СВОЇ ПРОБЛЕМИ МОЖНА... "РОЗКРУТИТИ"

Поділитися:

fitnesУСІ БІОЛОГІЧНІ МОЛЕКУЛИ ОБЕРТАЮТЬСЯ ВЛІВО

Хоч як це дивно, але розкрутити багато життєвих проблем, у тому числі й проблем зі здоров’ям, - можна простим обертанням тіла за годинниковою стрілкою. Крутитися треба з радісним відчуттям звільнення. Добре обертатися зі сміхом до повного задоволення. Пояснюється це тим, що всі біологічні молекули обертають площину поляризації вліво, цим вони відрізняються від інопланетних біомолекул. Чакри - енергетичні центри всіх живих істот, включаючи рослини й одноклітинних тварин, обертаються природно вліво, за сонцем, посолонь. Культові обряди в різних народів також мають такі обертання. Знані мусульманські містики суфії можуть багато годин обертатися на одному місці, поки не досягнуть стану звільнення. Маленькі діти також люблять кружляти на місці й перекидатися.

У РАЗІ ЗНИЖЕННЯ ШВИДКОСТІ ОБЕРТАННЯ ЧАКР ЗМЕНШУЄТЬСЯ БІОПОЛЕ

У повсякденному житті ми наповнюємося непотрібною психічною напругою, чуючи: «закрутився на роботі!» Це не означає, що людина багато разів повернулася праворуч. Ні, це свідчить про те, що швидкість обертання чакр знижується під кінець дня й людина втомлюється. Гальмують депресивні чинники - стрес, психічні затиснення й пригнічування людини людиною. При цьому зменшуються обсяг і напруга біополя людини, і вона стає уразливішою до різних патологічних чинників. Депресивні стани - це передхвороба. Хвороби - це стійкі тіні в аурі людини, оце і є закручення. У разі обертання по ходу ми просто посилюємо природний рух енергії в чакрах. Якщо ці вправи виконувати поступово, правильно й регулярно, можна розкрутити, розрулювати багато проблем не тільки фізичного тіла, а й нашої нестабільної психіки і навіть карми. Закручення розкручуються, енергія звільняється, проблеми розв’язуються. У це можна не вірити, однак спробувати варто.

ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ ПРАКТИЧНО:

1. Прокинувшись і прийнявши душ, потрібно зробити легку розминку. Виконати розтягувальні, зігрівальні вправи, щоб тіло загуло, а душа заспівала. 2. Стаємо по центру кімнати, спина прямо, руки врізнобіч і чітко горизонтально. Треба трохи постояти із заплющеними очами - послухати себе. Налаштуватися на обертання. 3. Слухаємо себе: куди захочеться обертатися. Іноді хочеться обертатися проти годинникової стрілки - скинути негатив. Не стримуйте себе. Спочатку обертання повинні бути повільними, усвідомленими. Обертаючись за годинниковою стрілкою, людина наповнюється позитивною, своєю енергією. Якщо нудитиме, потрібно відразу припинити обертання й сісти відпочити. Кожного дня час і кількість обертань поступово збільшуємо. Ця проста, але дуже ефективна вправа спричинює стимуляцію координувальних зон головного мозку, поліпшує його мікроциркуляцію й живлення. А головне: ця вправа - профілактика таких мозкових порушень, як хвороба Паркінсона, недоумство й інші. Коли ви засвоїте поступово цю практику, відчуватимете себе планетою чи зіркою, що обертається разом зі спіральним рухом Космосу. Нехай дрібне й темне не наважиться вас торкнутися. Швидкість обертання цього не дозволить. Дзиґа гуде, коли кружляє, наповнюючи весь простір СВОЄЮ музикою.

Володимир БОЛСУН, лікар-невропатолог.