СТАВАЙТЕ ЯСНОВИДЦЯМИ, ВЧІТЬСЯ ЧУТИ АНГЕЛІВ І ВЕРШИТИ СВОЮ ДОЛЮ

Поділитися:
СТАВАЙТЕ ЯСНОВИДЦЯМИ, ВЧІТЬСЯ ЧУТИ АНГЕЛІВ І ВЕРШИТИ СВОЮ ДОЛЮ

Хочеш змінити світ? Змінися сам. Цей вираз знайомий, напевно, всім і кожному. На жаль, більшість сприймає його як якийсь гарний крилатий вислів. Проте він є практичним керівництвом для кожної людини, щоб змінити своє життя: стати здоровим, успішним, радісним, багатим і т. ін. (хто чого забажає). Більше того, почавши змінювати себе, ми можемо змінити й ситуацію в країні, світі, Всесвіті. А отже, нас оточуватимуть добрі й великодушні люди, зарплати збільшаться, чиновники працюватимуть чесно і на благо суспільству, світ стане радісним і гармонійним.
Сьогодні, коли на Землю прийшли нові енергії, змінюватися просто необхідно. Ці процеси підуть прискореними темпами (до речі, ми це вже бачимо по ситуації в суспільстві, країні). Але що і як потрібно робити, щоб досягти бажаного? Про це розповідатимуть майстри та викладачі Української академії цілительства на форумі «У світлі нових Божественних енергій».

«Хто впливає на нашу долю» — так називається доповідь віце-президента Академії, директора Медичного центру Юрія Тархова.
— Ми й уявити собі не можемо, що можливо жити інакше — у вільному, щасливому Світі, де сенсом наповнена кожна мить, а щастя є нормальним і постійним станом кожного члена суспільства. Адже людина — воістину вільна істота і ніхто і ніщо, крім волі самої людини, не впливає на її діяльність, каже Юрій Володимирович. На форумі він розповість, як можна досягти цього стану.
«Розвиток надздібностей» — цій темі буде присвячено виступ цілителя, керівника клубу «Живиця» Валерія Гутсона.
Що таке надздібності? Левітація, телепатія, ясновидіння. Здається, це щось неймовірне, незбагненне, здається, це — уділ обраних. А насправді ми одвічно володіємо всіма цими чудовими здібностями, стверджує Валерій Миколайович.
Як розпізнати в собі й розвивати ці здібності, що вони несуть, як їх застосовувати в житті, які існують методики і вправи для їх розвитку та вдосконалення? Про все це й розповість Валерій Миколайович.
«12 аспектів успіху для реалізації місії» — ще одну дуже цікаву й важливу для кожної людини доповідь зроблять Юрій Буянов та Олена Осипенко, астролог міжнародної категорії, член асоціації фахівців із народної та нетрадиційної медицини при МОЗ України.
Планетарні тенденції року — це своєрідна карта доріг, яка допоможе вам досягати своїх цілей швидше й ефективніше, вкаже найкоротший шлях до власної реалізації. Володіючи цією інформацією, ви зможете рухатися по своєму життєвому шляху з найменшими витратами енергії і часу і бути господарями свого життя, а не маріонеткою в руках Долі.
Людина, яка враховує планетарні ритми, може досягти розуміння Природи і дії Законів, що керують долями Всесвіту.
«Співтворчість із Небесними Силами та Земними». Про це розповість Сергій Бенеда, православний священик, інструктор з природних систем оздоровлення.
Ангели — вісники Божі — істоти, що населяють духовний світ, які живуть поряд із нами, але незримо, невидимо, ніби по сусідству. Це істоти іншої природи. Більшість людей знає про їх присутність, але часто не замислюється, не згадує про них, не шукає контакту. Якщо ж людина виявляє своє добрий намір познайомитися з ними ближче, то дуже швидко переконується, що Ангели реально існують. Вони завжди готові прийти на допомогу.
«Ключ до таїнства Великого посту. Час для очищення душі, тіла і своєї енергетики». Цій темі присвячено виступ Романія Рустика, протоієрея благочинного Яготинського округу, настоятеля Свято-Пантелеймонівського храму (м. Яготин).
Сенс аскези під час посту полягає в очищенні тонких енергетичних структур, які допомагають Душі й Духу наблизитися до Бога, звільнитися від руйнівних родових програм.
Ці та інші «таємниці» стануть «явними» для кожного учасника форуму. Українська академія цілительства запрошує всіх долучитися до нових знань і стати творцями свого життя та співтворцями нашого спільного нового світлого, доброго і радісного світу.

Форум «У світлі нових суспільних енергій» проходитиме 15 березня в Українській Академії цілительства за адресою: м. Київ, вул. Богомольця, 4. Телефон для довідок: (044) 253 06 57, 095 55-47-999.