ЯК НАПОВНИТИ СЕБЕ ЕНЕРГІЄЮ СОНЦЯ

Поділитися:
ЯК НАПОВНИТИ СЕБЕ ЕНЕРГІЄЮ СОНЦЯ

Найпотужнішим джерелом енергії є Сонце. Воно дає життя всьому живому на Землі. У наш час потік сонячної енергії на Землю дуже підвищився. Це потрібно для еволюційного скачка всієї Землі, і людства зокрема. Природа людини як  фізичного тіла повинне трансформуватися в щось нове та незвичайне, аби достойно перейти на нову еволюційну спіраль у своєму розвитку. І в цьому нам має допомогти енергія Сонця та Космосу.  Зокрема, якби ми навчилися підживлюватися сонячним світлом, то наша потреба в їжі була б зведена до мінімуму. Але, на жаль, мало людей засвоюють сонячну енергію повною мірою. Через зашлакованість фізичних та заблокованість енергетичних тонких тіл людина не здатна приймати весь той інформаційно-енергетичний потік, який посилає на Землю Космос.

Геометрична фігура – космічний приймач

Допомогти людині засвоювати Космічну та Сонячну енергії можуть геометричні фігури. Вони мають здатність притягувати і накопичувати енергію, а потім передавати її живому організму. Геометрична фігура вирізається із алюмінієвої фольги. Можна використати упаковку для соку, звільнивши з неї поверхневий розмальований шар до білого паперу. Потім голкою на фользі потрібно нанести сітку кроком 0,7 см – висотою 8 кроків (5,6 см), довжиною 12 кроків (8,4 см). На ній слід намітити фрагменти верхньої та нижньої фігури у вигляді ковша, як показано на мал. 1. Їх потрібно буде вирізати ножицями. Доцільно виготовити відразу 3 фігури, які розміщуються на одній смужці паперу, а потім їх скласти гармошкою. Тобто має вийти три шари однієї й тої самої фігури. Річ у тім, що в разі складання двох фігур приймання енергії збільшується удвічі, а трьох – у 12 разів. (Рис. 2, 3). Складену гармошкою геометричні фігури обшивають матерією (або поміщають у чохол) та закріплюють на нозі  якомога нижче. 

Антицелюлітна банка допоможе збалансувати організм

Буває, що людина  дуже погано почувається, а лікарі не можуть визначити діагноз. Це, насамперед, свідчить про розбалансування організму. У цьому разі справді дуже складно поставити правильний діагноз, та й будь-які ліки будуть малоефективними, допоки організм у такому стані. Тому, коли до мене приходять люди,  я насамперед вимірюю їхній енергетичний потенціал. Якщо він надто низький - це вказує на розбалансування. І лише тоді, коли енергетичний потенціал підніметься, можна розпочинати оздоровлення. А для цього я раджу ставити на золотник (пупок) антицилюлітну банку (її можна придбати в аптеці) і тримати  близько 30 хв.
Золотник розташований в центрі пупкової ямки, оточений пупковим валиком. До речі, це енергетичний центр, у якому зосереджено 72 тис. тонких життєвих каналів.

(У наступних числах газети Юрій Євреєнко розповість про те, як наситити організм кремнієм.)

Юрій ЄВРЕЄНКО,
кандидат технічних наук,
біоенергетик,
спеціаліст із сакральної геометрії. 

передплата