РОЗТИРАННЯ З ЛІКАРСЬКИХ ТРАВ «ЗА КОРЧАНОМ» ОЗДОРОВЛЮЮТЬ УСЮ СУДИННУ СИСТЕМУ

Поділитися:
РОЗТИРАННЯ З ЛІКАРСЬКИХ ТРАВ «ЗА КОРЧАНОМ» ОЗДОРОВЛЮЮТЬ УСЮ СУДИННУ СИСТЕМУ

 

Якщо застосування лікарських рослин усередину дає можливість відновити функції великих судин - артерій чи вен, то зовнішнє - значно посилити дію дрібних - капілярів. Таким чином, уся судинна система піддається «капітальному ремонту» і знову здатна виконувати свої основні функції: нормалізуються як артеріальний приплив крові, так і венозний її відтік. Гарним лікувально-відновним засобом, без якого дії трав, застосовуваних усередину, недостатньо, в цьому разі є розтирання за рецептами мого діда, відомого травника Василя Йосиповича Корчана. Вони допомагають за облітеруючого атеросклерозу й ендартеріїту, артриту, артрозу, варикозного розширення вен, подагри, інсульту.

МЕТОДИКА ЗАСТОСУВАННЯ «РОЗТИРАННЯ ЗА КОРЧАНОМ»

Склад порошків із лікарських трав для розтирання: кропива дводомна, бодяга, чистотіл. Компоненти беруть у пропорції 3:2:1. Висушені й ретельно подрібнені трави заливають соняшниковою нерафінованою олією. Масу для розтирання доводять до консистенції рідкої манної каші та настоюють 24 години в емальованому посуді в темному місці. Розтирання цією сумішшю роблять на ніч. Для цього стелять тверду постіль, і пацієнт лягає на живіт. Розтирання приготовленою масою починають з попереку й закінчують ступнями ніг, тривалість 15-20 хв. Потім хворий лягає на спину. Продовжують його розтирати, починаючи з паху й до пальців ніг, також 15-20 хв. Тоді увесь поперек і ноги вкутують папером (можна газетним, але не вощеним). Зверху обмотують вовняним покривалом і надягають хворому спортивні штани. Уранці він устає з ліжка, стелить на підлогу будь-який папір, стає на нього, знімає з себе увесь одяг та обтирає повністю тіло сухим рушником. Збирає все, що з нього обсипалося, і висипає в емальований посуд, у якому готувалося розтирання. Після цього треба в 5 л води розвести 100 мл 5-9% оцту та обмити тіло цією водою. Другого дня, також на ніч, зробити сухий масаж тіла. Він у цьому разі робиться знизу вверх (починаючи від пальців ніг, закінчуючи попереком, пахом). Ось так і чергувати: одного дня - розтирання, другого - сухий масаж. За інсульту, артриту, подагри одночасно розтирають ноги й руки, відповідно, від плеча й до пальців, коли роблять розтирання, і навпаки - коли роблять сухий масаж. Курс лікування передбачає одночасно прийом лікарських трав. Приготуйте суміш із таких лікарських рослин (узяти порівну): астрагал шерстистоквітковий, барвінок повзучий, молоде листя берези, волошка лісова, квіти глоду й безсмертнику, трава звіробою, собачої кропиви, материнки, кропива дводомна, трава чистотілу й череди, вдутоплодник волохатий, шоломниця байкальська.(Останні дві із названих трав у суміші важливі, однак в Україні в природі не ростуть, вони бувають у колекційних насадженнях ботанічних садів. Тож можна обійтися без них або звернутися з метою придбання до автора статті.)

ПОРЯДОК ПРИГОТУВАННЯ

Першого дня. В емальованому посуді закип’ятити 5 склянок води. У киплячу воду засипати 1 ст. л. суміші, настояти 12 годин. Приймати по 1 склянці за 15 хв до сніданку, до обіду й до вечері. 2 склянки, що залишилися, випити між сніданком й обідом або на ніч. Другого й третього дня засипати в 5 склянок води по 2 ст. л. суміші. Приймати так само. Такий 3-денний цикл повторюється протягом усього курсу лікування, що триває 36 днів. Потім - перерва не менш як на 10 днів. У цей час хворий повинен здати аналіз крові з пальця на протромбіновий індекс. Після цього, залежно від стану хворого й у разі недостатньо гарних аналізів крові, курс лікування може бути продовжено. Протромбіновий індекс - індивідуальний показник для кожної людини. Норма його становить 80-90%. Коли масу для розтирання використовують 3-4 рази й вона стає густою, потрібно додати соняшникової олії, довівши її консистенцію до первинної.

МАСАЖІ - ВАЖЛИВЕ ДОПОВНЕННЯ ДО РОЗТИРАНЬ

Масаж нижніх кінцівок У підготовчій частині бажано проводити загальний масаж спини й таза. Східний масаж проводиться для передньої, задньої частини стегна, стопи та литкового м’яза. Масаж стегна Ногу розмістити в горизонтальному положенні. Сісти, спираючись на нерухомий твердий предмет. Під коліна підкласти валик. Потім застосувати поперемінне погладжування (6-8 разів), неглибоке вижимання (3-4 рази), розминання (3-4 рази), потрушування (2-3 рази) і знову - погладжування (5-6 разів) почергово кожного стегна. Масаж стопи Кистями обхоплюють стопу з боку підйому й подушечками великих пальців здійснюють прямолінійні й колоподібні розтирання. Розтирання підйому стопи проводять подушечками великих пальців і подушечками чотирьох пальців — прямолінійні й зиґзаґоподібні. Закінчується масаж стопи погладжуванням аж до гомілки. Масаж литкового м’яза Зазвичай він турбує найбільше. Масаж повинен бути тільки щадним. При цьому або гомілка перебуває в горизонтальному положенні, або вона піднята. Застосовують погладжування (6-8 разів), полегшене вижимання (3-4 рази), розминання (3-4 рази) і знову погладжування (5-6 разів).

ЗНЯТТЯ НАБРЯКЛОСТІ Й БОЛЮ В НОГАХ

Один із найпростіших прийомів - обгорнути ноги махровим рушником, змоченим у гарячому слабокислому розчині оцту. Рушник спочатку треба відтиснути, слід полежати з таким обгортанням 10-15 хв, піднявши вище ноги. У складних випадках набряклості (серцевої чи ниркової) Василь Йосипович Корчан рекомендував, разом із прийомом серцевих або сечогінних трав, сухі компреси для ніг або для всього організму. Удома в нього стояла ванна, яку наповнювали до половини сухим березовим листям, куди клали на 1,5-2 години хворого. Для ніг же цілком достатньо високого бачка з таким листям. Шкіру нижніх кінцівок у ділянці стопи, для пом’якшення й живлення, 2-3 рази на тиждень потрібно змащувати такою сумішшю: 2 ч. л. рицинової олії, 1 ст. л. оцту, 1 ст. л. сирого курячого білка. Порошок з бодяги від ревматичного болю, яким часто супроводжуються судинні захворювання. У цьому разі стане в пригоді чистий порошок із бодяги. Його розводять до густоти сметани й накладають на хворі місця.

Комплекс вправ для ніг Він потрібний завжди. Для його виконання ляжте на спину, руки й ноги витягніть. Дуже повільно, не згинаючи в колінах, підніміть ноги до прямого кута з тілом. Потім так само повільно опустіть. Повторіть вправу 10-15 разів. Так само, лежачи на підлозі, робіть відому вправу «велосипед». За розширених вен дуже ефективна йогівська поза «свічка»: лежачи на спині, підніміть ноги й тіло догори, обіпріться на плечі. Руками підіпріть себе на рівні попереку, підборіддям притуліться до грудей і потім дуже повільно поверніться у вихідне положення. Лікувальний чай для підвищення загального тонусу організму. Порівну взяти квітки глоду, траву собачої кропиви, траву й цвіт суниці, березові бруньки. 3 ст. л. суміші залити 0,5 л окропу й настояти не менш як 6 годин. Додати 0,5 ч. л. харчової соди й приймати по 0,5 склянки двічі на день до їди. Насамкінець хочу сказати: в жодному разі не «поганяйте» ваш організм усілякими стимуляторами типу алкоголю чи нікотину. Це призводить до засмічення судин холестериновими бляшками.

 

передплата