ЯК ПОЛІКУВАТИ, ЗАХИСТИТИ ТА ОЧИСТИТИ СЕБЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ЗВИЧАЙНОЇ НИТКИ

Поділитися:
ЯК ПОЛІКУВАТИ, ЗАХИСТИТИ ТА ОЧИСТИТИ СЕБЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ЗВИЧАЙНОЇ НИТКИ

Колись моя бабуся Настя одягала нам, своїм онукам, на два пальці - указівний і великий - у вигляді вісімки нитку з конопель. Це вважалося дуже дієвим засобом від пристріту. У цій статті я дам кілька рекомендацій щодо зцілення, захисту та очищення себе звичайною ниткою.

На зап'ясті лівої руки накрутити кілька витків червоної вовняної нитки зі словами: «Мене оберігай, весь негатив на себе збирай». Ця нитка протягом трьох днів забиратиме на себе весь негатив, який блокує енергію в меридіанах руки й допомагає позбутися різних захворювань - від серцевих до лімфатичних. Через три дні нитку  зняти й спалити в полум'ї свічки, при цьому промовляти: «Ти все ввібрала, мене захищала, зараз все негативне віддай вогню, очисти себе й мене. Хай буде так!»
Якщо так само обмотати нитку навколо ноги - трохи вище кісточки, то можна запобігти й навіть вилікувати ще не задавнені захворювання нирок, печінки, шлунка, суглобів, підшлункової залози й сечостатевих органів.
Одяг також вбирає   інформаційну енергію. Наші пращури викидали в багаття свою пов'язку на стегнах, оскільки вона вбирала в себе негатив. Сьогодні в разі захворювань сечостатевої системи можна спалити свою нижню білизну у вогні багаття, тільки треба, щоб вона була з бавовни чи з іншої натуральної тканини. Таким чином хвороба з людини через нитки одягу згорить і настане одужання.
Також свого часу я випробував нитки льону для очищення меридіанів. Для цього нитку слід накинути на палець і, перехрестивши її кінці, у вигляді вісімки спустити на зап’ястя, обмотавши навколо нього тричі. Палець, на якій накидається нитка, слід вибирати залежно від проблем зі здоров’ям. На мізинець - хвороби серця чи тонкої кишки; безіменний - ендокринна система; середній - захворювання крові, вказівний - хвороби нервів і товстої кишки, на великий палець – хвороби легенів і лімфатичної системи.
Аналогічно це можна робити й на ногах. Мізинець - нирки й сечостатева система, другий палець – жовчний і жирова дегенерація, середній  - шкіра, наступний палець - шлунок і суглоби, великий  – печінка.
Такі намотування, як правило, слід починати з лівої руки чи ноги. Загалом же пальці правої руки чи ноги – відповідають тим самим органам та системам організму, що й пальці лівої, окрім великих пальців ніг: правий – це ще й підшлункова залоза, а лівий - селезінка.
Нитку через добу слід зняти та спалити. У моїй практиці вона зникала невідомо куди, рвалася. Якщо це відбувається, то негатив пішов туди, звідки прийшов. Проте слід бути обережним, адже під час знімання нитки негатив може перейти на пальці, тому, коли зняли й спалили нитку, долоні потрібно струсити й очистити. Для цього спочатку чотирма нігтями лівої руки вдарити об нігті правої, ніби викрешуєте вогонь з кременю. Тим самим ви «обрізаєте» негатив, який міг причепитися. Потім таким же чином слід «обрізати» негатив з нігтів великих пальців.

Віктор РОМАНЕНКО.