ВІД ЗАХИТУВАННЯ ПРИЧЕПІТЬ ПУЧОК ПЕТРУШКИ

Поділитися:
ВІД ЗАХИТУВАННЯ ПРИЧЕПІТЬ ПУЧОК ПЕТРУШКИ

Моїй онучці 8 років і її останніми роками захитує в транспорті, прогулювалися на катері минулого літа, і їй також стало зле. Кажуть, що вона переросте, але, може, є якісь народні ліки від захитування.
З повагою Олег Мусійович.
м. Корсунь-Шевченківський.

                 
У своїй книзі «Зелена аптека ділової людини» її автори Володимир Осетров та винахідник брендів із фітотерапії Михайло Стовпюк дають такі поради.
Захитування, інші хвороби руху, зокрема й під час користування автотранспортом, літаком, морськими суднами, називають кінетозом. Одним із засобів, який віднайшли рибалки, є жування перед виходом у море кореня імбиру. Якщо немає під рукою кореня, можна скористатися порошком імбиру, який легко знайти в торговельній мережі. Як профілактичний засіб від захитування перед поїздкою в транспорті треба прийняти 1 г порошку. Він не має токсичної дії, як багато сучасних синтетичних препаратів.
Народна медицина пропонує як засіб від захитування настоянку насіння розторопші. Узяти 100 г насіння, подрібнити, залити 0,5 л горілки й настояти 7-8 діб. За 2 доби до планованої подорожі кораблем чи літаком пити по 50 мл три-чотири рази на день до їди.
Французькі фітотерапевти радять  людям, котрі бояться хитавиці, пити настій меліси: взяти 20-30 г листя чи квітучих верхівок, залити 1 л окропу, настояти 10 хв. Пити по 150 мл чотири-п’ять разів на день. Чи приготувати сироп: узяти 250 г меліси та 1 л води. Уварити на слабкому вогні до половини об’єму, потім додати цукор у пропорції 1:1, уварити до сиропу. Приймають по15-30 мл на день.
Українська народна медицина радить ще такий цікавий метод: закріпити на ділянці шлунка пучок свіжої петрушки, декому це допомагає. Хтось нюхає чи жує скоринку чорного хліба тощо.