ЯК ПОПОВНИТИ ЖІНОЧУ ЕНЕРГІЮ ЩОБ ВІДНОВИТИ ПОТІК ЗДОРОВ’Я, РОДИННОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ, МАТЕРІАЛЬНОГО ДОСТАТКУ

Поділитися:
Як поповнити жіночу енергію  щоб відновити потік здоров’я, родинного благополуччя, матеріального достатку

«Чого хоче жінка, того хоче Бог» - цей вислів придумали чоловіки, віддаючи шану унікальній жіночій природі. Згідно з ведичними знаннями, чоловік - це сонячна вогняна енергія дій, він може досягнути всіх поставлених цілей, якщо він має силу. Та поновлювати її можливо лише з 2 джерел: від спілкування з Богом чи від справжньої жінки, що наповнює творчою, спокійною, всеохопною енергією Місяця, яку уособлює та накопичує. 
На притягненні та взаємодоповненні двох протилежностей та обміні енергій  інь та ян, Сонця та Місяця, створюються найміцніші пари.  Але цей успіх передусім залежить від жінки. Чоловік не може змінити природу своєї енергії, а ось жінці це під силу. Та, переймаючи чоловічу поведінку, вона теж починає випромінювати агресивну енергію Сонця. А отже, навіть підсвідомо, чоловік перестає в ній бачити прекрасну німфу, сприймаючи як партнера чи навіть суперника.  
Хвороби та нещасливе особисте життя – таку ціну платять жінки за внутрішній дисбаланс енергій.  У них немає тривалих стосунків із чоловіками або ж шлюб переживає конфлікт за конфліктом, їм доводиться тягнути на собі турботи й фінанси родини, вони мають серйозні проблеми зі здоров’ям молочної залози, яєчників, матки. 
І хоч скільки бігай по знахарках, лікарях чи ворожках, проблеми не розв’яжуться в жодній із сфер, допоки жінка не повернеться до її природної сутності.
Як зруйнувати, так і зцілити себе та свій світ під силу кожній жінці. Як розкрити свій потенціал? – секретами східних ведичних знань поділиться незвичайна жінка: Радха Гірі Матаджи - майстер Сіддха-йоги й медитації.  Понад 10 років вона отримувала духовний досвід в ашрамах у Гімалаях, Індії та Непалі, зустрічалася з тибетськими ламами, вивчила тонкощі людського буття й шляхи досягнення гармонії та здоров’я.

Жінка зіткана з любові

- Чому жінки почали брати на себе притаманні чоловікам риси характеру, несвідомо закладаючи міну повільної дії як у своє особисте життя, так і в жіноче здоров’я?

- Жіноча енергія зіткана з любові, вміння творити, приймати й віддавати. Якщо жінка напрацьовує в собі ці якості та живе згідно з ними, вона поміркована, має глибокий спокій та впевненість, що впливає на її красу, успіх та здоров’я, її нервова, гормональна та ендокринна системи працюють збалансовано.
Коли ж жінка намагається керувати всіма сферами життя, виходить зі стану спокою, наповнюючись гнівом та категоричністю, це призводить до коливань у викидах гормонів, вона перекриває енергію чоловіка й розпорошує свою. Тоді замість наповненої самовідновлювальної річки перетворюється на виснажене джерело. Адже, згідно зі  Вселенськими законами, міліє навіть для себе, не кажучи вже про наповнення гармонійною силою свого обранця. У парі починається дефіцит енергії, що породжує агресію, сварки, хвороби, фінансові труднощі. 

Три чинники, які руйнують жінку

- Які найтиповіші помилки в почуттях та поведінці призводять до втрати жінкою місячної енергії?

- Є кілька глибинних страхів і переконань, які руйнують жінку зсередини. Перший чинник – невіра, що чоловік може взяти на себе відповідальність, захистити та забезпечити її. Другий – у світі, де культивуються все нові можливості й задоволення, жінці хочеться спробувати та мати абсолютно все. Якщо поєднуються ці два чинники - виникає Адамове яблуко спокус, коли хочеться шубу, відпочинок на Мальдівах, найкращий дім.., але замість того, щоб надихнути чоловіка творити життя їхньої мрії, вона робить головну помилку: перестає сприймати ситуацію, критикує та перебирає на себе чоловічу роль щодо забезпечення тилу сім’ї.
Ця жінка може стати бізнес-леді, але в парі з таким розподілом сфер відповідальності та енергій чоловік почне пити, деградувати й заробляти мінімум.
Третя помилка – дотримання модного тренду сексуальної свободи. Згідно зі своєю сонячною енергією, чоловік – завойовник. Та якщо жінка готова на все ледь не на першому побаченні, завойовувати вже нікого. Така доступність нівелює її цінність і не стимулює чоловіка брати відповідальність, він втрачає цікавість і розслаблюється.
Жінки, які грають у стосунки й мають багато партнерів, втрачають сексуальну енергію, стаючи енергетичними донорами для кожного з них.
Ще одна загроза - під час таких контактів вони обмінюються не лише інфекціями, а й енергіями, тож цілком реально навіть взяти на себе чужу карму проблем і хвороб. 
Як бачите, багато проблем жінка створює сама через незнання та неправильну поведінку. Усе це можна виправити, якщо поважати себе й дати чоловікові більше любові, довіри та повноважень.
Один з останніх прикладів - історія жінки, яку я нещодавно консультувала. Вона посідала одну з найвищих керівних посад у компанії й майже всі свої сили віддавала туди. За якийсь час вона помітила, що син деградує, а чоловік після втрати роботи не шукає нову. Тоді вона зробила важливий крок: переборовши недовіру та страх, залишила компанію, почала напрацьовувати свої жіночі якості  й віддала чоловікові керівну функцію в забезпеченні добробуту родини.  
Іноді доводиться йти й на такий кардинальний крок, коли ситуація дуже задавнена. Я не кажу, що жінка не має працювати, їй важливо мати свій власний простір, можна бути й керівником, але при цьому вдома їй потрібно створювати атмосферу, коли чоловік - господар родини. Річ у тім, що жінки в 9 разів емоційно сильніші за чоловіків, тому за допомогою своєї психічної сили вони можуть уберегти чоловіків від нещасть і навіть  урятувати від смерті, або ж зруйнувати їхні долі. Куди рухатися – обирати вам.

Чому треба себе хвалити та доглядати

-  Як наповнювати себе жіночими енергіями та якої манери поведінки дотримуватися?

- В індуїзмі жінку порівнюють із богинею Лакшмі, яка дарує енергію багатства, добробуту, успіху своєму чоловікові, якщо віддана йому.  Це жінки, які добре виглядають, люблять і турбуються про себе. Вони не зациклені на гіперконтролі чи гіперопіці свого чоловіка, а мають власні хобі та інтереси.  Жінка-Лакшмі спокійна всередині, довіряє Всесвіту та знає власну цінність, поважає свого чоловіка та  вміє поставити себе так, щоб її цінували.
Щоб збільшити свою енергію, передусім потрібно жіночно одягатися. Якщо жінка перестає носити брюки, а переходить на спідниці та плаття з натуральних тканин, вона отримує зв'язок із землею й починає накопичувати енергію стійкості, впевненості та м’якості.
Дуже добре нарощує енергію впевненості, формуючи в пам’яті позитив від спілкування та стосунків, ведення щоденника успіху та вдячності. Важливо щодня записувати позитивні відгуки інших та хвалити власні досягнення. Фіксуючись на позитивному досвіді, ви змінюєте відбитки в пам’яті, змінюючи ставлення до себе й світу.
Окрім того, обов’язково робіть справи, які подобаються й викликають самоповагу. Це може бути благодійність, допомога ближньому, тваринам та природі, подолання внутрішніх страхів, спілкування з цікавими, позитивними людьми.
Переналаштуватися на енергію впевненості можна й за допомогою звуків.  Для цього слід хоча б 21 день підряд послухати мантру Зеленої Тари. Вона добра, наповнює, посилює любов у серці, допомагає здійснитися задуманому.  Жінкам чудово молитися або ж слухати пісні-молитви до Діви Марії. Це дає божественний материнський захист, збільшує довіру до світу.
Змінювати енергії в тілі допоможуть і фізичні вправи, танці, йога. Якщо багато часу не маєте, то робіть хоча б 3-5 хвилин добре відому з дитинства вправу «берізка». Вона  надефективна. Адже особливо руйнівні для жінки емоції гніву  й образи осідають у нижніх чакрах: у ділянці куприка та нижче пупа.  Якщо ж постояти в позі «берізка», максимально піднімаючи ноги та нижню частину тулуба догори, змінюються потоки крові, вони надходять і посилюють  верх тулуба та голову, змінюючи енергетику й настрій людини.  Ця вправа має й омолоджувальний ефект.

Навчіться довіряти Всесвіту

- За збільшення сексуальності та впевненості жінки відповідають дві нижні чакри, як можна наростити їхню силу?

- Тут працює практика візуалізації. Можна сісти, заплющити очі й уявляти, як спершу в місці розміщення куприка в чакрі Муладхара розкривається червона квітка лотоса й наповнює вас стабільністю та спокоєм. Потому уявити, як розквітає оранжевий лотос трішки нижче пупа, в чакрі Свадхістана, й дає вам енергію сексуальності та достатку.
Якщо ж дозволити собі розслабитися й відчути себе жінкою заважають страх, непевність та невіра в майбутнє, повторюйте з почуттям кожне слово такої молитви: «Я - це світ, світ - це я. Я довіряю Всесвіту, як собі». Повторюйте, доки вам стане легше й страх відступить. Це чудова молитва, яка зніме ваші обмежувальні установки й допоможе довіритися Вищим силам.

- Як за допомогою дорогоцінних та напівдорогоцінних каменів посилити жіночу енергетику? Як і які камені впливають на посилення тих чи тих жіночих властивостей?

- Найдоцільніше підбирати камені згідно з вашим гороскопом, але є й такі, що чудово підійдуть кожній жінці. Так, улюблені жінками перли містять у собі енергію Місяця, тож, носячи їх, жінка посилить у собі властиві цій планеті якості: м’якість, свіжість, легкість, умиротвореність, спокій.
Камінь жіночої планети Венери - рубін. Його енергія сприяє поліпшенню стосунків у сімейному житті, збільшенню сили любові, краси.
Діамант  - камінь духовної чистоти,  допомагає звеличити розум, духовне бачення, дає благодать.  Тож, якщо ці камені носити щодня, вони посилюватимуть жіночу красу, впевненість, шарм, уміння легко й достойне нести себе по життю.

Підготувала Валентина Берник.
 

Жінки в 9 разів емоційно сильніші за чоловіків, тому за допомогою своєї психічної сили, вони можуть вберегти чоловіків від нещасть і навіть  врятувати від смерті, або ж зруйнувати долі. Куди рухатися – обирати їй.

Повторюйте з відчуттям кожне слово наступної молитви: « Я - це світ, світ - це я. Я довіряю Всесвіту, як собі».  Це чудова молитва, яка зніме ваші обмежуючі установки і допоможе довіритися вищим силам.