ТОЧКА ФЕН-ФУ ТА ОМОЛОДЖЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Поділитися:
ТОЧКА ФЕН-ФУ ТА ОМОЛОДЖЕННЯ ОРГАНІЗМУ

«Ліки від усіх недуг... Омолодження мозку». Нещодавно під такою назвою вийшла стаття журналіста-дослідника в галузі езотерики та геронтології (наука про подовження людського життя) Олександра Афанасьєва. Автор статті на основі вивчення науково-популярної літератури та власного досвіду відкрив і модернізував для застосування в сучасних європейських умовах давню методику східної медицини впливу на акупунктурну точку «оздоровлення й омолоджування» Фен-фу, яка міститься на голові людини. О. Афанасьєв називає її унікальною і, можливо, найважливішою на тілі людини.

Точка Фен-фу міститься під потиличних бугром - там, де стикаються голова й шия. Її легко можна намацати. В анатомії точка носить назву великого потиличного отвору. У китайській медицині, впливаючи на цю точку припіканням чи голковколюванням, лікують багато хвороб. Показання при цьому такі: крововилив у мозок, головний біль, біль у шийно-потиличній ділянці, носова кровотеча, ларингіт, жарознижувальна дія в разі гарячкових станів.
Цей метод описано в підручнику  Є.Д. Тикочинскої «Основи рефлексотерапії».
Але, виявляється, для поліпшення стану здоров’я в домашніх умовах можна обійтися без голковколювання й припікання. На точку Фен-фу можна впливати льодом з холодильника. Адже лід має дуже добру особливість впливати на кровотік.
Ми ж знаємо, що якщо вчасно покласти до забитої ділянки шкіри лід, то синця не буде. Холод справді зумовлює значний відтік крові в точці переохолодження, але чи знаєте ви про те, що це тимчасове явище й за ним відбувається потужний приплив крові?
Секрет ще й у тому, що крові в організмі менша кількість, ніж обсяг кровоносної системи, й мозок недоотримує кровопостачання. Передбачається, що впливаючи на Фен-фу льодом, ми відновлюємо приплив крові до мозку, а він виробляє омолодження організму, зцілення тіла від різних патологій. Таким чином відбувається:

• Омолодження організму.
• Оздоровлення всіх систем і функцій.
• Позбавлення від багатьох, в тому числі невиліковних захворювань, таких як астенічний синдром, астма, гіпертонія та гіпотонія, алкоголізм та інших.
• Уповільнення процесу старіння й мало не безсмертя.

Методика така: прикладати кубик льоду 2,5 х 2,5 см до потилиці безпосередньо до точки Фен-фу (її дуже просто знайти: ямка, де голова сполучається з шиєю).

Робити регулярно, з перервами  2-3 дні вранці натщесерце та ввечері перед сном. Спочатку може здатися, що холодить дуже відчутно, але буквально через 30-40 секунд відбувається прилив тепла. Коли кубик повністю розтане, розтерти потилицю рушником. У перші дні може виникнути відчуття ейфорії за рахунок викиду ендорфінів у кров.
Що це дає?
* Поліпшується сон.
* Завжди чудовий настрій.
* Підвищується загальний життєвий тонус.
* Краще працює травний тракт.
* Минають застуди.
* Проходять головний, зубний, суглобовий біль.
Як свідчать відгуки багатьох людей, які випробували цей метод на собі, він справді благотворно впливає на організм. І все ж перед тим, як випробувати його на собі, порадьтеся з лікарем. Крім того, застосовуйте цю методику, враховуючи  індивідуальні відчуття й реакції. Наприклад, збільшуйте поступово час впливу холодом на точку Фен-фу. Словом, досліджуйте й експериментуйте. Бажаємо вам успіхів у досягненні здорового довголіття.

І наостанок пропонуємо вашій увазі вислів доктора медичних наук, академіка Н.П. Бехтєревої: «Кріодинаміка - це єдина методика, що відновлює весь організм в цілому, приводить його до фізіологічної норми, що відповідає вашій конституції, а не лікує симптоми захворювань. На сьогодні аналогів кріодинаміці, щодо простоти її та доступності, - немає ».