ЯК ОЗДОРОВИТИСЯ СПІВОМ МАНТР

Поділитися:
ЯК ОЗДОРОВИТИСЯ СПІВОМ МАНТР

Прочитала у № 23 газети статтю Олександра Максимовича «Знання, які допоможуть бути здоровими», де він розповідає про цілющу силу мантр. Чи не могли б ви детальніше написати про те, як ними очищувати своє біополе?
З повагою Олена Євтушенко.
м. Ніжин.

Лист коментує народний цілитель, біоенергетик Олександр МАКСИМОВИЧ.
Слово «чакра» на санскриті означає коло, колесо чи диск. На тілі людини - багато чакр. Але в основному використовується лише сім із них. Через чакри відбувається постачання енергією органів і систем організму. Кожна чакра має свою назву, порядковий номер, мантру, частоту вібрації та колір.
У здорової людини всі чакри відкриті. Це означає, що енергія Землі та Космосу вільно циркулює в тілі. У хворої людини деякі чакри можуть бути закриті. Таким чином постачання енергії до окремих ділянок тіла гальмується, що безпосередньо пов’язано із захворюванням.
Існує метод, за допомогою якого можна очистити та активізувати чакри. Як результат, відбуватиметься оздоровлення окремих органів, систем і всього організму. До того ж підвищуватимуться вібрації тіла людини.
Виконувати цю практику ліпше лежачи (я, наприклад, роблю її вранці, щойно прокинуся, безпосередньо в постелі). Концентруючись на чакрі, слід співати її мантру й робити над нею за годинниковою стрілкою колові рухи рукою (для чоловіків - правою, а для жінок – лівою).
Починати очищення потрібно з нижньої чакри й продовжувати в описаній нижче послідовності.
Муладхара міститься в куприку й передає енергію ногам, хребту та прямій кишці. Має червоний колір, активізується мантрою «ЛЯ-М».
Свадхістана розташована в ділянці статевих органів, накопичує енергію й передає її органам малого таза. Має оранжевий колір, активізується мантрою «ВА-М».
Маніпура міститься в сонячному сплетенні, через яке передає енергію для органів травного тракту й селезінки. Колір - жовтий. Мантра – «РА-М».
Анахата розташована в центрі грудної клітки. Накопичує доброту, співчуття, любов, радість. Від цих якостей вона розкривається. А від душевних переживань, образ, навпаки, закривається. Має світло-зелений колір. Активізується за допомогою мантри «ЙЯ-М».
Вішудха міститься над щитоподібною залозою. Насичує енергією щитоподібну й паращитоподібні залози, горло, нижню частину обличчя та зуби. Колір - блакитний. Мантра «ХА-М».
Аджна міститься на міжбрів’ї. Постачає енергію до верхньої частини обличчя, очей, нижніх півкуль головного мозку. Колір – синій. Активізується мантрою «АУ-М».
Сахасрара нагадує лотос, що розкрився. Міститься над маківкою. Пов’язана з епіфізом. Через неї відбувається керування всією ендокринною системою й найтоншими функціями мозку. Колір – фіолетовий. Мантра – «О-М».
Співати мантри ліпше вголос, тоді потік думок не буде заважати концентруватися. Спів має бути на видиху, на одному тоні. Протяжність останнього звуку «М» така сама, як і попереднього складу чи звуку.
Мантру слід повторювати доти, доки перед заплющеними очима не виникне колір тої чакри, на якій концентруєтеся. Якщо ж третє око у вас ще «не працює» і кольорів ви не бачите, то дочекайтеся, доки перед заплющеними очима посвітлішає. Якщо ж і цього не можете побачити, то повторюйте кожну мантру протягом 1 хв.
Після того, як проспівали останню мантру, потрібно прочитати 10 разів молитву «Отче наш», концентруючись на міжбрів’ї – на ділянці третього ока. В ідеалі після цього ви маєте побачити біло-голубий колір. Направте потік цієї енергії у своє серце, а звідси наповніть нею весь організм. Можна відразу направляти цю енергію у хворий орган.
Увага! Під час співання мантр можуть з’явитися гикавка та сльозотеча.