ШАНОВНІ НАШІ ЧИТАЧІ!

Поділитися:
ШАНОВНІ НАШІ ЧИТАЧІ!

Разом будемо здоровшими, сильнішими, молодшими тілом і духом!

Прийшовши на поштове відділення, щоб передплатити газету «Здоров’я і довголіття», ви помітите, що її ціна дещо зросла. Розуміючи, що багато хто з наших передплатників не належать до багатіїв, ми з усіх сил намагалися уникнути цього. Однак економічні реалії не залишили нам вибору. Зокрема, удвічі зросли ціни на папір – з 16 до 30 тисяч за тону, а вартість паперу становить 40 відсотків від ціни газети.  На жаль, усі бачать, наскільки за останній час зросли ціни на пальне. Вслід за цим підвищилася вартість послуг з доставки газети та з оформлення передплати. Зросли ціни й на поліграфію, електроенергію та технічне обслуговування. Це стосується й роздрібної торгівлі.

Тож, щоб газета могла й надалі виходити, ми вимушені були дещо підняти ціну.

Проте, обіцяємо, що докладемо всіх зусиль, щоб «Здоров’я і довголіття» було для вас відданим помічником у питаннях збереження та відновлення здоров’я. Щоб, користуючись порадами і рецептами наших авторів (лікарів, травознаїв, фахівців зі східної медицини, дієтологів, гомеопатів, народних цілителів,  молитвенників тощо), ви значно поліпшили своє самопочуття, а отже, у вас зменшилася чи й зовсім відпала потреба у ліках, і ви могли зекономити на послугах аптеки. Адже багато наших читачів стверджують, що виконуючи рекомендації, надруковані в «Здоров’ї і довголітті», вони змогли позбутися різних захворювань, відновити сили, омолодити свій організм.

Ми й надалі друкуватимемо оригінальні й помічні методи оздоровлення від українських лікарів, публікуватимемо практичні поради зарубіжних фахівців, розповідатимемо про цікавий досвід людей, яким вдалося позбутися тяжких захворювань, знайомитимемо з українськими довгожителями та їх «секретами» довгого й активного життя.

А ще, як і завжди, ви щотижня матимете змогу отримати консультацію лікарів на сторінці «Запитуєте-відповідаємо» (попередньо поставивши своє запитання у листі чи по телефону), а також щомісяця безпосередньо поспілкуватися з фахівцями з різних галузей народної та нетрадиційної медицини під час «прямих телефонних ліній», які проходять у редакції.

Залишайтеся з нами! Ми разом переживемо цей нелегкий період у становленні нашої країни! І намагатимемося стати здоровішими, бадьорішими, сильнішими! І ділитимемося   своїми здобутками у відновленні здоров’я з іншими людьми. А газета на своїх сторінках доноситиме їх тисячам наших співвітчизників.

Вартість передплати з послугами пошти на 2019 рік:

Передплатний індекс: 90 247 (українська мова видання).
3 міс. – 49 грн. 24 коп.
6 міс. – 93 грн. 23 коп.
12 міс. - 182 грн. 66 коп.

Передплатний індекс 37 627 (російська мова видання).
3 міс. – 49 грн. 54 коп.
6 міс. – 93 грн. 83 коп.
12 міс. – 183 грн. 86 коп.

Редакція газети "Здоров'я і Довголіття"