«Агент холоду» проникає всюди
Холодна й дощова погода сприяє застуді. Мало сонця, поганий настрій, сльота - все це зумовлює розвиток депресивних станів і зниження імунних сил.
За китайською медициною, патогенний «агент холоду» проникає крізь енергетичний захист шкіри й ушкоджує легені та нирки. Як вигнати осінню хворість? Проти цієї недуги є простий та ефективний народний засіб - прожарена сіль!
Організм відповідає на вібрації
Усе в нашому організмі просякнуте іонами солі (натрій + хлор). Солоні в нас кров, піт, сльози, даруйте, соплі. Солі дуже багато в організмі, вона постійно виводиться з сечею і повинна весь час надходити у відносно великих обсягах.
Коли прожарена сіль потужно випромінює свої вібрації-частоти, їм резонансно відповідає вся сіль нашого організму. Ми ніби нагріваємося зсередини, виганяємо з організму патогенні вібрації холоду й сирості. Це можна відчути відразу ж, якщо кисет із сіллю покласти на долоні, а потім на зону сонячного сплетення. Хвилі блаженного тепла розіллються струменями по всьому тілу. Можуть навіть виникнути озноб і м’язові вібрації - це виганяється по меридіанах хворість.
Сіль очищає простір
На чистій, краще новій, сковорідці прожарюємо кам’яну сіль (до потріскування).
При цьому із солі йде вся чужа їй інформація, зникає чужорідне, непотрібне й сіль звучить чистою, своєю мелодією.
Коли сіль нагрівається, її слід помішувати ложкою. Поки вона ще не дуже гаряча, я, торкаючись її, прогріваю, очищаю долоні.
Під час потріскування солі випаровується вся вода й відбувається максимальне її випромінювання. А під час охолодження сіль засмоктує в себе воду й навколишню (часто негативну) інформацію і тим самим освітлює, очищає простір.
Сіль, разом зі сковорідкою, повільно проносимо по всій квартирі, по периметру.
Там, де посилиться потріскування, ймовірно, і є негативна зона. У цьому місці слід попрацювати сіллю довше: поводити сковорідкою по колу, за годинниковою стрілкою. Неодмінно - над ліжком дітей.
Закінчивши очищати квартиру по периметру, знову добре нагріваємо сіль і перекладаємо її ложкою в пакет-кисет, зроблений із міцної натуральної тканини.
Прогріваємо тіло
Починаємо процедуру прогрівання з ніг. Поставити підошви зверху на кисет, потім у положенні лежачи - на коліна. Трохи остиглу сіль - на зону сонячного сплетення, потім - під крижі.
Груди й зону між лопатками прогріваємо вже трохи охололою сіллю. І остання зона - це потилиця. Сіль добре знімає важкість у голові та запаморочення. При цьому слід подихати із заплющеними очима глибоко й дуже повільно. Усвідомлюючи рух повітря й тепла в організмі. Прагнемо досягти чистого внутрішнього неба. Синього чи фіолетового відтінку.
Повторю: сіль просочується хворобливою інформацією, її можна злити в унітаз чи прожарити повторно після прогрівання. Зберігати «хвору» сіль не можна!
У разі відчуття мерзлякуватості в тілі прогрівання сіллю можна робити один раз на день. Рекомендую цю процедуру поєднувати з прийомом половинки зубчика часнику. Вібрація часнику й сіль виженуть будь-яку хворість.
Володимир БОЛСУН,
лікар-невропатолог.