САМОЗЦІЛЕННЯ МЕТОДОМ ЯКОВА ПЕСИКОВА

Поділитися:
Самозцілення методом Якова ПЕСИКОВА

Яків Семенович вважає, що кожна людина має обов'язок перед собою. І полягає цей обов'язок у заходах щодо збереження свого здоров'я. Та хто ж не хоче зберегти собі здоров'я? Але ж як? У відповідь на це запитання Яків Песиков створив цілу серію чудових книжок, які навчають звичайних людей, не медиків, самозцілюватися без ліків. У Слов'яногорську (Луганська область) його знають як одного з найкращих лікарів і автора загальновизнаних підручників з голкотерапії. Член-кореспондент Академії наук, лікар найвищої категорії, кандидат медичних наук, голкотерапевт, психотерапевт, нарколог, керівник центру голкотерапії та протиалкогольного лікування у Слов'яногорську – він створив свою, авторську, методику лікування алкоголізму та нікотинової залежності, у чому офіційна медицина безсила. Яків Семенович успішно лікує вже понад 60 років. І навіть сьогодні, у свої 86, він працює, пише книжки, активно використовує самомасаж і гіпокситерапію, веде сайт: pesikov.com.ua. А ще він бадьоро піднімається сходами на третій поверх з ручною поклажею вагою в 10 кг, що не кожному до снаги в такому поважному віці. Отож, те, що пропонує Яків Песиков, випробувано ним особисто і діє на 100%.

Зробіть собі «свято тіла»

Застосовуючи стародавні методики, яких навчався в Китаї, Яків Семенович пропонує способи, доступні будь-якій людині. Замість спеціальних китайських голок він радить використовувати предмети, які є у кожного під рукою. Наприклад, фен, перцевий пластир, звичайну батарейку, пророслі злаки, монетки, мідний дріт і власні руки. Ці методи лікування й профілактики різних захворювань, викладені у книзі «Самозцілення. 7 унікальних методів впливу на точки акупунктури, канали, чакри», абсолютно нешкідливі. З їхньою допомогою поступово вирівнюється порушена енергетика в загальноенергетичній системі людини. Одним з найдієвіших методів Яків Песиков вважає самомасаж. Він розробив універсальний комплекс самомасажу чакр, який кожен може зробити собі без сторонньої допомоги.

Ось як він пояснює механізм дії такого методу. Якщо тонкою голкою проколоти будь-яку ділянку шкіри, з'явиться крапля крові. Це свідчить про те, що кровоносна система, представлена своїми капілярами, збагачує кров'ю кожну клітину організму. І ще. Укол голки завдасть болю, а це свідчить про те, що кожна клітина нашого організму наділена нервовими закінченнями. Тонкоенергетична система людини також побудована за цим принципом. До кожної клітини нашого організму підходять дрібні канали (34 тисячі), що несуть їй «життєву енергію», яку на Сході називають праною. Самомасаж точок акупунктури, енергетичних каналів та чакр збагачує потужною енергією рук усі структури енергетичної системи людини, приносячи велику користь здоров'ю.

Яків Песиков переконує, що такий самомасаж за цінністю стоїть на порядок вище, ніж масаж професіонала. Адже масажист захоплює обмежені ділянки тіла – він піддає масажеві шкіру, м'язи, суглоби й сухожилля. Проте найголовніше в масажі – впливати на тонкоенергетичні структури людини: китайські акупунктурні точки, енергетичні канали та енергетичні центри – чакри. Це, по суті, науковий, гармонійний, всеосяжний масаж чакр, каналів і точок акупунктури. Він не залишить без впливу жодну ділянку тіла й жодну з тисяч точок акупунктури.

За всіх часів люди високо цінували масаж, каже Яків Семенович, це свято для тіла. Але не завжди й не всім він доступний. А ось самомасаж не лише доступний – ефект від нього подеколи навіть перевершує масаж професіоналів. Тому що можна впливати на зони, які є дуже цінними для організму, але їх професійні масажисти оминають. Це ділянки голови, вушних раковин, кистей і стоп. На цих зонах розташовані головні точки акупунктури, що впливають на центральні механізми, які керують життєдіяльністю організму. Дуже важливо, щоб масаж став найважливішою й органічною складовою вашого життя. Адже нічого кращого за масаж своїх тонкоенергетичних структур, якими є чакри, канали і точки акупунктури, нема у природі оздоровлення й лікування людини, - переконує Яків Семенович, а нам залишається хіба що дослухатися до досвідченого практика й приступити до самомасажу. На нього слід виділяти 30-40 хвилин щодня. Робіть його з задоволенням, а не поспіхом. Він має стати повсякденним ритуалом, тоді й ефект буде неперевершений...

Руки – найліпший «інструмент» для лікування і самолікування

Наукою встановлено, що навколо будь-якого біологічного об'єкта, завдяки його життєдіяльності, утворюється складна картина фізичних полів (фізична аура). Це, перш за все, стосується рук. Вони є досконалим джерелом потужних енергій, які можна й треба використовувати з лікувальною метою. Впливаючи руками на свої унікальні тонкоенергетичні структури, можна домогтися виразного та стійкого оздоровчого ефекту. Ось чому руки – якнайдосконаліший енергетичний «інструмент».

Готуємо руки до роботи. Спершу їх треба помити й привести у робочий стан, тобто – підвищити їхню енергетичну спроможність. Робиться це так: розтерти одну кисть другою, потім скласти їх долонними поверхнями перед обличчям, щільно притиснути одну до одної і розтирати рухами вгору-вниз, бажано – 36 разів. Це дуже просто, якщо на кожний лік робити по 4 рухи (вгору-вниз). На лік 9 розтирання припинити. Розігрівання має тривати не більш як 9 -10 секунд. Після розтирання долоні мають бути гарячими. Така процедура різко посилить потужність біоенергетичного поля.

Як масажувати зони чакр. Розтирання робиться однією чи двома долонями, залежно від площі зони, лінійними або коловими рухами. Переходячи до наступних зон, треба щоразу розтирати долоні. Масаж можна робити також тильною поверхнею пальців кистей, стиснутих в кулак. Зони, розташовані на задній поверхні тулуба, слід обробляти за допомогою масажера.

Зона першої чакри – кореневої – розташована в ділянці промежини, але має вихід на крижову ділянку. На фізичному рівні вона тісно пов'язана з роботою хребта, кишківника, статевої системи, надниркових залоз, а також з клітинами і складом крові. Через наднирники й статеві залози впливає на статеву функцію чоловіків та жінок. Через порушення в її роботі виникають сильні закрепи, геморой та інші проблеми, пов'язані з товстою кишкою. Серйозно страждають спина і суглоби, з'являються хвороби шкіри, зморшки, вугри, почервоніння. Також можливі захворювання кровоносної системи та різні порушення, пов'язані зі складом крові.

Техніка масажу: кисті рук покласти на крижову ділянку. Виконувати рухи вгору-вниз, намагаючись захопити всю крижову та сідничну ділянку. Рахувати рухи попарно (1 пара – рух вгору і вниз). Робити 50 - 100 пар рухів.

Зона другої чакри – поперекової (або сексуальної) – розташована в надлобковій ділянці. Пов'язана з маткою, яєчниками, сечовим міхуром, товстою і тонкою кишкою. У фізіології ця чакра співвідноситься з лімфатичною системою, нирками, геніталіями і тазом. Вона також несе відповідальність за зачаття життя. На фізіологічному рівні проблеми з поперековою чакрою проявляються неплідністю, імпотенцією й депресією, також можливі хронічні закрепи, м'язові спазми та алергійні реакції.
Техніка масажу. Долоню лівої, а потім правої руки покласти на чакру. Виконувати рухи за годинниковою стрілкою(!), захоплюючи всю надлобкову ділянку. Рухи рахувати попарно, змінюючи руки через кожні 25 - 50 пар рухів. Робити 50 - 100 пар рухів.

Зона третьої чакри – сонячного сплетіння – розташована в ділянці міжреберного кута. Впливає на функції печінки, товстої і тонкої кишки, підшлункової залози. Значення цієї чакри надзвичайно велике. На фізичному рівні про порушення свідчать такі хвороби, як цукровий діабет, камені в жовчному міхурі, алергія. Позаяк вона відповідає за стан органів шлунково-кишкового тракту, то порушення в їхній роботі також мають насторожувати.

Техніка масажу. Долоню лівої, а потім правої руки покласти на чакру. Виконувати рухи за годинниковою стрілкою (!), захоплюючи всю ділянку живота до пупка. Рухи рахувати попарно, змінюючи руки через кожні 25 - 50 пар рухів. Робити 50 - 100 пар рухів.

Зона четвертої чакри – серцевої – розташована посеред грудної клітини на лінії, що сполучає соски у чоловіків. Пов'язана з вилочковою залозою і впливає на імунітет людини, серцево-судинну систему, функції легенів та молочних залоз. Про дисбаланс у цій чакрі свідчать часті застудні захворювання, безсоння, хронічна втома і постійна напруга, невміння розслаблятися й відпочивати. Симптомами проблем із четвертою чакрою є захворювання, пов'язані з серцем та судинами, підвищений або знижений тиск, частий біль у серці.

Техніка масажу. Долоню лівої, а потім правої руки покласти на чакру. Виконувати рух за годинниковою стрілкою (!), захоплюючи всю ділянку грудей, від шиї до сонячного сплетіння. Рухи рахувати попарно, змінюючи руки через кожні 25 - 50 пар рухів. Робити 50 - 100 пар рухів.

Зона п'ятої чакри – горлової – розташована на шиї, в районі кадика (у чоловіків). Пов'язана зі щитоподібною та паращитоподібною залозами, а також впливає на горло, рот і трахею. Горлова чакра також впливає на голосові зв'язки, щелепу, верхню частину легенів, нерви, вуха, м'язи і руки. Дисбаланс у ній виражається у схильності до частих запалень горла, інфекцій та захворювань гортані, порушення функцій щитоподібної залози (гіпо- або гіпертиреоз), захворювань легенів, проблем зі слухом, вушних захворювань та інфекцій, порушень мовлення, заїкання, легеневих інфекцій, судом.

Техніка масажу. Кисть руки кладуться на шию. Робити ковзальні рухи навперемін лівою і правою рукою вниз, до рівня серцевої чакри. Рухи лівою і правою рукою вважати за один рух. Робити 50 - 100 пар таких рухів.

Зона шостої чакри – лобової – розташована в ділянці між бровами. Ще її називають чакрою третього ока. Через гіпофіз та головний мозок вона впливає на всі функції ендокринної системи людини. У разі дисбалансу в цій чакрі виникають хвороби очей, вух, дихальних шляхів, носа і пазух, захворювання лицьового нерву, головний біль, нічні кошмари.

Техніка масажу. Зона цієї чакри невелика. Зігнуті пальці рук кладуться на міжбрівну ділянку, і виконуються рухи вгору-вниз. Рахувати рухи попарно. Робити 50 - 100 пар рухів.

Зона сьомої чакри – тім'яної – розташована на маківці голови. Якщо провести лінії від верхівок вух догори, то вони зустрінуться в ділянці сьомої чакри, яка пов'язана з епіфізом (шишкоподібна залоза). Через нього йде зв'язок з головним мозком та усією нервовою системою. Масаж чакри нормалізує функцію центральної нервової системи. Порушення в ній може спричинити на фізичному рівні головний біль, психічні та нервові розлади, нервозність. У цій чакрі об'єднуються енергії, що надходять від усіх нижніх чакр. Можна сказати, що це всеосяжний електромагнітний центр, що підживлює інші чакри Вселенською енергією. Саме вона дає розуміння, що людина – це передусім душа, а вже потім – тіло. Якщо сьома чакра гармонійна і врівноважена, то всі інші чакри теж прагнуть розкритися.

Техніка масажу. Зігнуті пальці рук покласти на ділянку чакри. Виконувати рухи вперед і назад. Рахувати рухи попарно: на один лік припадає два рухи. Робити 50 - 100 пар рухів.

Розвивати треба усі 7 чакр, а не тільки одну чи дві, бо всі вони пов'язані між собою. Кожна виконує свою роль, але разом вони становлять цільну енергетичну структуру людини. Негаразди в роботі однієї чакри неминуче позначаться на функціонуванні інших енергетичних вузлів.

Чакри перебувають у стані постійного обертання й вібрації. Саме це обертання, залежно від напрямку, притягує і відштовхує енергію.
 

(Про інші методи самозцілення за книгою Якова Песикова читайте в наступних числах газети).