ТЕНДІТНИЙ ЖІНОЧИЙ ОРГАНІЗМ ПОТРЕБУЄ М'ЯКОЇ КОРЕКЦІЇ

Поділитися:
ТЕНДІТНИЙ ЖІНОЧИЙ ОРГАНІЗМ ПОТРЕБУЄ М'ЯКОЇ КОРЕКЦІЇ

і вдячно відгукується на природні засоби оздоровлення

У січні в Олени ( тридцятирічної жінки, мами двох дітей) несподівано з’явився біль унизу живота. Спочатку вона не надала цьому великого значення. Подумала, що переохолола, застудилася. Але біль не лише не припинявся, а посилювався. Тому вона поспішила до гінеколога. Після огляду та обстеження на УЗД лікар поставив діагноз: гіперплазія ендометрія (доброякісне розростання внутрішнього шару матки - ендометрія, яке спричинює потовщення й збільшення її об’єму). І пояснив, що ця патологія лікується лише хірургічно: потрібно робити вишкрібання. Олена пішла на консультацію до іншого фахівця, він підтвердив діагноз і запропонував той само метод лікування. Молодій жінці дуже не хотілося вдаватися до операції. Прийшовши додому, вона стала шукати в мережі Інтернет усю інформацію про свою проблему і про можливості в її лікуванні. На жаль, не дізналася нічого нового. Усі медичні центри пропонували позбавлення від ендометріозу хірургічним способом. Однак з відгуків жінок, які мають таку само проблему й пережили процедуру вишкрібання (таких виявилося багато), Олена дізналася: операція хоча й полегшує на деякий час симптоматику, але повністю проблему не розв’язує. Через деякий час ендометрій знову починає розростатися, біль та інші неприємні симптоми повертаються. Гормональні препарати, які лікарі приписують для загальмування цього процесу, на жаль, за відгуками хворих, теж не дають бажаних результатів. Незважаючи на маловтішну інформацію, за відсутністю альтернативи Олена все ж зважилася на операцію. Адже біль ставав усе нестерпнішим. Вишкрібання призначили на 10 травня. Напередодні планової госпіталізації Олена випадково зустріла однокласницю Марину, в розмові поділилася з нею своїми проблемами. І несподівано для себе почула про можливу альтернативу операції: Марина розповіла про унікальну китайську оздоровчу продукцію, яка вже кілька років представлена в Україні компанією «Енергія Тибету» й допомагає в розв’язанні різних проблем зі здоров’ям, зокрема й жіночих. Це одяг із біофотонами, жіночі фітотампони, структуризатори води, спеціальні біодобавки під назвою «Жіноча формула». Олена зателефонувала лікарю і попросила відкласти на деякий час операцію. Натомість придбала собі труси з біофотонами, 6 жіночих фітотампонів, «Жіночу формулу». За кілька тижнів застосування цієї продукції жінка нарешті стала жити без болю. Окрилена цим результатом, через 2 місяці вирішила знову пройти медичне обстеження. Після ультразвукового дослідження вона прочитала у своїй медичній картці: ендометрій у нормі. Це було підтвердженням того, що вона й сама відчувала: хвороба відступила. Зважаючи на те, що гінекологічні проблеми з різних причин сьогодні має більшість українських жінок, ми попросили головного лікаря Центру нових медичних технологій, віце-президента компанії «Енергія Тибету» Любов Краснікову детальніше розповісти про можливості згаданих засобів у нормалізації функцій статевих органів за різних захворювань.

СТРУКТУРОВАНА ВОДА – НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ ОЧИСНИК ОРГАНІЗМУ

Перелічені вище засоби належать до медичних технологій нового покоління. Вони спрямовані на нормалізацію функцій організму, який, як саморегулювальна система, сам усуває всі неполадки в собі. У цьому ми неодноразово пересвідчувалися, застосовуючи цю продукцію для відновлення здоров’я наших родичів, знайомих, сотень тисяч пацієнтів. Щоб організм працював, як злагоджений механізм, йому потрібно створити лише нормальні умови. Передусім очистити від шлаків, токсинів, бактерій, паразитів, вірусів. Це можна зробити за допомогою структурованої води - такої, яка відповідає нашій внутрішньоклітинній рідині. Вона здатна проникати всередину клітини, очищаючи її. Структурувати воду в домашніх умовах можна за допомогою кухлів і стаканів- структуризаторів, виготовлених з наноматеріалів: спеціальних сплавів металів, мінералів, таких як кремній, турмалін, і біофотонів. За кілька хвилин перебування в структуризаторі вода стає подібною за своїми характеристиками до нашої внутрішньоклітинної.

ФІТОТАМПОНИ – СОРБЦІЯ Й НОРМАЛІЗАЦІЯ ГОРМОНАЛЬНОГО СТАНУ

Унікальні очисні властивості мають і жіночі фітотампони. Рецепт їх виготовлення взято з давніх джерел китайської медицини, яка налічує 5000 років. Ними підтримували своє здоров’я дружини та наложниці китайських імператорів. До їх складу входять такі відомі в лікуванні жіночих хвороб трави, як дягель, акація, камфора, бузок, сік дерева «кров дракона», а також інші компоненти, які китайці тримають у секреті. Перелічені рослини володіють вираженими протизапальними, антибактеріальними, дезінтоксикаційними та протибольовими властивостями. Вони багаті на біофлавоноїди, які належать до фітогормонів. А відтак нормалізують рівень гормонів у жіночому організмі. Це дуже важливо. Адже відомо, що передменструальний синдром, порушення менструального циклу, кісти, міоми, розростання ендометрія, мастопатії, запальні процеси в статевих органах часто є наслідком гормональних збоїв. Після нормалізації гормонального фону ці новоутворення зникають. Фітотампони мають виражену сорбційну дію, вони витягують зі статевих органів весь бруд: відмерлі клітини ендотелію, слиз, кісти, фіброми, а інколи й паразитів, які оселяються в статевих органах. Їх дія є дуже показовою. Через 3 дні (саме на такий період вводиться один тампон), жінка, витягуючи його, сама може переконатися, скільки бруду виходить з її піхви. Зазвичай достатньо одного курсу - застосування 6 тампонів, для досягнення бажаного ефекту у відновленні здоров’я. У разі задавнених станів курс можна повторити. З метою профілактики хвороб можна порекомендувати кожній жінці ставити 1-2 тампони 1 раз на місяць. Продовжуючи розповідь про можливості фітотампонів, потрібно зазначити, що фітогормони, які містяться в них, допомагають нормалізувати обмінні процеси, зокрема білкові. Це дуже важливо, бо внаслідок гормональних порушень відбувається процес старіння білка, який є головним матеріалом усіх тканин людського організму. Це спричинює нетримання сечі, опущення внутрішніх органів, появу передчасних зморщок, розвиток остеопорозу (білок у кістках є основою, яка тримає потрібні для їх міцності й щільності мінеральні речовини), проблем хребта, суглобів та багато інших. Зважаючи на все сказане вище, фітотампони можна рекомендувати жінкам будь-якого віку (окрім вагітних та тих, що не втратили цноту) з метою профілактики захворювань та усунення найрізноманітніших порушень: фіброміоми матки, полікістоз яєчників, ендометріоз, ерозія шийки матки, аднексит, опущення матки, безплідність тощо. Вони також помічні в разі циститу, уретриту, геморою, проктиту. Є випадки, коли фітотампони сприяли розсмоктуванню ущільнень у молочній залозі в разі мастопатії та вузлів у щитоподібній залозі. Адже ці патології часто виникають унаслідок порушень у роботі статевих органів.

БІОФОТОНОВІ ТРУСИ – ВІДНОВЛЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНИХ І ФІЗІОЛОГІЧНИХ ФУНКЦІЙ

Одяг з біофотонами, зокрема труси, належить до головної продукції для збереження й відновлення жіночого здоров’я. Його виготовлено за новітніми нанотехнологіями на основі 44 рослин, які заморожують до температури мінус 170 градусів, подрібнюють до мільйонних частинок і пошарово наносять на бавовняну тканину. У вигляді біофотонів рослини діють на трьох рівнях: інформаційному, енергетичному й речовинному. Тобто вони випромінюють певний спектр частот, співзвучних з частотами тих чи тих органів і систем. Під час носіння біофотонового одягу ці частоти проникають усередину тіла на 5-7 см. Завдяки цьому досягається кілька важливих ефектів. По-перше, відбувається мікровібраційний масаж тканин, що сприяє поліпшенню крово- та лімфообігу, звільненню від шлаків на клітинному рівні. По-друге, ослаблені органи отримують потрібну їм енергію для відновлення власної енергетики, а потім і фізіологічних функцій. По-третє, спостерігається речовинний вплив у мікродозах, тобто на гомеопатичному рівні.

ПРАКТИКА, ЯКА ПІДТВЕРДЖУЄ ТЕОРІЮ

На наших конференція звучать десятки й сотні разючих випадків оздоровлення. Ми вдячні всім людям, які щиро розповідають про свої результати, адже вони можуть стати гарним прикладом для жінок, які хворіють і не втрачають віру знайти спосіб поліпшити своє здоров’я. Приміром, нещодавно нам повідомила про свою вагітність 40-річна жінка, яка вже й не мріяла мати дітей, бо багато років прожила з діагнозом «безплідність» і, незважаючи на тривале й багаторазове лікування різними методами, їй не вдавалося стати матір’ю. Після застосування фітотампонів і біофотонових трусів вона завагітніла. Одна з наших дистриб’юторів, жінка 60-років, вирішила пройти оздоровчо-омолоджувальний курс, тож стала застосовувати фітотампони, хоча її нічого не турбувало. Після десятого тампона з піхви пішла вода у великій кількості (як у вагітних відходять води перед народженням дитини) і живіт значно зменшився в розмірі. Це свідчить про те, що в організмі була кіста чи ще якась патологія, про яку вона не знала, але успішно позбулася за допомогою тампонів. До речі, багато жінок в період клімаксу скаржаться на відчуття сухості піхви. Після застосування фітотампонів та «Жіночої формули» відбувається оновлення слизової оболонки і ця проблема зникає. Сотні жінок розповідають про те, що після застосування фітотампонів, біофотонових трусів, структурованої води під час місячних з їхньої матки виходять шматки «якогось тіла», а згодом після обстеження на УЗД та в лікаря-гінеколога дізнаються, що в них зникли міоми. Чудові результати застосування згаданих вище засобів у лікуванні поліпів, папілом, кандидозів. Вони виходять з тіла жінки у вигляді грибниць, «довгих ниток» тощо. Є випадки, коли з піхви фітотампони витягують паразитів. З огляду на це, фітотампони, біофотоновий одяг, структурована вода, біологічно активні добавки є ефективною профілактикою онкологічних захворювань, адже відомо, що злоякісні пухлини часто починаються з доброякісних утворень, грибкових уражень, папілом тощо. До речі, всім споживачам нашої продукції ми наполегливо рекомендуємо обов’язково проходити обстеження в лікаря, щоб переконатися, як працюють оздоровчі засоби, достовірно знати стан свого здоров’я. І багато жінок роблять це, тому мають медичні обстеження з висновком фахівця про те, що вони позбулися тієї чи тієї проблеми. Фітотампони не можна ставити вагітним, щоб не спровокувати викидень. А ще - незайманим дівчатам, щоб не ушкодити дівочу пліву. Але в останньому випадку фітотампон можна застосовувати, не вводячи в піхву, а закладаючи його в пуп, а зверху заклеюючи пластирем. Таким чином молоденькі дівчатка позбувають гострих і хронічних запалень, спричинених переохолодженням, купанням у нечистій воді (наприклад, у басейні), кандидозами, які в майбутньому можуть перерости в серйозні проблеми. Хочеться згадати про ще один аспект застосування фітотампонів та біофотонового одягу. Ще досить молода, 40-річна, жінка, вирішила скористатися фітотампонами, щоб позбутися аднекситу (запалення яєчників). Після застосування шести тампонів, як показало самопочуття і консультація в лікаря, її здоров’я нормалізувалося. А ще жінка з подивом помітила, що в неї підтягнулася шкіра обличчя. Не знаю, що її більше порадувало. Річ у тім, що вона за останній рік різко постаріла, шкіра обличчя обвисла, і вона, не бажаючи миритися з цим, збирала гроші на пластичну операцію, потреба в якій відпала завдяки фітотампонам. Омолоджувальну дію фітотампонів та біофотонового одягу відзначає більшість їх споживачів. І це не дивно. Адже після того, як організм звільнився від шлаків, токсинів, у ньому нормалізувався гормональний баланс, це відразу позначається на зовнішності.