ШУМ У ВУХАХ ТА ГОЛОВІ ПОЛІКУЮТЬ «КОРОЛІВСЬКІ ЛІКИ»

Поділитися:
ШУМ У ВУХАХ ТА ГОЛОВІ ПОЛІКУЮТЬ «КОРОЛІВСЬКІ ЛІКИ»

Уже рік мене турбує шум у голові та вухах,  які часто супроводжуються запамороченням. Інколи немов хто стискає серце. Я пенсіонерка і вже тривалий час страждаю від багатьох хвороб, зокрема турбує шум в голові,  у вухах (аж до свисту), погіршилися слух і пам’ять, часто бувають запаморочення. За тиску 95/65 часто стаються гіпертонічні кризи. Лікувалася кілька разів у стаціонарі, але марно. Хотілося б отримати пораду фахівця.
З повагою Марія Григорівна.
м. Городня Чернігівської обл.

Лист коментує натуропат, народна цілителька Олена СВІТКО.

У читачки, найімовірніше, проблеми з судинами.   Дуже помічними  в лікуванні судинних захворювань  є препарати  гінкго білоба, які, крім того, сприяють поліпшенню пам’яті.  Для приготування настоянок можна  використовувати  бруньки,  листя й навіть плоди з кісточками.   Узагалі   це дерево має стати «другом» для тих,  хто страждає від серцево-судинних захворювань, а також для людей після  перенесеного інфаркту, інсульту, хто має проблеми зі слухом, зором, для тих, у кого постійно мерзнуть руки й ноги. Гінкго може впливати на перебіг хвороби Паркінсона, зменшує   судинний головний біль.  Настоянка гінкго помічна тим, хто страждає від частих бронхітів.
.  Винна настоянка гінкго білоба: 500 г молодих гілочок гінкго  з листям і плодами  (чи з бруньками й листочками) подрібнити  (можна секатором),  залити  3 л червоного вина й довести до кипіння, 5 хв поварити, додати  2 г кориці й 30 г меду. Пити в теплому вигляді по 100 мл тричі на день.
Крім того,  помічним   засобом для відновлення судинної системи, позбавлення  шуму у вухах є так звані   королівські ліки  за рецептом  святої Гільдегарди. 
100 г   сухих квітів глоду (навесні можна брати пуп’янки чи свіжі квіти) подрібнити й змішати з 30 г меду,  ваніллю та корицею (по 1 г), залити  все  700 мл коньяку й збовтати суміш 24 рази. Залишити на 12 годин у темному місці, потім процідити. Приймати по 20 мл тричі на день за 30 хв до їди.
Через 2-3 місяці вживання таких ліків минає серцевий біль, завдяки відновленню судин  головного мозку поліпшується пам’ять,  не турбує шум у вухах,  зменшуються набряки ніг тощо.