ТЕХНІКА «СКЛЯНКА ВОДИ» - ЧЕТВЕРТИЙ ПРИЙОМ «ТИБЕТСЬКОГО П’ЯТИЛИСНИКА»

Поділитися:
ТЕХНІКА «СКЛЯНКА ВОДИ» - ЧЕТВЕРТИЙ ПРИЙОМ «ТИБЕТСЬКОГО П’ЯТИЛИСНИКА»

(Початок)

Сьогодні я представлю вам іще один прийом, включений у гормональний комплекс «Тибетський п’ятилисник», — «Склянка води». Ця техніка прийшла до нас із Тибету і приховує в собі колосальні можливості. Тепер, коли ми вже дещо розуміємо про силу підсвідомості й дещо вже дізналися про дивовижні властивості води, ми в змозі зрозуміти й оцінити всю силу і дієвість цієї практики, перевіривши її на собі.

У яких випадках застосовувати техніку «склянка води»

• Наприклад, коли ви мучитеся над розв’язанням якоїсь проблеми — і ніяк не можете знайти відповідь.
• Чи коли відчуваєте гострий біль (фізичний чи душевний).
• Чи коли знаходитеся перед важкою дилемою.
• Чи коли хтось (чи щось) вивів вас із рівноваги.
• Чи для пошуку втрачених речей.
• Коли хочете отримати, нарешті, те, про що давно і потаємно мрієте.
Та багато ще можна перераховувати різних випадків і ситуацій, у яких відмінно допомагає техніка «Склянка води». Як і всі інші вже представлені прийоми, вона теж впливає на гормональну систему. Цей вплив здійснюється за допомогою вироблення особливої енергії — ментальної.
Важлива умова: техніка виконується безпосередньо перед сном. Але є виняток — це втрата емоційної рівноваги. У цих випадках не треба чекати відходу до сну, а слід виконувати техніку в цей момент.

Як виконувати техніку «склянка води»

• Для початку сформулюйте свою проблему. Не розводьте думки по дереву — скажіть коротко. А тим більше не вдавайтеся в деталі, не перевантажуйте формулювання.
Наприклад, якщо ваша проблема — погане самопочуття, то так і кажіть: мовляв, я погано себе почуваю. Або якщо перебуваєте в грошовому кризі, то теж не вітійствуйте, так і формулюйте: «Прямо зараз мені не вистачає грошей», — і можете додати, на що саме.
• Коли впораєтеся з формулюванням своєї проблеми, потрібно сформулювати завдання. Його придумувати не треба — просто запам'ятайте, воно для всіх випадків одне й те ж: «потрібно знайти розв’язання».
• Потім візьміть чистий аркуш паперу (невеликий, наприклад із блокнота). І запишіть і те, й те: і формулювання проблеми, і текст завдання — нехай вийде єдиний текст, який під час виконання техніки ви станете промовляти вголос.
• Потім налийте в склянку питної води (перевагу віддайте склянці із прозорого та безбарвного скла).
• Додайте у воду кілька крапель чистого лимонного соку і ретельно перемішайте.
• Візьміть склянку в руки, тримаючи її чотирма пальцями: вказівними і великими.
• Потім заплющте очі й по пам'яті вголос промовте текст, який ви підготували (формулювання проблеми + завдання).
• Потім подумки додайте фразу делегування: «Цього достатньо для того, аби мені вдалося розв’язати мою проблему».
• І повільно, зі смаком (можна з зупинками) випийте рівно половину від усієї води у склянці. Втім, нічого страшного, якщо вип'єте трохи більше половини — бухгалтерської точності тут не потрібно.
• Важливо! Поки п'єте воду, у ваших думках не повинно бути нічого, крім фрази делегування: подумки промовляйте її, поки робите ковтки.
• Склянку з другою половиною води накрийте тим аркушем, на якому ви написали текст проблеми і завдання, і поставте поруч зі своїм ліжком, у головах.
• Уранці допийте половину води, що залишилася, і теж з однією-єдиною думкою. Ось цією: «Дякую!»
• Подумки проговорюйте це слово, поки не доп'є всю воду.
• Аркуш із записом можете викинути — з розумінням, що він зробив свою справу.
Це майже все, що від вас буде потрібно для розв’язання вашої проблеми. Чому майже? Тому, що будьте уважні протягом наступних 3-х днів — аби не проґавити розв’язання (три дні — це, звичайно, умовний термін). Варіант розв’язання вас може осяяти вже в першу ніч, але 3 дні — це зазвичай граничний термін: тобто в цей відрізок часу рішення надходить.
Майте, будь ласка, на увазі: ніяких див не буде. Рішення зазвичай такі прості, що від них часом відмахуються — не сприймають всерйоз. Не піддавайтеся цьому ризику — не чекайте нічого «особливого» і замороченого. Пам'ятайте: для будь-якої вашої проблеми є просте розв’язання. І воно завжди найліпше.

Як це працює...

Вам же відомо, що вода — це сприйнятливий, тонко настроєний накопичувач інформації? І вже відомо, що вона, чуючи ту чи ту інформацію, змінює свою структуру. І ось це теж ні для кого не секрет: лимонний сік, який ви додаєте до води, — це кислота, і вона перетворює воду в електроліт (точніше, помітно підсилює електричну провідність води). На цьому принципі заснована робота електролітних батарей.
Дивіться далі. Думки — це електричні імпульси. А ваше тіло — це енергія і теж випромінює електрику.
Тепер дивіться, який механізм роботи «Склянки води».
Коли ви промовляє свій текст (формулювання проблеми + завдання), вода приймає цю інформацію і підлаштовує під неї свою структуру — тобто стає фізичним еквівалентом вимовлених слів.
Коли ви подумки посилаєте фразу делегування, ви передаєте воді цілком певний електричний імпульс (енергію).
Коли ви змикає пальці на склянці, ви замикаєте цю енергію — не дозволяєте їй розсіятися.
А коли випиваєте воду, то направляєте насичену конкретною інформацією енергію в тіло. Це матриця — програма запиту (її ще називають наміром).
А оскільки ви думаєте не тільки мозком (як прийнято вважати), а кожною клітиною, то відбувається ось що: ви повністю, кожною своєю клітиною, насичуєтеся енергією наміру — знайти розв’язання своєї проблеми. Енергія наміру — це дуже потужна енергія, яка не заспокоїться, поки не з'єднає енергію проблеми з енергією її (проблеми) розв’язання.

Навіщо ділити воду на 2 порції?

Це ритуальна дія, яку ви адресуєте своїй підсвідомості — адже саме до неї звертається енергія наміру, саме підсвідомості передається запит: перше — на пошук розв’язання, і друге — на надання розв’язання щодо проблеми.
Тому нічна порція — це запит на пошук розв’язання, а ранкова порція — це запит на надання розв’язання. І — найголовніше — оповіщення про вашу готовність його прийняти.
Якраз для цього ви і промовляєте в думках «Дякую» — щоб дати своїй підсвідомості зрозуміти, що ви впевнені в готовності розв’язання. Так ви відкриваєтеся отриманню готового розв’язання.
Чому техніка виконується на ніч? А щоб ви не фонили — не створювали жодних шумів безперервним потоком своїх думок (найрізноманітніших). У сні свідомість відпочиває — і жодних шумів не створює. І підсвідомість працює без перешкод — і тільки над завданням, яке надійшло.

Марта НІКОЛАЄВА- ГАРІНА,
практичний психолог, фахівець із біоенергетики людини,
автор унікальних методик з управління віком.
http://to-buybook.ru/skachz.html

(Продовження).