ТРАВИ Й ДЕРЕВА - НАДІЙНІ ЦІЛИТЕЛІ ТА ВЕЛИКІ ВЧИТЕЛІ

Поділитися:
ТРАВИ Й ДЕРЕВА - НАДІЙНІ ЦІЛИТЕЛІ ТА ВЕЛИКІ ВЧИТЕЛІ

Навчіться приймати їх допомогу

Духовні вчителі кажуть, що нас оточує величезна кількість духовних істот, які готові прийти нам на допомогу, щойно ми попросимо їх про це. Але, на жаль, людина про це забуває. Більше того, часто ми не помічаємо навіть видимих ​​наших друзів, помічників, цілителів, не знаємо про їхню дивну здатність відновлювати людину на всіх її рівнях. Ідеться про дерева, трави, квіти та інші рослини.
Засновник школи інеології (інформаційно-енергетичної взаємодії об’єктів природи), лікар-кардіолог, президент Української академії цілительства Сергій Бінат розповідав про багато цікавих випадків взаємодії людини з природою, внаслідок чого хворі отримували зцілення, ті, хто потребував поради, усвідомлювали, яке правильне рішення їм потрібно прийняти для розв’язання проблем, тощо.

Енергетичне наповнення - фізичне зцілення

Ось кілька уривків із лекцій Сергія Біната.
«Мені доводилося лікувати природою дуже важкі захворювання, перед якими офіційна медицина опускала руки. Так, наприклад, у Білорусі я рятував високопоставленого чиновника, в якого було небезпечне захворювання лімфатичної системи. Ця людина пройшла обстеження у Швейцарії, заплатила величезні гроші за своє лікування, але поліпшення стану так і не відбулося. У той час я читав у Білорусі двотижневий семінар і вже мав повертатися ? додому. Але друзі попросили мене проконсультувати хворого.
До зустрічі зі мною його намагалися лікувати 13 цілителів - безрезультатно. Річ у тім, що вони працювали з його тілом, а потрібно було - з енергетикою. Це я визначив під час біоенергетичної діагностики пацієнта: виявилося, що в нього зовсім виснажене енергетичне поле - всього 40 сантиметрів, хоча спочатку становило 8 метрів. Тому йому й не допомагало жодне лікування.
Перше, що потрібно було зробити, - наповнити цю людину енергією.
Як виявилося, в чоловіка було заблоковано й енергоцентри. У його душі накопичилося багато переживань, образ, яких потрібно було позбутися. На жаль, цей високопоставлений чиновник у силу обставин не міг піти на сповідь до священика, не міг відкритися й друзям. Тому я запропонував йому звернутися по допомогу до природи.
Ми сіли в машину й поїхали в білоруський ліс. Я знайшов для нього дерево й проінструктував: «Станьте перед деревом і відкрийтеся йому. Усе, що спливатиме у вас у свідомості, починаючи з самого народження, розповідайте йому. Вам можуть згадатися образи, конфлікти, стреси, неприємності, сварки тощо, тому обійміть дерево й про все це розкажіть йому. Якщо вас почне похитувати - не лякайтеся... А я поки що піду лісом прогуляюся». Ось за такою програмою ми займалися з хворим вранці й увечері. А в клініці працювали, залучаючи молитви, медитації, ікони.
Коли вчергове ми йшли лісом, я знайшов галявину, оточену двома десятками невеликих дерев. Поставив його в центрі, попросив розслабитися й заплющити очі. Пояснив: «З вами зараз працюватимуть природа й дерева ...» А сам став серед дерев і вимовив: «Я один із вас. Я такий же, як і ви. Перед вами людина зі своїми гріхами, проблемами, зі своєю хворобою. Якщо він гідний вашої шани й вашої допомоги, будь ласка, допоможіть йому». Не пам’ятаю, подумки чи вголос я це вимовив, але з усіх дерев до хворого пішла енергія. Його почало крутити, обертати. Але він був занадто ослаблений хворобою. Тому я посадив хворого на найближчий пеньок. Ми припинили спілкування з деревами й поїхали назад у клініку.
Наступного ранку пацієнт зустрічає мене й каже: «Сон тобі маю розповісти. Іду я лісом і раптом бачу - переді мною канава. Став я на краю канави, зібрався і перестрибнув через неї. І тоді зрозумів я, що житиму». Я продіагностував його енергетичне поле, воно майже відновилося. Набрало об’єму.
Дерева, молитви, медитації, ікони - все це разом йому дуже допомогло. Причому, деревам належала дуже велика роль. І коли високопоставленого чиновника знову повезли до Швейцарії на обстеження - в нього не виявили хвороби.
Розповім вам іще один випадок. Ми мали зустрітися з моїм другом, спецназівцем. Телефоную я йому, а він голосом умираючого каже, що зустріч скасовується. «Уже півтора місяця найіменитіші мануальні терапевти Києва мені хребет лікують. Вони мене мануалять, а хребет усе не виліковується...» Я приїжджаю, дивлюся його, а він, керівник громадської організації, народний депутат, - енергетично порожній. Спілкування з людьми плюс переживання з приводу певних подій призвели до того, що поле в ​​нього стислося.
«Узагалі річ не в хребті, - пояснив я йому. - Твій стан називається втрата енергії. Голова хвилюється й забирає з хребта енергію. Він оголюється. Лікарі працюють на фізіологічному рівні, а енергією ніхто не наповнює, тому й результату немає. Проведімо медитацію на наповнення». Провели.
Після чого я йому кажу: «Тобі не мануальний терапевт, а дерево потрібне. У Ботанічному саду росте здоровезний дуб. Знайди його, обійми й попроси допомогти. Він і буде тобі головним мануальним терапевтом». І ми з ним попрощалися. Через день я приїхав провідати друга, а дружина його каже: «Чоловік на роботі. Він знайшов той дуб, постояв біля нього, й біль зник».

Завдання людини - навчитися чути природу

Для тих, хто хоче відновити свою здатність спілкуватися з природою, надається унікальна можливість. Українська академія цілительства пропонує всім охочим стати учасниками дуже цікавого семінару: «Трави й дерева - надійні Цілителі та Великі Вчителі. Шлях до Себе Здорового через спілкування з ними». Цей семінар - виїзний. Він проходитиме на мальовничій Черкащині, в Шевченковому краю.
- Ми - єдине ціле з природою, з усіма представниками флори й фауни, - каже заступник генерального директора Української академії цілительства Валентина Кальна. - Тому можемо отримувати від них величезну допомогу. Але, на жаль, внаслідок перекосів у бік матеріальної складової буття ми втратили здатність чути природу, отримувати від неї допомогу. Сьогодні наше завдання - знову навчитися відчувати, розуміти, взаємодіяти з навколишнім світом.
Проводитиме наш семінар дуже цікава людина й унікальний фахівець – з діда-прадіда знахар, травник Павло Штеменко.
Села Моринці, Шевченкове та Будище, які відвідають учасники семінару, - це та «земля, яку сходив Тарас малими, босими ногами ...», а нині - Національний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка». Усе на цій землі особливе, чарівне й неповторне. Хто вперше доторкнеться до неї, той відразу відчує її життєдайну силу, чистоту й таємничість.
Містичне урочище Гупалівщина, джерельна вода з гайдамацького колодязя, давнє озеро, які є невід’ємною частиною місцевого краю, допоможуть стати ближчими до природи, відчути її цілющу енергетику. Від озера широким зеленим берегом доріжка приведе до величенних дубів - свідків Тарасового дитинства. Це тут у подвір’ї літньої дачі пана Енгельгардта, в дуплі одного з них, Тарас ховав свої малюнки. Ці вікові дерева-довгожителі (їм по 1000 років), як найстаріші живі істоти на території України, таять у собі величезну духовну силу, яку зможуть відчути на собі учасники семінару.
Семінар буде дуже цікавим і корисним і з практичної точки зору. Про це свідчить його програма:
- Дерево вибирає нас. Як стати його другом.
- Зовнішня оболонка дерева.
- Енергетичне шатро дерева - місце природного зцілення людини.
- Робота зі стовбуром дерева.
- Трави, ознайомлення з ними. Лікарські властивості трав.
- Збір лікарських трав. Правила збору трав.

Доторкніться до таїнств фітотерапії

Травник із діда-прадіда, знахар допоможе всім охочим пізнати ази фітотерапії, підкаже багато цікавих нюансів. Наприклад, розповість про деякі унікальні рослини, які ростуть на території України, покаже їх і навчить правильно заготовляти, щоб вони не втратили своїх цілющих властивостей. Для цього учасникам семінару потрібно взяти з собою спеціальний інструментарій (ніж), який раніше не був у вжитку.
Тож усі зможуть навчитися поповнювати свою домашню аптечку, а також заготовляти на весь рік оздоровчий чай.
- Павло Васильович - це справжній Майстер своєї справи. Його глибокі й об’ємні знання, вміння спілкуватися з природою, чути та розуміти мову дерев, трав, квітів, отримувати від них допомогу вражають навіть досвідчених цілителів, - розповідає Валентина Кальна. - Нікого не залишають байдужими й оздоровчі збори трав і чаї цього травника. Мені пощастило покуштувати його чай, до складу якого входять 108 рослин (108 вважається особливим числом у східній медицині). Його можна порівняти з чудовим еліксиром для душі та тіла. Мені бракує слів, щоб описати відчуття від вживання цього напою.

Українська академія цілительства запрошує всіх охочих узяти участь у виїзному семінарі «Трави й дерева - надійні Цілителі та Великі Вчителі. Шлях до Себе Здорового через спілкування з ними», який відбудеться 14 червня. Детальнішу інформацію про семінар можна дізнатися телефонами: 096 386-48-56, 095 452-06-38.