ВПРАВИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ

Поділитися:
ВПРАВИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ

Процеси життєдіяльності людини напряму залежать від кількості енергії в її тілі, яку вона отримує з космічного поля. Нині  у зв’язку з переходом нашої цивілізації на новий енергоіформаційний рівень  взаємодія енергетичного поля космосу і землі порушується. Бо хоча енергетичні поля і космосу, і  землі зростають, остання відстає за своїми темпами. Це своєю чергою негативно впливає на здоров’я і психологічний стан людей.
Усунути дисгармонію між енергіями можна за допомогою спеціальних дихальних вправ, спрямованих на відновлення роботи енергетичних центрів тіла, а також деяких інших методів, про які ми поговоримо в наступних номерах. 
Базовий дихальний комплекс складається із трьох частин, які забезпечують проходження енергії землі через ноги та наповнення нею тіла: підготовча вправ, масаж вібраційний, дихальні (енергетичні) вправи.

Підготовча вправа

Нанести ватною паличкою по всій довжині ніг йодові точки, потім скласти руки долонями й розмістити їх між колінами, коліна стиснути. Рухати колінами одним відносно одного так чином, щоб коліно й рука були одним цілим. Робити так, доки не відчуєте, що організм уже нагрівся і готовий для прийняття енергії.

Вібраційний масаж

Сісти на край стільця, плечі розігнути, а спину випрямити. Намітити навколо пупа 4 точки на віддалі 3-4 стиснених пальці руки від його центра: верхню, нижню, з правого та нижнього боку. Під час довгого вдиху втягнути живіт, середній палець руки розмістити на верхній точці. Видихати повітря малими порціями, одночасно в такт з видихом натискувати на точку до 7 разів. Робити такий вібраційний масаж для всіх намічених точок протягом 5 хв, а то й більше: головне відчути, що організм відгукнувся на нього.

Енергетичне дихання

1. Стати прямо, розвести ноги на ширину плечей, коліна зігнути до рівня пальців ніг. На вдиху розслабити м’язи, уявити як енергія землі у вигляді чорних кульок притягується через ноги до пупа. Потім великими пальцями обох рук підперти підборіддя, а вказівні розмістити в ямках під вухами і зробити довгий видих, під час якого спрямувати енергію із пупа уверх, випрямити ноги, притягнути живіт до хребта, підняти плечі та витягнути шию. У момент найвищого підняття плечей, з’єднати лопатки та повільно опускати до низу. Виконати цю вправу 7 разів.
2. Якщо широко розчепірити пальці на долоні – вона перетворюється на антену для приймання космічної енергії (рис.1). Для підвищення рівня космічної енергії встати, розслабити все тіло, ноги трохи зігнути й з’єднати  великий і вказівний палець у кільце (рис. 2). Далі за допомогою цих кілець та середніх пальців утворити трикутник, інші пальці мають бути розставлені (рис. 3). Таку мудру треба опустити до рівня пупа (рис. 4). Зробити вдих через ноги до пупа, набираючи таким чином енергію землі (при цьому слід уявляти як з центру землі через ноги піднімаються чорні магнітні кульки до пупа). Проте найважливіше у цій практиці - видих. Він має бути через руки чи через голову, але під час нього мудру потрібно піднімати до грудей, одночасно уявляючи, як від пупа піднімається по хребту енергія до цього ж рівня (рис. 5).
Ефект оздоровлення також залежить від уміння розслаблятися як фізично, так і ментально та емоційно. Аби звільнитися від хаосу думок, перед сном слід заплющити очі, розслабити м’язи шиї, опустити голову, уявити спокійну водойму, в яку впало щось із неба, при цьому утворюються хвилі. Потрібно слідкувати в думках за хвилею, що біжить у далечінь. Повторити  до 10 разів.

(У наступних числах газети Юрій Євреєнко порадить, як оздоровлюватися за допомогою геометричних фігур.)

Юрію ЄВРЕЄНКО,
кандидат технічних наук,
біонергетик,
спеціаліст із сакральної геометрії.