ЦІЛЮЩІ АРОМАТИ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКА

Поділитися:
ЦІЛЮЩІ АРОМАТИ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКА

В минуле перенесе «щасливий» аромат

Ароматерапію використовують у всіх релігіях світу для того, щоб налаштувати людину на піднесений лад. При народженні Ісуса Христа серед дарів були ладан і смирна — дорогоцінні смоли, які використовували під час молитов. Ароматичні смоли, згораючи, насичують простір високими вібраціями, які спрямовують свідомість людини в Небо. Під час страшних епідемій чуми й холери використовували ефірні олії полину, лаванди, троянди, лимона та інші для очищення повітря від скверни.
Для того щоб не захворіти на психічні хвороби, середньовічні судді  приколювали до одягу букетики з розмарину, чебрецю та рути. Вважалося, що масаж із дорогоцінною трояндовою олією подовжує життя й очищає розум від низьких думок.
У давньоіндійських брамінів-священиків був дивовижний звичай. Вони «занюхували» найбільш пам’ятні події життя якимось особливим запахом. Через багато років достатньо було піднести до носа той самий «щасливий» аромат — і поверталася пам’ять про цю подію у фарбах і свіжих відчуттях.
Здатність запахів в одну мить переносити нас із сьогодення в минуле межує з дивом, але ще чудовіше те, що за допомогою різних ароматів можна усувати багато захворювань.
Сучасна наука доводить, що ароматерапія, впливаючи на глибинні нервові центри (лімбічна система), знімає застійну напругу від пережитих стресів, нейтралізує старі негативні емоції. Аромати ніби змивають негатив з наших спогадів. Тому ароматерапію широко використовують під час лікування різних депресивних станів, і навіть у психіатрії.

Вібрації запахів і аури людини взаємопов’язані

Бергамотова й апельсинова олії — «олії щастя», співвідносяться з Сонцем і тому є антидепресантами. Кминна олія до
помагає травленню, а олія фенхеля очищає організм, точніше, усуває наслідки надмірностей в їжі. Базилікова олія допомагає за легеневих інфекцій та астми.
Універсальна лавандова олія. Застосовують і в разі інфекцій, і під час фізичної втоми, і для настрою. Дами своїм лицарям давали її в походи.
Олії майоранова, мускатного горіха і чорного перцю добре зігріють тіло під час м’якого масажу.
Запах і смак - це енергетичні вібрації молекул певної частоти. Так само, як і звуки, аромати можуть підносити людину чи засмучувати її внутрішній світ. Наприклад, запах тухлих яєць для європейця жахливий, а для аборигена чудовий. Також потрібно враховувати індивідуальну переносність ефірних олій.
Після народження в немовляти втрачається енергетичний, дзеркальний захист матері, а зодіакальний круг назавжди карбується в його енергетичну матрицю. Тому взаємозв’язок між вібраціями ароматів і вібраціями аури людини — очевидні.

Правильний вибір підкаже душа

ОВЕН. Стихія — вогонь. Годиться розмаринова олія. Вона чинить зігрівальну, стимулювальну дію, має гострий, «відвертий» аромат, що нагадує прямоту та цілеспрямованість Овна.
Олія розмарину — чудовий засіб від головного болю, застуди, нежитю, які так часто докучають Овнам. Дуже добре відновлює сили, поліпшуючи тонус ослаблених м’язів та освіжаючи втомлений мозок. Показання: неврастенія. Під час стресів і перезбудження для Овна підійде олія м’яти чи меліси.
ТЕЛЕЦЬ. Стихія - земля. Корисна трояндова олія. Ця олія втілює в себе любов Тельця до розкоші, можна її використовувати як парфуми чи для ванни, масажу.
 Трояндова олія на Тельця діє як афродизіак. Олія іланг-ілангу Тельця заспокоюватиме.
БЛИЗНЮКИ. Стихія - повітря. Підходить базилікова олія. Олія свята та застілля. Зніме в них депресію й дратівливість. Ніжна лавандова олія нормалізує нерви вітрогонів Близнюків.
РАК. Стихія - вода. Сприятливо діє олія блакитної ромашки. Вона заспокоює і втішає Рака, нормалізує  роботу травного тракту. Тонізують апельсинова й мандаринова олії, додаючи в настрій частинку сонця.
ЛЕВ. Стихія - вогонь. Підходять жасминова олія і бергамотова. Заспокоюють мелісова олія та іланг-ілангу. За виснаження допоможе миррова олія.
ДІВА. Стихія - земля. Годиться лавандова олія. Вирівнює психіку Діви. Навіть мило рекомендують із лавандою. Воно створює для Діви атмосферу затишку та спокою.
ТЕРЕЗИ. Стихія - повітря. Підходить пальмарозова олія. Для травлення годиться кардамонова, фенхелева - як сечогінний засіб. У разі болю в попереку - майоранова.
СКОРПІОН. Стихія - вода. Підходить пачулева олія - одна з «найтаємничіших» в ароматерапії. За виснаження - олії імбиру та чорного перцю.
 СТРІЛЕЦЬ. Стихія - вогонь. Годиться олія чорного перцю для розігріву м’язів під час масажу. Поліпшує життєвий тонус і сон олія мускатного горіха. Заспокоїть і духовно піднесе його палісандрова олія.
КОЗЕРІГ. Стихія - земля. Підходить верескова олія. Добрий засіб у разі ревматичного та артритного болю, ніби нагадує нам, що нездорові суглоби типові для Козерога. Вона також діє заспокійливо. Березова олія чинить знеболювальну та протизапальну дію, а тому теж підходить Козерогу.
ВОДОЛІЙ. Стихія - повітря. Корисна олія неролі. Ця витончена й легка олія дуже відповідає характеру Водолія. Олія кипарису стабілізує психіку.
РИБИ. Стихія - вода. Мелісова олія сприяє виникненню в Риб вдячного почуття та знімає депресію. Жасминова олія поліпшить життєвий тонус і настрій.
Головне під час вибору «свого» аромату - керуватися приємними внутрішніми відчуттями. Можливо, це душа нам підказує правильний вибір.

Володимир БОЛСУН,
лікар-невропатолог.