СИЛА ЧАСНИКУ ОЧИСТИТЬ ВІД НЕГАТИВУ ТА ХВОРОБ

Поділитися:
СИЛА ЧАСНИКУ ОЧИСТИТЬ ВІД НЕГАТИВУ ТА ХВОРОБ

Незвичний погляд на відомий усім продукт

Часник має зв'язок із трьома планетами та руйнівними й творчими енергіями інформаційного поля Землі. Якщо взяти 12 зубків нечищеного часнику, загорнути їх у папір (формат А-4) і покласти посередині житла, то біополе часнику сягатиме близько 8 метрів, й усі мешканці квартири чи будинку будуть перебувати під його впливом. Насамперед через часник виявляє свою дію руйнівна частина енергоінформаційного поля. Вона очищує людину від усіляких агресій: порчі, пристріту, зурочень, прокляття та ін. За нею підключається планета, енергетика якої сприяє очищенню ніг, м'язів і кісток. Далі планета Змія дає інформаційну енергію, що видаляє химери з людини, які мають вигляд змійок. Вони можуть бути скрізь у тілі. Якщо містяться під серцем, то це зумовлює його захворювання. Якщо обплутують ноги або руки, то можливі онкологічні захворювання. Потім у дію вступає третя планета, яка відновлює клітини організму й запобігає передчасному старінню.
   Насамкінець – включається творча частина енергоінформаційного поля Землі, яка має зцілювальний вплив на всі органи людини. Після цього весь процес починається спочатку. Так триває до повного зцілення людини, яке залежить від її віку та місця проживання.
Їсти часник слід не очищаючи лушпиння ножем, інакше він втрачає свою силу. Моя дружина, можливо, завдяки своїй інтуїції, спочатку відкушує з основи зубчика, а потім очищає його руками. Я перевірив і виявив, що в цьому разі часник зберігає свою силу. Якщо покласти зубчик під язик – то починають працювати відразу дві планети. Відбувається видалення змійок і відновлення клітин організму. Таку саму дію має й уживання хліба, натертого часником.
Якщо на роботі ви часто відчуваєте втому, виникає дискомфорт, то візьміть 12 зубчиків часнику й покладіть їх собі в кишеню, у якій немає бути нічого металевого. Сили до вас повернуться.

Віктор РОМАНЕНКО.