ЯК НАПОВНИТИ СЕБЕ ЕНЕРГІЄЮ СОНЦЯ

ЯК НАПОВНИТИ СЕБЕ ЕНЕРГІЄЮ СОНЦЯ

Найпотужнішим джерелом енергії є Сонце. Воно дає життя всьому живому на Землі. У наш час потік сонячної енергії на Землю дуже підвищився. Це потрібно для еволюційного скачка всієї Землі, і людства зокрема. Природа людини як  фізичного тіла повинне трансформуватися в щось нове та незвичайне, аби достойно перейти на нову еволюційну спіраль у своєму розвитку. І в цьому нам має допомогти енергія Сонця та Космосу.  Зокрема, якби ми навчилися підживлюватися сонячним світлом, то наша потреба в їжі була б зведена до мінімуму. Але, на жаль, мало людей засвоюють сонячну енергію повною мірою. Через зашлакованість фізичних та заблокованість енергетичних тонких тіл людина не здатна приймати весь той інформаційно-енергетичний потік, який посилає на Землю Космос.

Геометрична фігура – космічний приймач

Допомогти людині засвоювати Космічну та Сонячну енергії можуть геометричні фігури. Вони мають здатність притягувати і накопичувати енергію, а потім передавати її живому організму. Геометрична фігура вирізається із алюмінієвої фольги. Можна використати упаковку для соку, звільнивши з неї поверхневий розмальований шар до білого паперу. Потім голкою на фользі потрібно нанести сітку кроком 0,7 см – висотою 8 кроків (5,6 см), довжиною 12 кроків (8,4 см). На ній слід намітити фрагменти верхньої та нижньої фігури у вигляді ковша, як показано на мал. 1. Їх потрібно буде вирізати ножицями. Доцільно виготовити відразу 3 фігури, які розміщуються на одній смужці паперу, а потім їх скласти гармошкою. Тобто має вийти три шари однієї й тої самої фігури. Річ у тім, що в разі складання двох фігур приймання енергії збільшується удвічі, а трьох – у 12 разів. (Рис. 2, 3). Складену гармошкою геометричні фігури обшивають матерією (або поміщають у чохол) та закріплюють на нозі  якомога нижче. 

Антицелюлітна банка допоможе збалансувати організм

Буває, що людина  дуже погано почувається, а лікарі не можуть визначити діагноз. Це, насамперед, свідчить про розбалансування організму. У цьому разі справді дуже складно поставити правильний діагноз, та й будь-які ліки будуть малоефективними, допоки організм у такому стані. Тому, коли до мене приходять люди,  я насамперед вимірюю їхній енергетичний потенціал. Якщо він надто низький - це вказує на розбалансування. І лише тоді, коли енергетичний потенціал підніметься, можна розпочинати оздоровлення. А для цього я раджу ставити на золотник (пупок) антицилюлітну банку (її можна придбати в аптеці) і тримати  близько 30 хв.
Золотник розташований в центрі пупкової ямки, оточений пупковим валиком. До речі, це енергетичний центр, у якому зосереджено 72 тис. тонких життєвих каналів.

(У наступних числах газети Юрій Євреєнко розповість про те, як наситити організм кремнієм.)

Юрій ЄВРЕЄНКО,
кандидат технічних наук,
біоенергетик,
спеціаліст із сакральної геометрії.