашого тіла, і «відтинайте», на зразок гільйотини, всі темні нитки, що відходять від тіла. Після того, як циліндр торкнеться підлоги, так само повільно «піднімайте» його, поки він не опиниться над головою знову. Бажано «опустити» і «підняти» циліндр непарну кількість разів. Звертайте увагу на своє самопочуття (може злегка або сильно запаморочитися голова). Тоді виконайте 1 раз. Повторюйте вправу через день протягом 7 днів. Найкраще ввечері за кілька годин до сну. Ранком і ввечері читайте молитву «Отче наш» (або інші близькі до вашого душевного стану молитви). Підіть до церкви й попросіть у Бога зцілення. Хоч щоб відбувалося у вашому житті, пам’ятайте: Бог є й Бог у кожному з нас. Працюйте над розширенням своєї свідомості, позбувайтеся негативних якостей, наповнюйте світлом світ навколо себе, щоб завдяки кожному з нас перехід на нові енергії в 2012 році був легким і гармонійним.

Ігор ПАВЛОВЕЦЬ, кандидат геолого-мінералогічних наук, професор