САМОВДОСКОНАЛЕННЯ - КРЕДО 2013 РОКУ

Поділитися:

2013 рік, за східним календарем, вважається роком Чорної Водяної Змії. Чорна Водяна Змія поважає тих людей, які не зупиняються у своєму розвитку, ставлять перед собою великі цілі й постійно самовдосконалюються. Вона не любить брехні, лицемірства, зради й здатна жорстоко покарати тих, хто спробує збагатитися за рахунок інших. Тож аби прийдешні зміни принесли успіх, варто уподібнитися до мудрої та гнучкої змії, приймати виважені рішення, бути чесним і щирим. Будь-яка дорога вперед, до розвитку виявиться правильною - потрібно лише йти нею впевнено, не звертаючи.

ОВНИ 2013 рік буде потребувати від Овнів великої самовіддачі й максимального напруження. Пріоритетним напрямком для них буде зміцнення взаємин у своїй родині й кар’єрне просування вгору. Робота. Овнам доведеться стати справжніми робочими конячками, але якщо вони проявлять старанність і не спасують перед труднощами, то їх працьовитість буде щедро винагороджено. Фінансова ситуація в цілому стабільна, але зірки настійно радять контролювати свої витрати й не брати грошей у борг. Особисте життя. У першому півріччі стосунки з близькою людиною можуть погіршитися, проте в другому - все налагодиться, потрібно лише буди терплячішим і частіше довірливо розмовляти зі своєю половинкою. Для самотніх Овнів перша половина року буде досить сприятливою: коло знайомих розшириться, і серед них можуть з’явитися ті, хто стане їм по-справжньому дорогим і потрібним. Здоров’я. У першому півріччі представники цього знака почуватимуться здоровими та енергійними. У другому півріччі, починаючи з липня, Овни можуть стати більш інертними, з’являться зайві кілограми, тому слід намагатися вести здоровий спосіб життя.

ТЕЛЬЦІ У 2013 році Тельцям слід не відставати від прогресу й постійно прагнути до самовдосконалення. Удача буде їхньою супутницею практично в будь-яких починаннях. Робота. Енергійність, працездатність і мобільність супроводжуватиме представників цього знака протягом усього року. У січні-лютому порадують плоди минулої праці. Згодом можливі фінансові проблеми й непорозуміння з партнерами. Але восени все успішно владнається. Найвдаліший місяць року – жовтень. Особисте життя. У сімейне життя Тельцям слід додати більше романтики, ніжності, намагатися поменше бурчати й критикувати . Слід бути обережним, аби звичайні непорозуміння не переросли в щось гірше. Здоров’я. У цілому самопочуття Тельців у 2013 році буде на висоті. Щоправда, про вітамінні курси забувати не варто. Дотримуйте помірності в усьому. Найліпший час для відпочинку - липень.

БЛИЗНЮКИ Для Близнюків 2013 рік перебігатиме в абсолютно позитивному та новому ключі. Планети подарують їм удачу в усіх починаннях. Робота. У цьому році у представників цього знака все крутитиметься навколо нерухомості. До осені можливі проблеми з налагодженням зв’язків та фінансами. У жовтні ситуація проясниться і все стане на свої місця. Особисте життя. Сімейні клопоти Близнюків у 2013 році також пов’язані з нерухомістю, і вони теж будуть приємними. Порадують і родинні стосунки. Самотні представники цього знака зможуть зустріти свою справжню любов уже навесні. Здоров’я. У першій половині 2013 року енергетичний потенціал народжених під цим знаком буде досить високим. Але ймовірні перенапруження нервової системи та проблеми з судинами. Потрібно перестати потурати своїм слабостям і почати дотримуватися дієти.

РАК Раків чекає вдалий, хоча й досить неспокійний рік. Найскладніші періоди - травень і серпень, коли представники цього зодіакального сузір’я будуть змушені одночасно розв’язувати багато питань, які стосуються і особистого життя, й професійної сфери. Робота. Перша половина 2013 року - період спокійний і цілком результативний. Проте партнери по бізнесу можуть доставити чимало проблем. У фінансових питаннях Раки повинні бути дуже раціональними й обережними, оскільки навесні й наприкінці літа ймовірні різні провокації. Особисте життя. Початок 2013 року принесе Ракам легкі романтичні стосунки, які до осені-зими цілком можуть завершитися весіллям. У житті сімейних пар також починається час серйозних змін. У першій половині року можливі вагомі придбання нерухомості або капітальний ремонт. Здоров’я. У 2013 році Ракам варто приділити увагу своєму шлунку – слід стежити за харчуванням. Корисно пройти повне обстеження й профілактичний курс лікування хронічних захворювань. Допоможе тримати себе в тонусі здоровий спосіб життя й спорт.

ЛЕВ 2013 рік обіцяє Левам комфортне перебування в будь-яких ситуаціях та успіх у різноманітних справах і починаннях. Народжені під цим знаком будуть надзвичайно активними і, якщо постараються, то втілять у життя те, що планували вже досить тривалий час. Робота. Левам доведеться працювати трохи краще від своїх колег, а іноді виконувати роботу й за них. За оптимізм та старанність – Змія подарує Левам наприкінці року приємний бонус, а стабільні доходи створять надійну матеріальну основу для фінансової незалежності. Особисте життя. Протягом року народжених під цим знаком супроводжуватимуть романтичні зустрічі та захоплення, проте серйозних стосунків не варто очікувати. Сімейним Левам рік Змії посилатиме різні випробування: хтось намагатиметься спокусити вас або вашу половинку. Тому будьте обережними, аби згодом не жалкувати. Проте восени в особистому житті все повинно владнатися. Здоров’я. З фізичним здоров’ям у Левів все буде в нормі, а ось життєвої енергії іноді бракуватиме. У березні бажано наситити втомлений після зимових холодів організм вітамінами. Також слід поберегти очі.

ДІВА Зірки у 2013 році оберігатиимуть Дів і допомагатимуть їм, тож це дуже вдалий час для реалізації давно задуманих планів та мрій. Робота. Уже восени представники цього знака піднімуться на новий матеріальний і кар’єрний щабель, але тільки ті, які не лінувалися й старанно працювали. Якщо ви займаєтеся бізнесом, то зможете укласти вигідні довгострокові контракти. Особисте життя. Для одружених Дів у цей період сімейне життя набуде нових яскравих фарб. Самотні представники цього знака переглянуть свої погляди й усвідомлять, що їхнє ставлення до оточення є надто вимогливим. Це допоможе побачити нові можливості в стосунках і зустріти саме того, на кого чекали багато років, особливо сприятливі для цього лютий та березень. Здоров’я. Імунітет Дів буде дещо ослабленим, що може позначитися на їхньому стані вже в перші місяці 2013 року. І навіть легка застуда за неналежної до неї уваги може перерости в бронхіт або запалення легень. Літом у деяких Дів можливі проблеми з травним трактом, тому слід обов’язково стежити за своїм харчуванням і не переїдати. Також варто звернути увагу на стан зубів і вчасно відвідати стоматолога.

ТЕРЕЗИ Гороскоп на 2013 рік для Терезів обіцяє серйозні випробування і багато змін. Представники знака можуть або багато чого домогтися, або чимало втратити. Усе залежатиме від їхньої працьовитості й старанності. Не варто впадати у відчай, якщо в першій половині року не особливо щаститиме, уже з літа справи кардинально зміняться і прийде удача в усіх справах і починаннях. Робота. У січні 2013 року багато Терезів закінчуватимуть незавершені справи, які тягнуться ще з минулого року. Можливі інтриги, підступи недругів й усілякі неприємні перевірки. Тут потрібно проявити максимальну витримку, аби не довести справу до суду. Але вже влітку все владнається. Восени є шанс зустріти надійних партнерів або однодумців, а ось власні проекти ліпше починати наприкінці 2013 року. Особисте життя. Протягом року Терези перебуватимуть у пошуках своєї долі. І зірки їм щедро в цьому допомагатимуть, особливо в другій половині року. Однак варто остерігатися, аби вас не обдурили. Нові стосунки будуть дуже чуттєвими й пристрасними, але обростуть плітками та інтригами. Тому варто бути уважними й не кидатися необачно у вир кохання. У одружених Терезів у стосунках з їхньою половинкою відкриється друге дихання. Здоров’я. На початку року Терезам варто спробувати позбутися шкідливих звичок, оскільки на їх ґрунті можуть загостритися хронічні хвороби або дадуть про себе знати нові. Крім того, можливі депресивні стани. Підтримати душевне здоров’я допоможуть спорт, повноцінний відпочинок та приємні враження.

СКОРПІОН Скорпіонів у 2013 році чекають великі зміни в житті. На початку року їм належить зробити важливий вибір: у будь-якому разі ліпше рухатися вперед. Робота. Рік сповнений перспектив та активної діяльності. Однак покластися можна буде лише на себе. Значні витрати робити небажано, ліпше займатися накопиченням. Цьогоріч буде розв’язано давні проблеми, які тривалий час не давали рухатися вперед. У лютому й ближче до кінця року Скорпіони можуть отримати несподівану фінансову підтримку. Особисте життя. Сім’я потребуватиме постійної уваги. Скорпіонам слід бути терплячим, заховати свій колючий хвіст. Протягом року Змії у Скорпіонів вистачатиме шанувальників. Але не варто розпорошуватися на всіх. Самотні представники цього знака на кінець року мають зробити вибір, з ким вступати в тривалі стосунки. У цьому питанні потрібно довіряти лише своєму серцю. Воно й тільки воно, як стверджує гороскоп на 2013 рік, дасть можливість Скорпіонам зрозуміти, хто насправді їм дорогий. Здоров’я. Загалом здоров’я Скорпіонів у цьому році буде на висоті, однак у всьому слід дотримуватися міри.

СТРІЛЕЦЬ Змія допомагатиме Стрільцям у багатьох їхніх починаннях. Зірки ь кидатимуть виклик у вигляді різних нових можливостей, ризикованих та несподіваних пропозицій. Робота. 2013 рік дасть Стрільцеві можливості професійного виходу на новий рівень. Сприятливі і зміна роботи, й нові напрямки бізнесу. Особливо вдалим буде друге півріччя. До кінця року можна розслабитися й вирушити в подорож. Не бійтеся робити імпульсивні вчинки і приймати блискавичні рішення без тривалих прорахунків - саме така модель поведінки може принести успіх Стрільцям у рік Змії. Зірки настійно радять не брати кредитів. Особисте життя. Найліпший час для укладання шлюбу - з липня по листопад. Сімейним Стрільцям варто бути розсудливішими та терплячішими і намагатися не викликати ревнощів у свого партнера. Здоров’я. Чудове самопочуття - ось прогноз зірок на 2013 рік для Стрільців. Зіпсують картину лише весняні стреси, але це тимчасово і не критично. Проте, аби уникнути проблем із печінкою, обмежте вживання жирних страв.

КОЗЕРОГ У 2013 році творчі Козероги зможуть повною мірою розкрити свій талант. Робота. Весь рік (окрім березня) для Козерогів просто рясніє можливостями «злетіти вище» й заробити побільше. Не варто у 2013 році розраховувати на партнерів. На кінець літа і початок осені можливе істотне поліпшення фінансового становища. Особисте життя. Дбайливе ставлення до почуттів інших - ось запорука сімейного щастя Козерогів у 2013 році. Слід стримувати свою критичність, не вередувати, не чіплятися, не конфліктувати, більше уваги приділяти дітям. Самотнім Козерогам наприкінці року потрібно буде прийняти доленосне рішення: або взяти шлюб, або позбутися взаємин, які себе вже вичерпали. Здоров’я. У перші місяці року енергії бракуватиме, тому слід бути уважним до свого самопочуття. І хоча роботи в Козерогів буде багато, потрібно знайти час для фізичних занять, відпочинку й повноцінного сну.

ВОДОЛІЙ 2013 рік подарує Водоліям низку щасливих подій. Головне - не пропустіть того, що саме йде до ваших рук, а для цього слід повністю довіритися своїй інтуїції. Робота. Перша половина року - період творчий і цілком успішний. Водолії можуть сміливо брати на себе ініціативу: в будь-якій ситуації вони залишаться у виграші. Особливо успіх очікує людей творчих професій. Фінансова ситуація в році Змії буде стабільною. Представникам цього знака головне - не розпорошуватися на все відразу й не намагатися осягнути неосяжне. Особисте життя. Від сімейних сварок та непорозумінь, які ймовірні протягом усього року, Водоліїв урятує будівництво або ремонт. У процесі спільної діяльності й особисте життя налагодиться. У першому півріччі ймовірний бурхливий, але нетривалий роман, який залишить після себе яскраві спогади. Здоров’я. У 2013 році Водоліям слід вести більш активний спосіб життя. У першому півріччі представники цього знака матимуть здоровий, енергійний і привабливий вигляд. У другій половині року можливі млявість, втома, депресія. Тоді Водоліям слід частіше бувати на природі, більше відпочивати і вживати в їжу тільки доброякісні продукти.

РИБИ Риб в 2013 році чекають духовні пошуки, хоч зовні вони будуть залишатися абсолютно спокійними, усередині все буде в русі. Робота. Рибам у рік Змії потрібно бути більш гнучкими й дипломатичними, це допоможе в досягненні поставлених цілей. Із фінансами особливих проблем не передбачається, якщо Риби не наберуть боргів і не перевищать своїх витрат. Рік дуже вдалий для придбання нерухомості. Особисте життя. 2013 року представникам цього знака сприятливо укладати шлюб. Сімейним Рибам доведеться боротися зі спокусами, але вони впораються. Друга половина року буде дещо складним періодом для більшості закоханих Риб: у стосунках намітяться тріщини. Здоров’я. У рік Змії енергетичний потенціал Риб невисокий. Поліпшити здоров’я допоможе дотримання режиму праці й відпочинку, а також стихія води - запишіться в басейн і обов’язково проведіть відпустку на морі.

Підготувала Алла ГРІШИЛО.