ТРАВИ ПОВЕРТАЮТЬ ЗДОРОВ'Я

Поділитися:
ТРАВИ ПОВЕРТАЮТЬ ЗДОРОВ'Я

В арсеналі лікаря народної та нетрадиційної медицини, відомого фітотерапевта з м. Cуми Любові Салій більш як сотня найменувань цілющого зілля, десятки розроблених оригінальних лікувально-профілактичних композицій від різних недуг.

«ДРУГЕ СЕРЦЕ» ЧОЛОВІКА ЗЦІЛЮЄТЬСЯ ТРАВАМИ

Сумчанин Іван Кирилович розміняв уже восьмий десяток літ. Кілька років страждав від аденоми (гіперплазії передміхурової залози), але після трьох курсів комплексного лікування у Любові Салій, за висновком лікарів, у нього зникла потреба оперативного втручання. Нині чоловік почувається добре. Таких пацієнтів різного віку в пані Люби чимало, адже на запалення чи гіперплазію передміхурової залози, яку ще називають другим серцем чоловіка, представники сильної статі хворіють доволі часто. Безперечно, у гострий період без протизапальних медичних препаратів не обійтися. В інших випадках гарний ефект забезпечує комплексне лікування лікарськими рослинами, продуктами бджільництва й вітамінами. - Ми розробили, - говорить Любов Салій, - низку лікувально-профілактичних зборів від простатиту та початкових стадій аденоми передміхурової залози, які призначаються хворим відповідно до медичних показань. Трави мають виражену протизапальну, бактерицидну, протитрихомонадну, протигрибкову, сечогінну та знеболювальну дію. Приміром, до однієї з фітокомпозицій входять звіробій звичайний, евкаліпт кулястий, аїр тростиновий, зеленчук жовтий, підмаренник справжній та золотушник звичайний, взяті в рівних частинах. 1 ст. л. з вершком збору трав заварюють увечері в 0,5 л води, протягом 5 хв тримають на слабкому вогні, ніч настоюють. Уранці проціджують і випивають упродовж дня по півсклянки за 20-30 хв до їди. І так щодня протягом 1-2 місяців. На початкових стадіях хвороби для позбавлення від недуги достатньо провести 1 курс лікування. За складніших випадків слід проводити кілька курсів на рік. Для більшого ефекту одночасно із травами призначають хворим вітамін Е по 1 капсулі 2-3 рази на день після їди впродовж місяця, бджолині обніжки (пилок квітковий) – по 1 ч. л. 2-3 рази на день до їди, настоянку бруньок тополі чорної або ехінацеї пурпурової по 30 крапель двічі-тричі на день.

ОЧИСНИЙ ЗБІР З ТРАВ ТВОРИТЬ СПРАВЖНІ ДИВА

Особливе місце посідає очисний збір, який за свою надзвичайну ефективність одержав ще й іншу назву – універсальний. Цей фітокомплекс оздоровлює всі органи й системи на клітинному рівні, добре очищає жовчні протоки, має виражену гепатопротекторну, жовчогінну і протизапальну дію, поліпшує обмінні процеси, ефективний у лікуванні гепатитів різного походження. - Один із моїх пацієнтів, який ще в дитинстві переніс вірусній гепатит, один раз на рік проходить профілактичне лікування очисним збором. Це дає йому можливість активно працювати, витримувати фізичні навантаження, а головне - уникати тупого болю в правому підребер’ї, не вдаючись до медикаментозної терапії, - розповідає Любов Салій. Очисний збір дає хороший ефект у лікуванні холангіту (запалення жовчних проток), навіть якщо він паразитарної природи, чудово оздоровлює сечовивідну систему. Крім того, до збору входять імуномодулювальні лікарські рослини, які містять важливі для організму мікроелементи й стимулюють залози внутрішньої секреції, сприяють нормалізації імунних процесів.