ЯК ПІДНЯТИ СОБІ НАСТРІЙ

Поділитися:
ЯК ПІДНЯТИ СОБІ НАСТРІЙ

Різні стреси, зобов’язання, неприємності, непорозуміння тощо можуть вибити з колії будь-який, навіть швидкохідний, експрес. Проте, щоб життя не оминало вас, потрібно докласти мінімум зусиль та отримати максимум емоцій.

Отже, рецепт для піднесення настрою № 1: запросити давніх друзів. Згадайте, коли ви бачилися з давніми друзями? Саме з тими добрими друзями, з якими в дитинстві будували піщані замки і «знущалися» над хлопчиками з сусіднього двору? Згадати старі добрі часи, а також дружно посміятися над самим собою, таким, як у далекому і такому теплому дитинстві, завжди не тільки приємно, це незбагненно позитивно впливає на емоційність. Збирайте веселу компанію прямо в себе вдома, діставайте старий фотоальбом і заварюйте ароматний чай. «Сьогодні» день приємних спогадів!

Рецепт № 2. Найефективніший спосіб підняти настрій як для жінок, так і для чоловіків — це обновити свій гардероб. Ось тільки існує одна умова: для гарного настрою гардероб має бути обраний не просто добре, а витончено. Так, щоб раділо не тільки око, а й усе ваше єство. Як тільки ви бачитимете себе в омріяних обновках, настрій одразу ж поліпшуватиметься. А буквально через півгодинки він і зовсім вас потішить. Підняти собі настрій дуже легко.

Для цього використовуйте рецепт № 3: фізичні навантаження. Рух — життя! І не просто життя, а здорове, довге й неодмінно з чудовим настроєм. Мало кому відомо, що активні рухи стимулюють вироблення ендорфінів, так званих гормонів щастя. Насправді вироблення ендорфінів усуває стрес у людини. А це — наша головна мета.

І наступний, найпоширеніший рецепт для піднесення настрою — № 4: улюблена музика. Музика зарядить не тільки позитивною енергією і бадьорістю духу. Цей рецепт «працює» тільки за тієї умови, що ваша улюблена композиція — справді весела і здатна викликати позитивні емоції. Тож відшукайте такі композиції й танцюйте до знесилля під веселі й легкі мотиви! Підняти настрій дуже легко! Поспостерігайте за дітьми — в них практично ніколи не буває поганого настрою. А все тому, що діти ще не розучилися отримувати задоволення від життя кожну наступну мить. Запустіть із малюками повітряного змія, або сходіть у парк, або вдосталь посмійтеся над улюбленою комедією. Дозвольте собі попри все перебувати в гарному настрої!

Підготувала Оксана ОСТРЯНКО.

передплата