ВІД ЧИСЛА ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЮДИНИ ЗАЛЕЖАТЬ ЇЇ ХАРАКТЕР І ЗДОРОВ’Я

Поділитися:
 ВІД ЧИСЛА ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЮДИНИ ЗАЛЕЖАТЬ її ХАРАКТЕР І ЗДОРОВ’Я

Ми стикаємося з числами на кожному кроці, вони супроводжують нас від самого народження і без них ми не мислимо свого життя. Піфагор, викладаючи своїм учням науку про числа (нумерологію), говорив, що від того, наскільки людина знайома з магічними властивостями чисел, наскільки  вміє їх використовувати, настільки вона панує над своєю долею.
Існує багато нумерологічних методик, проте найбільш важливим є число дня народження. Воно вказує на риси характеру, природні нахили, а також схильність до різних захворювань.

1. Якщо людина народилася 1-го, 10-го, 19-го та 28-го календарного числа будь-якого місяця, то їй вібраційно відповідатиме одиниця. Такі люди завжди впевнені у своїх силах, прагнуть, щоб ними захоплювалися, честолюбні, імпульсивні, амбітні та егоїстичні. Одночасно з цим вони розсудливі й здатні себе контролювати. Якщо люди-одиниці будуть відкритими для інших - їх чекатиме успіх.
Це загальна характеристика, а є й  детальніша за числом народження. Зокрема:
Якщо ви народилися 1-го числа: вам найбільше притаманна незалежність, самостійність, оригінальність, творчість, спритність і лідерські якості. Ви природжений керівник.  Однак вам не завадить бути скромнішим.
Народженим 10-го властиві волелюбність, безпосередність, артистичність, схильність до ідеалізму. Вони не бояться все починати спочатку, проте іноді втрачають почуття міри.
Народжені 19-го володіють неабиякими знаннями й можуть багато чого навчити інших. Сміливість допомагає їм здійснювати амбітні плани. Однак зарозумілість і честолюбство можуть псувати враження від усіх їхніх досягнень.
Якщо ви народилися 28-го: вам найбільше притаманна ніжність, мрійливість, незалежність та сильна воля.
Здоров’я. Люди числа 1 мають схильність до хвороб серця, очей, астигматизму, порушень кровообігу, підвищення кров'яного тиску. Основні трави й плоди, які найбільш вібраційно підходять для цих людей: родзинки, ромашка, шафран, часник, гвоздика, мускатний горіх, щавель, лаванда, апельсини, лимони, фініки, чебрець, імбир, ячмінь. Крім того, їм слід якомога більше їсти меду. 10-й, 19-й, 28-й, 37-й, 46-й, 55-й та 64-й роки їхнього життя принесуть  зміни в здоров'ї – чи в позитивний, чи в негативний бік.
2. Народжені 2-го, 11-го, 20-го та 29-го числа будь-якого місяця вібраційно належать до двійки. Вони вирізняються насамперед двоїстістю та невпевненістю в собі. Будь-яке рішення дається їм складно. Люди-двійки дуже добре розуміють жарти, розумні й емоційні, але одночасно дратівливі та мінливі й потребують розуміння та ніжності.
Якщо ви народилися 2-го числа: ви – чутливі, емоційні, маєте тонку інтуїцію, доброзичливі, стримані й скромні. Однак намагайтеся не стати тією «ганчіркою», об яку всі витирають ноги.
Народжені 11-го мають здібності медіума, підвищену чутливість та емоційність. Найяскравіші їхні риси - енергійність і велике самовладання. Проте безвихідні ситуації можуть провокувати  нетерпіння і навіть жорстокість.
Народжені 20-го – це тактовні, дипломатичні та товариські люди, які можуть мати гарний голос і співочий талант.
Народжені 29-го - мрійники, які потребують сімейного затишку. Їм не варто братися за багато речей відразу й обов’язково слід доводити розпочате до кінця.
Здоров’я. «Двійки» мають схильність до захворювань шлунка та інших органів травлення. Основні трави й плоди, які відповідають вібраціям цього числа: салат-латук, капуста, огірки, диня, лляне насіння, банани, цикорій. 11-й, 20-й, 29-й, 38-й, 47-й, 56-й та 65-й роки їхнього життя принесуть їм важливі зміни в здоров'ї.
3. Для народжених 3-го, 12-го, 21-го та 30-го числа будь-якого місяця за вібраціями підходить трійка. Особистості, які перебувають під впливом цього числа, майже завжди успішні, якщо мають такі риси характеру, як співчуття та самодисципліна. Вони дуже здібні та творчі.  Але  люблять лестощі. До того ж можуть бути розсіяними, метушливими, легковажними та примхливими.
Народжені 3-го числа – це дружні, артистичні, інтелектуальні люди, які мають почуттям гумору й вони здатні виразити себе. Їхні головні риси - щирість і відкритість.  Однак їм властиві марнославство й гординя.
Народжені 12-го - практичні, дисципліновані, логічно мислячі люди. Їхня самовідданість дає змогу долати всі труднощі.
Якщо ви народилися 21 числа - ви людина витончена й вам властива пристрасть до комфорту та розкоші. Зарозумілість і надмірна вимогливість до навколишніх – основні ваші вади. Додайте до цього ще й кричущу легковажність.
Народжені 30-го вирізняються товариськістю, хорошою інтуїцією, творчістю та яскравою уявою, намагаються робити все вчасно.
Здоров’я. Люди числа 3 найчастіше страждають від розладів нервової системи, схильні до нефриту, ішіасу й різноманітних шкірних захворювань. Трави й плоди людей-трійок: чорниця, спаржа, цикорій, шавлія, груші, маслини, ревінь, аґрус, гранати, ананас, виноград, мускатний горіх, гвоздика, часник, мигдаль, інжир, горіхи та пшениця. Роки життя, важливі щодо змін здоров'я: 12-й, 21-й, 30-й, 39-й, 48-й, 57-й  та 66-й.
4. На народжених 4-го, 13-го, 22-го та 31-го числа будь-якого місяця впливає четвірка. Цим людям притаманна твердість і статичність. Вони реформатори та борці за ідею. Можна зустріти два види «четвірок». Люди першого типу характеризуються замкнутістю і надають перевагу інтелігентній компанії, у якій панує добра атмосфера, манірність та дискусії, далекі від земних справ. Другий тип - це холеричні, часто заздрісні й ревниві люди, вони часто багато говорять і мало роблять. «Четвірки»  мають розвивати в собі такі риси характеру, як чесність, справедливість та помірність.
Народжені 4-го числа – це зазвичай акуратні й чесні люди. Однак вони можуть бути впертими й потаємними.
Ті, хто народився 13-го, відрізняються працьовитістю, з них виходять непогані керівники.
Народжені 22-го мають універсальне мислення та хорошу інтуїцію, але трохи надмірно емоційні й нервозні.
Народжені 31-го – ініціативні, рішучі та здібні бізнесмени.
Здоров’я. Люди числа 4 можуть страждати від розладів здоров'я, які складно піддаються діагностуванню. Вони схильні до меланхолії, анемії, болю голови й у спині.  Дуже добре на них впливають шпинат, шавлія, купена та мушмула германська. Роки, важливі для їхнього здоров'я: 13-й, 22-й, 31-й, 40-й, 49-й, 58-й та 67-й.
5. Якщо ви народилися 5-го, 14-го  та 23-го числа будь-якого місяця, то ваше число – п’ятірка.  Люди-п'ятірки цінують незалежність і свободу. З одного боку, їх притягують пригоди й подорожі, а з другого - вони прагнуть життя, наповнене домашньою гармонією.   Їм властива кмітливість, особистий магнетизм і вони здатні швидко пристосовуватися. Проте можуть виявляти  ревнивість, непостійність, нетерпимість і пихатість. Оптимізм і доброта для них є ключем до щасливого життя.
Народжені 5-го числа – допитливі, розумні, доброзичливі та товариські, але часто непостійні у своїх інтересах чи вподобаннях. Вони мають високі моральні критерії, а їхні поради завжди виявляються корисними. Однак надмірне захоплення високими матеріями може приводити цих людей до нестерпного моралізаторства.
Якщо Ви народилися 14-го: вам притаманні гнучкість характеру, пошук компромісів і взаємовигідного обміну.  Однак часті зміни настрою і схильність до чужого впливу ведуть вас деколи в глухий кут.
Народжені 23-го – це сильні особистості, уміють працювати в команді, кмітливі. Проте їм варто бути терплячими і скромними та уникати несподіваних нападів гніву.
Здоров’я. Люди числа 5 мають тенденцію перенапружувати свою нервову систему. Сон, відпочинок і спокій - найліпші засоби лікування для них. Основні трави й плоди людей числа: морква, пастернак, овес, петрушка, печериці, кмин, чебрець, горіхи. Важливі роки, коли слід очікувати змін у здоров'ї у той чи той бік: 14-й, 23-й, 32-й, 41-й, 50-й, 59-й та 68-й.
6. Люди, народжені 6-го, 15-го та 24-го числа будь-якого місяця, вібраційно належать до шестірки. Вони здатні досить легко підніматися кар'єрними сходами, здібні, чесні й демонструють професіоналізм та здатність брати на себе відповідальність.  Мають веселу вдачу, обожнюють мистецтво.
Тим, хто народився 6-го числа, властива незвичайна молодість душі. Вони товариські, щедрі, постійно прагнуть до нових зустрічей. Однак будь-яке рішення дається їм нелегко, оскільки постійно сумніваються.
Народжені 15-го числа прагнуть домінувати, керувати, використовуючи свій магнетизм. Вони наділені невичерпною енергією. Матеріальні блага для них є атрибутами влади. Надмірна чуттєвість часто штовхає їх «скуштувати» заборонений плід.
Народжені 24-го просто створені для домашнього вогнища. Вони багато сил й часу віддають особистому життю, що може негативно позначитися на їхній кар'єрі.
Здоров’я. Люди числа 6 мають схильність до хвороб горла, носа та легень. Зазвичай у більшості з них серце наприкінці  життя починає «здавати», і це є причиною порушення кровообігу. Основні трави й плоди, які підходять цим людям: бобові, пастернак, шпинат, кабачки, м'ята, диня, гранати, яблука, груші, абрикоси, інжир, волоські горіхи, мигдаль. 15-й, 24-й, 33-й, 42-й, 51-й, 60-й та 69-й - це роки життя, які можуть принести значні зміни в їхньому здоров’ї.
7. Вібрації сімки впливають на народжених 7-го, 16-го, 25-го числа будь-якого місяця. Ці люди відрізняються філософським характером думок, схильні до наук, зокрема езотеричного спрямування, інтелектуали, вдумливі і в міру прагматичні, прагнуть миру й спокою. «Семірки» наділені багатьма талантами, сміливі й відважні, проте їм може бути притаманне марнославство, прагнення до влади. Якщо людям-семіркам вдасться позбутися таких негативних якостей, як заздрість, лінь та нахабство, тоді їх сприйматимуть як інтелектуальних лідерів.
Народжені 7-го числа - індивідуалісти, схильні проявляти упертість, мають сильну волю, гострий розум і здібності медіума.
Народжені 16-го схильні до змін настрою, потребують любові та спілкування. Проте занадто нестримана реакція на різні ситуації та події може призвести до негативних наслідків, а марнославство й амбіції здатні засліпити.
У тих, хто народився 25-го, дуже добре розвинена інтуїція, ймовірний серйозний інтерес до окультизму та езотерики. Нерідко вони схильні переоцінювати свої можливості. Тільки грамотне планування і методичні дії здатні привести їх до успіху.
Здоров’я. Люди числа 7 більше схильні до хвороб, ніж інші. Доки в них усе добре, вони легко долають будь-які труднощі, але якщо їх щось турбує чи заважає - вони бачать усе в більш похмурому світлі, ніж насправді, і легко впадають у відчай та меланхолію. У «семірок» зазвичай дуже ніжна й тонка шкіра, яка через специфічність своєї будови турбує їх постійною пітливістю чи підвищеною схильністю до подразнень. Основні трави й плоди людей числа 7: салат-латук, капуста, огірки, лляне насіння, гриби, щавель, яблука, виноград, соки будь-яких фруктів. Роки життя, у які можуть відбутися важливі зміни в їхньому здоров'ї: 16-й, 25-й, 34-й, 43-й, 52-й, 61-й та 70-й.
8. Якщо ви народилися 8-го, 17-го та 26-го числа будь-якого місяця, на вас впливає вісімка. Це зазвичай добрі люди, які не бажають нікому зла. Вони проявляють такі риси характеру, як щедрість, альтруїзм, прагнення до пізнання, непідкупність, організованість, практичність, непохитність. Для того щоб суспільство звернуло увагу на таланти «вісімок», вони повинні багато працювати. Крім того, їм слід багато часу відводити на медитації та молитви - це дасть змогу позбутися негативних родових програм.
Народжені 8-го числа мають хороші виконавські здібності, уміють заробляти гроші, їм властиві врівноваженість і дисципліна. Вони виявляють деяку холодність у спілкуванні, оскільки  головне для них  - не порушити внутрішню рівновагу.
Народженим 17-го притаманні такі риси, як ніжність та м'якість. Вони мріють про сімейну ідилію, люблять елегантно й красиво одягатися.
Народжені 26-го  мають непогані організаторські якості. Дім і сім'я є предметом їхньої гордості. Практичність допомагає їм досягати матеріального благополуччя.
Здоров’я. Люди числа 8 схильні до захворювань печінки, жовчного міхура, кишечнику, головного болю й ревматизму. Їм слід уживати лише рослинні продукти. Основні трави й плоди, які їм підходять: шпинат, банани, подорожник, шавлія, вербена, селера. Найбільш важливі для здоров'я роки життя: 17-й, 26-й, 35-й, 44-й, 53-й, 62-й та 71-й.
9. Під впливом дев’ятки перебувають ті, хто народився 9-го, 18-го та 27-го числа будь-якого місяця. Цих людей можна назвати творцями ідей, вони визначають мету й уперто до неї йдуть. Це щедрі, широкі натури, їм подобається бути покровителями. «Дев’ятки» не тримають у собі злість й легко прощають, уміють любити. Однак любов у них може бути подібна цунамі (вона з'являється раптово й так само раптово зникає). Люди-дев’ятки мають остерігатися егоїзму та самовпевненості. Їхнє завдання - проявляти милосердя та служити суспільству, забуваючи про  власні інтереси.
Народжені 9-го числа - гуманні, артистичні, розумні, щедрі, відкриті люди, які прагнуть до нових знань. Однак постійні роздуми про сенс життя іноді роблять їх похмурими й замкнутими.
Народжені 18-го – це зазвичай незалежні люди, професіонали у своїй справі. Ілюзії, за які вони тримаються,  заважають усвідомленню дійсності.
Народжені 27-го мають різнобічні інтереси, рішучі, емоційні, нервозні, ідеалісти зі щедрим серцем і постійною готовністю до духовного пошуку. Головне завдання для них - зрозуміти глибокий сенс життя.
Здоров’я. Люди числа 9 мають схильність до лихоманки, кору, скарлатини, вітрянки. Їм слід уникати важкої їжі й  обмежувати себе в уживанні алкогольних напоїв. Основні трави й плоди: цибуля, часник, хрін, ревінь, полин, черемша, імбир, перець, рапс, хміль. Найбільш важливими для їхнього здоров’я роками життя є 18-й, 27-й, 36-й, 45-й, 54-й, 63-й та 72-й.

Підготувала Алла ГРІШИЛО.