ЯК ДОСЯГТИ ФІЗИЧНОЇ ТА ДУХОВНОЇ ДОСКОНАЛОСТІ

Поділитися:
ЯК ДОСЯГТИ ФІЗИЧНОЇ ТА ДУХОВНОЇ ДОСКОНАЛОСТІ

А отже — стати здоровим і щасливим

Здається, сьогодні перед нами особливо гостро постали питання, що стосуються багатьох життєво важливих аспектів нашого існування: і на рівні держави, й на рівні соціуму, й на рівні особистих відносин, і на рівні розвитку душі, й на рівні збереження та відновлення здоров’я тіла. На перший погляд, вони з різних сфер людського життя, але насправді дуже тісно взаємопов’язані.
Можливо, в це важко повірити, але, позбувшись хвороб, нерозв’язаних проблем, ми не тільки зробимо своє особисте життя щасливішим, а зробимо дуже важливий внесок у позитивні зміни в нашому суспільстві, в побудову сильної незалежної країни.
Як це здійснити? Про це піде мова на конференції «Шлях душі, яка пробуджується. Досягнення фізичної та духовної досконалості», організованій Академією цілісного світогляду. Програма форуму буде дуже цікавою та насиченою: лікарі, цілителі, психологи розкажуть про новітні теорії, представлять ефективні практики, дадуть цінні поради.


«Біля витоків майбутнього: чи може Україна стати колискою нової цивілізації?» Цій темі присвятить свій виступ Олексій Толкачов — засновник Благодійного фонду «Омріяна Україна» й автор однойменної книги, письменник, футуролог, творець у широкому сенсі слова. Олексій Толкачов розповість, чому зараз Україна переживає кризу, що нас очікує в майбутньому і якою має бути людина цього майбутнього, про місце України в глобальній картині прийдешнього світу.
Станіслав Лосєв — академік, дійсний член Міжнародної академії біоенерготехнологій, доктор філософії, валеолог, фахівець міжнародного рівня, представить слухачам безлогічний метод стирання негативних програм підсвідомості.
Практичну школу усвідомленого розвитку Станіслава Лосєва називають безлогічною школою усунення негативних програм. Вона працює в основному з почуттями, де зосереджено 70% енергії та інформації. На заняттях слухач на практиці засвоює низку інструментів, які згодом застосовує самостійно. Основне завдання — позбутися негативу. Коли людина наближається до виконання цього завдання, вона природним чином переходить зі світу боротьби у світ співтворчості й починає жити в потоці Живого Часу.
В основу практики стирання негативних програм покладено точні знання про можливості людського мозку. Цій практиці під силу будь-яке завдання: від зняття гострих стресів і переживань до усунення будь-яких шкідливих звичок і нав’язливих ідей, які постійно утримують нас у негативі.
На форумі можна буде докладніше ознайомитися з безлогічним методом стирання негативних програм, дізнатися про те, як позбутися стресів, захиститися від проблем.
Одним з інструментів розв’язання всіх проблем є перегляд відносин із людьми. Спілкування людей створює між ними енергетичні канали. Особливо потужні канали напрацьовуються між близькими людьми. Зазвичай у таких каналах присутнє асорті з різних енергій: від любові й ніжності до відкритого невдоволення чи прихованої ненависті.
Будь-яка негативна енергія в каналах між людьми не тільки заважає нашому духовному розвитку, а й дає відчутний збій у нашій дійсності. У народі добре знають про ці особливості й недарма кажуть: «Образа на батька — образа на Бога. Образа на матір — образа на Всесвіт».
Наука підтверджує: якщо дівчина ображається на батька — в неї завжди будуть проблеми в сімейному житті. А якщо це образа на матір — вона зазнає втрат у  матеріальному житті чи це перешкодить самореалізації. У чоловіків навпаки — проблеми з батьком призведуть до порожнього гаманця, а проблеми з мамою — до проблем в особистому житті.
Висновок простий: слід очистити всі свої канали. Насамперед  ті, які з’єднують нас із батьками та близькими людьми. Приберіть логіку й розв’язуйте проблеми безлогічним способом. Перестаньте розбиратися, хто має рацію, а хто винен, і почніть систематично очищати свої канали (відносини) з людьми.
Сергій Гриневич, фахівець у галузі народної медицини, біолог, письменник, розповість про те, як людина може досягти цілісності на рівні розуму, почуттів і тіла, а також позбутися хвороб за допомогою оздоровчого масажу із застосуванням особливих натуральних олій. Сергій Володимирович проведе майстер-клас, на якому покаже основи масажу для відновлення фізіологічної, нервової та гормональної систем.
Адже олії — унікальний засіб, здатний очищати міжклітинний простір, зміцнювати й відновлювати клітинні мембрани. За допомогою цього омолоджується тіло, повертається його пластичність і здоров’я. Олії Гриневича виготовлено із живих квітів, зібраних на чистих луках України, вони  несуть у собі силу Української землі, несуть старовину Чорнозем’я, могутність зцілення. Вони багаті на мікроелементи й ферменти, що підвищують захисні властивості організму; зміцнюють біоенергоструктуру організму, поліпшують функціонування спинного мозку під час втирання в зону хребетного стовпа. Уже понад 20 років Гриневич практикує оздоровлення своїми бальзамами. Практично немає таких проблем здоров’я, які не можуть бути розв’язані з допомогою натуральних олій за розумного та правильного їх використання.
Любов Панас, гомеопат, гомотоксиколог, цілитель, керівник оздоровчо-реабілітаційного центру «Сідус» (м. Львів), відкриє слухачам форуму секрети гомеопатії, можливості цього напряму медицини у відновленні здоров’я, внутрішньої гармонії.
Микола Агєєв, цілитель, викладач Академії, розповість про свій особистий досвід, як знайти шлях до Бога (а отже — свободи, творення та щастя), котрий успішно застосовують багато його пацієнтів. Микола Костянтинович також проведе лікувально-оздоровчий сеанс медитації.

На конференції «Шлях душі, яка пробуджується. Досягнення фізичної та духовної досконалості», що відбудеться 21 березня (за адресою: м. Київ, вул. Богомольця, 4, п’ятий поверх), прозвучить багато інших надзвичайно важливих і потрібних доповідей, буде представлено практичні майстер-класи, які дадуть належні відповіді й знання для досягнення здоров’я тіла, душі, сім’ї, соціуму.
Детальнішу інформацію можна дізнатися телефонами: (097) 731-26-00, (050) 934-06-01.