ТЕХНІКА ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ

Поділитися:
Техніка  здійснення мрій

Незалежно від того, скільки нам років, чарівність новорічно-різдвяного часу нікого не залишає байдужим. Це час, коли, поринувши в атмосферу свята, ми ніби оновлюємося, починаємо знову мріяти, хотіти змін, ставити нові цілі й по-дитячому щиро вірити, що вони обов’язково здійсняться.
Є багато ритуалів, як закинути свою мрію в простір. Ось тільки далеко не кожна мрія потому здійснюється або ж здійснюється вже тоді, коли ми та обставини настільки змінилися, що вона нам не потрібна.
Саме тому, аби мріялося потрібне, а потрібне -  здійснилося, психотерапевт, особистий коуч Вікторія ПОКЛАДОВА розповість, як правильно формувати бажання, щоб ніщо не стало їм на перешкоді.

Чому мрії заходять у глухий кут

Є кілька поширених помилок, які часто допускають, формуючи бажання. Часто мрії не здійснюються, коли вони абстрактні, тобто, наприклад, «хочу бути здоровим чи щасливим». Люди хочуть цього, не усвідомлюючи, що їм приносить цей стан, що дарує відчуття щастя й насправді для чого це.  Нерозуміння породжує відсутність результату.
Друга помилка: мрії настільки глобальні, що своїм розмахом уже лякають людину, й вона, думаючи про них, внутрішньо стискається, вважаючи це нездійсненним, що їй це не під силу.
Третя помилка: ставлячи мрію, людина має спитати себе,  чи готова вона її прийняти. Тобто, приміром, внутрішньо людина хоче відпочити, вона мріє про це, але її переконання, що без неї все рухне в сім’ї чи на роботі, породжує наскільки великий тягар обов’язків, що навіть якщо їй подарують подорож, вона не зможе собі це дозволити.
Інший варіант, людина мріє задля самого процесу, не докладаючи жодних зусиль для цього. Це щось,  як в анекдоті: жінка мріє схуднути, її питають, чому ж ти не займаєшся спортом, не змінюєш раціон, а вона у відповідь: а як же потім жити без мрії?

І ще один хибний шлях - мріяти про те, що прийнято в суспільстві за такий собі шаблон: машина, квартира, діти, рахунок у банку тощо. Я не кажу, що це непотрібно, питання в тому, чи цього насправді хочете ви, чи це нав’язана вам мрія. Можливо, ваша справжня мрія зовсім інша, її лише потрібно внутрішньо віднайти. Інакше ризикуєте повторити шлях однієї з моїх пацієнток. Вона мріяла про багатого чоловіка, будинок, дітей. Мрія здійснилася: вона вийшла заміж за багатого, красивого француза, з будинком, який обслуговувало 13 людей персоналу. Вона всіх звільнила й почала мити, прибирати сама, через 3 роки  виснажилася, а коли втомлена лежала, чоловік їй сказав: чого ти лежиш, піди краще витри пилюку.  Це була остання крапля й вона розлучилася. Тобто жінка мала мрію-«картинку», насаджену суспільством, але вона не була готова до неї. 
Адже, щоб мрія здійснилася й принесла користь, ми маємо так хотіти її, щоб щодня мати імпульс, аби докладати зусилля для її реалізації: витрачати час та сили на отримання нових знань, навичок, що потрібні для цього. Врахуйте, чи готові ви до цього, проаналізуйте ваше бажання за цими критеріями й уже тоді запускайте мрію в простір.

Найкраща мрія та, до якої доклали душу й руку

Техніка формування мрій проста.  Треба спокійно сісти, зосередитися на тому, чого насправді хочете.  Наприклад, якщо хочете вилікувати артрит, подумайте, які вигоди вам дасть вільний рух. Можливо, ви любите мандрувати  чи займетеся улюбленим садівництвом, а може, хочете бігати й стати марафонцем. Виберіть, що вас мотивує розпрощатися з цією хворобою, відчуйте себе в стані, ніби це вже сталося: ви біжите, піднімаєтеся в гори чи обрізаєте дерево, а ноги вас легко несуть. Відчуйте цей стан окриленості, проживіть його. Ви отримаєте радість, відчуєте, що це вже реально у вашому мозку, а отже може бути втілено й у житті. Це відчуття мотивуватиме вас попрацювати над досягненням мети.

А далі йде найцікавіше: робота над здійсненням мрії. Слід сісти й записати на папері, які у вас є ресурси для цього, прикинути план дій: почати збирати інформацію про методи лікування хвороби, кращих лікарів, що спеціалізуються на цьому виду захворювань, як покращити стан у домашніх умовах і почати робити вправи чи щось інше, поїхати на консультацію в хорошу клініку. 
Коли людина так націлюється на обране та починає робити перші кроки, відбувається цікава річ, навколо неї починає формуватися спеціальний простір: з’являються потрібні люди, складаються сприятливо обставини на шляху до її мрії. Коли ми цим натхненні, це буде вже як програма всередині нас, і підсвідомість  вибиратиме, як серед тих життєвих ситуацій, що стаються, робити кращий вибір у напрямку до мети.

Фокусуйтеся на меті, робіть реальні кроки, але не ставте умов, що це станеться лише в тому разі, якщо цьому передуватимуть якісь дуже конкретні події, до прикладу, винайдуть новий методі лікування чи ви потрапите до певного лікаря. Ми всі бачимо, як нині все швидко змінюється в нашому світі, міняються технології, можливості. Тож треба бути готовим, що вам доведеться коригувати шляхи досягнення вашої мрії, виходячи з нових реалій, що виникатимуть.